Connect with us

Moja Kawiarnia Przepisy specjalne krem brulee – My Cafe przepis specjalny na KREM BRULEE

Moja Kawiarnia Przepisy specjalne krem brulee

Ciasta

Moja Kawiarnia Przepisy specjalne krem brulee – My Cafe przepis specjalny na KREM BRULEE

Lista przepisów na PRZEPISY SPECJALNE Krem Brulee do gry Moja kawiarnia – My Cafe: Recipes and Stories znajdziecie poniżej w tym artykule. Lista receptur na Krem Brulee z przyprawami, którą stale będziemy rozwijać. Wszystkie My cafe przepisy z krem brule dostępne w grze online. Tylko u nas przede wszystkim znajdziesz wszystkie aktualne przepisy do gry mobilnej.

>> Przyprawy Moja Kawiarnia – Przyprawnik w kilku słowach  >>

My Cafe PRZEPISY SPECJALNE:

Obecnie istnieje 213 przepisy specjalne. Z kolei ostatni przepis zostaje odblokowany na poziomie 51. Poniżej znajduje się lista wszystkich przepisów z Krem Brulee dostępnych teraz na przepisy specjalne z przyprawami, jeśli nie wiesz jak przygotować przepis sprawdź poniżej. Lista przygotowana dla każdego kto nie wie jak przygotować przepisy specjalne.

>> Moja Kawiarnia recipes w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Przepisy na KREM BRULEE Moja Kawiarnia:

Pikantny deser creme brulee z gałką muszkatołową i kardamonem (krem brulee + cynamon + gałka muszkatołowa + kardamon)

Pikantny deser creme brulee z gałką muszkatołową i kardamonem


Kawowy deser creme brulee z czekoladą, anyżem gwiaździstym i guaraną (krem brulee + espresso + wiórki czekoladowe + anyż gwiaździsty + guarana)

Kawowy deser creme brulee z czekoladą, anyżem gwiaździstym i guaraną


Deser creme brulee z piankami, różą i złotem (krem brulee + pianki + róża + złoto)

Deser creme brulee z piankami, różą i złotem

Przepisy w których wykorzystywany jest krem brule:

 

Przyprawy specjalne w grze My Cafe:

Szczególne mieszanki oraz przyprawy do deserów i napojów to specjalne kompozycje, które potrafią nadać ulubionym wypiekom i koktajlom wyjątkowego smaku i aromatu.

Trudno wyobrazić sobie domową szarlotkę bez cynamonu, cappuccino bez wanilii, czy kawy bez kardamonu. Słodkie, ostre, słone czy korzenne… wyraziste w smaku z boskim aromatem! Nie tylko wzbogacają walory smakowe, ale również pozytywnie wpływają na zdrowie i poprawiają nastrój.

W grze mobilnej Moja Kawiarnia przyprawy wykorzystywane są do przygotowywania zamówień specjalnych. Przygotowanie zamówień specjalnych dla klientów pozwala zdobyć bilety oraz prezenty za 4 zlecenie specjalne.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Krem Brulee przepisy specjalne

W przypadku gdy będzie brakować jakiegoś przepisu lub wkradnie się błąd związany z tłumaczeniem, to proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas używając formularza kontaktowego. Jeśli macie również jakieś sugestie co powinno znaleźć się na stronie napiszcie do NAS.

Dlatego tylko u nas sprawdź aktualne informacje związane z grą My Cafe. Z kolei wszystkie pozostałe przepisy  krem brule znajdziesz TUTAJ

Zobacz również My cafe przepisy TUTAJ <<

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Ciasta

POLECANE

Na górę