Connect with us

Moja Kawiarnia Przepisy specjalne Granita – My Cafe przepis specjalny na GRANITA

Moja Kawiarnia Przepisy specjalne Granita

Granita

Moja Kawiarnia Przepisy specjalne Granita – My Cafe przepis specjalny na GRANITA

Lista przepisów na PRZEPISY SPECJALNE Granita do gry Moja kawiarnia – My Cafe: Recipes and Stories znajdziecie poniżej w tym artykule. Lista receptur na Granita z przyprawami, którą stale będziemy rozwijać. Wszystkie My cafe przepisy z granita dostępne w grze online. Tylko u nas przede wszystkim znajdziesz wszystkie aktualne przepisy do gry mobilnej.

>> Przyprawy Moja Kawiarnia – Przyprawnik w kilku słowach  >>

My Cafe PRZEPISY SPECJALNE:

Obecnie istnieje 213 przepisy specjalne. Z kolei ostatni przepis zostaje odblokowany na poziomie 51. Poniżej znajduje się lista wszystkich przepisów z Granita dostępnych teraz na przepisy specjalne z przyprawami, jeśli nie wiesz jak przygotować przepis sprawdź poniżej. Lista przygotowana dla każdego kto nie wie jak przygotować przepisy specjalne.

>> Moja Kawiarnia recipes w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Przepisy na GRANITA Moja Kawiarnia:

Mleczno-czekoladowa granita z bitą śmietaną i kardamonem (granita + mleko + syrop czekoladowy + bita śmietana + kardamon)

Mleczno-czekoladowa granita z bitą śmietaną i kardamonem


Miętowa granita z wanilią, różą i guarana (granita + mięta + syrop waniliowy + róża + guarana)

Miętowa granita z wanilią, różą i guarana


Kawowa granita z bitą śmietaną, gałką muszkatołową i szafranem (granita + espresso + bita śmietana + gałka muszkatołowa + szafran)

Kawowa granita z bitą śmietaną, gałką muszkatołową i szafranem

Przepisy w których wykorzystywany jest granita:

 

Przyprawy specjalne w grze My Cafe:

Szczególne mieszanki oraz przyprawy do deserów i napojów to specjalne kompozycje, które potrafią nadać ulubionym wypiekom i koktajlom wyjątkowego smaku i aromatu.

Trudno wyobrazić sobie domową szarlotkę bez cynamonu, cappuccino bez wanilii, czy kawy bez kardamonu. Słodkie, ostre, słone czy korzenne… wyraziste w smaku z boskim aromatem! Nie tylko wzbogacają walory smakowe, ale również pozytywnie wpływają na zdrowie i poprawiają nastrój.

W grze mobilnej Moja Kawiarnia przyprawy wykorzystywane są do przygotowywania zamówień specjalnych. Przygotowanie zamówień specjalnych dla klientów pozwala zdobyć bilety oraz prezenty za 4 zlecenie specjalne.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Granita przepisy specjalne

W przypadku gdy będzie brakować jakiegoś przepisu lub wkradnie się błąd związany z tłumaczeniem, to proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas używając formularza kontaktowego. Jeśli macie również jakieś sugestie co powinno znaleźć się na stronie napiszcie do NAS.

Dlatego tylko u nas sprawdź aktualne informacje związane z grą My Cafe. Z kolei wszystkie pozostałe przepisy  granita znajdziesz TUTAJ

Zobacz również My cafe przepisy TUTAJ <<

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Granita

POLECANE

Na górę