Moja Kawiarnia przepisy Smoothie – lista przepisów My Cafe SMOOTHIE

23 stycznia 2021 0 przez my_cafe_rs

Lista przepisów na SMOOTHIE do gry Moja kawiarnia – My Café: Recipes and Stories znajdziecie poniżej w tym artykule. Lista receptur Moja Kawiarnia przepisy na Smoothie, którą stale będziemy rozwijać. Wszystkie my cafe przepisy z smoothie dostępne w grze online Moja Kawiarnia. Tylko u nas przede wszystkim znajdziesz wszystkie aktualne przepisy do gry mobilnej.

>> Przyprawy Moja Kawiarnia – Przyprawnik w kilku słowach. My Cafe Spices  >>

My Cafe wyposażenie: Blender na smoothie

Blender na smoothie kosztuje 45 000 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 7 500 000 Monet. Pierwszy przepis na smoothie zostaje odblokowany na poziomie 43 i jest przygotowywany w specjalnym urządzeniu na smoothie.

Stylowa wersja Blendera na smoothie kosztuje 45 000 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

>> Moja Kawiarnia przepisy w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Standardowe przepisy My Cafe SMOOTHIE:

Istnieje obecnie 4 standardowe przepisy z smoothie. Z kolei ostatni standardowy przepis zostaje odblokowany na poziomie 43. Poniżej znajduje się lista wszystkich przepisów dostępnych teraz na smoothie, jeśli nie wiesz jak odblokować przepis sprawdź poniżej. Lista przygotowana dla każdego kto nie wie jak odblokować przepisy na My Cafe Smoothie.

Przepisy na SMOOTHIE w Moja Kawiarnia:

Mojito smoothie (smoothie + cytryna + mięta + lód) od LVL 43

Moja Kawiarnia przepisy Smoothie Mojito smoothie (smoothie + cytryna + mięta + lód)Pomarańczowe smoothie z bitą śmietaną i miętą (smoothie + pomarańcze + bita śmietana + mięta) od LVL 43

My Cafe Pomarańczowe smoothie z bitą śmietaną i miętą (smoothie + pomarańcze + bita śmietana + mięta)

>> Moja Kawiarnia blender Stylowe wyposażenie do My Cafe >>
Jogurtowe smoothie z wiśnią i cytryną (smoothie + jogurt + wiśnie + cytryna) od LVL 43

My cafe Jogurtowe smoothie z wiśnią i cytryną (smoothie + jogurt + wiśnie + cytryna)
Smoothie czekoladowo – orzechowe (smoothie + mleko + wiórki orzechowe + sok czekoladowy + wiórki czekoladowe) od LVL 43

Smoothie czekoladowo - orzechowe

W przypadku gdy będzie brakować jakiegoś przepisu lub wkradnie się błąd związany z tłumaczeniem, to proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas używając formularza kontaktowego. Jeśli macie również jakieś sugestie co powinno znaleźć się na stronie napiszcie do NAS.

W poprzednim artykule znajdziesz także przepisy na Pomarańcze.

W następnym artykule zajmiemy się przepisami na Kołacze. Dlatego tylko u nas sprawdź aktualne informacje związane z grą Moja Kawiarnia. Z kolei wszystkie przepisy znajdziesz TUTAJ

Zobacz również TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia przepisy na Smoothie