Moja Kawiarnia przepisy nasiona chia – lista przepisów My Cafe NASIONA CHIA

23 maja 2022 0 przez my_cafe_rs

Moja Kawiarnia przepisy z Nasionami chia – Lista przepisów na NASIONA CHIA do gry Moja kawiarnia – My Café: Recipes and Stories znajdziecie poniżej w tym artykule. Lista receptur Moja Kawiarnia przepisy z Nasionami chia, którą stale będziemy rozwijać. Wszystkie przepisy z nasion chia dostępne w grze online My cafe. Tylko u nas przede wszystkim znajdziesz wszystkie aktualne przepisy do gry mobilnej.

>>  Przyprawy Moja Kawiarnia  –  Przyprawnik w kilku słowach. Moje Przyprawy do Kawiarni   >>

Moje wyposażenie kawiarni: Maszyna do nasion chia

Maszyna do nasion chia kosztuje 1 050 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje …….. Monet. Pierwszy przepis do nasion chia odblokowany na poziomie 25 i jest przygotowywany w maszyna do nasion chia .

>> Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.6 6 urodzinyWszystkiego Najlepszego! oraz Sezon Kwiatowy! >>

Stylowa wersja Maszyna do nasion chia kosztuje …….Monet . Dalej wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Sprawdź teraz sprawdź Sprzęt po więcej.

>> Moja Kawiarnia przepisy w my-cafe.pl [polub na Facebooku , żeby mogły na bieżąco informacje]

Moja Kawiarnia Przepisy z Nasionami chia – Standardowe przepisy My Cafe NASIONA CHIA:

Istnieje obecnie 3 standardowe przepisów z nasion chia . Z kolei ostatni standardowy przepis zostaje odblokowany na poziomie 25. Poniżej znajduje się lista wszystkich przepisów dostępnych teraz do nasion chia , jeśli nie wiesz jak odblokować przepis sprawdź poniżej. Lista przygotowana dla każdego kto nie wie jak odblokować przepisy na My Cafe Nasionami chia .

Przepisy na NASIONA CHIA w Mojej Kawiarnia:

Jogurt z nasionami chia, wanilią i kokosem (jogurt + nasiona chia + syrop waniliowy + wiórki kokosowe) LVL 25

Pudding z owocami leśnymi, nasionami chia i mętą (pudding + nasiona chia + owoce leśne + mięta) LVL 25

Śniadanie z nasionami chia, mlekiem, miodem i orzechami (jogurt + nasiona chia + mleko + miód + wiórki orzechowe) LVL 25

 

>> Moja Kawiarnia Maszyna na nasion chiaStylowe wyposażenie do My Cafe >>

W przypadku gdy będzie nie komentować jakiegoś przepisu lub wkradnie się mylimy mylić, do proszę o zostawać pod postem albo napisz do korzystania z pomocy kontaktowego. Jeśli macie również jakieś informacje, co powinno znaleźć się na stronie napiszcie do NAS.

W poprzednim artykule znajdziesz także przepisy na churro

W następnym artykule zajmiemy się przepisami na imbir. Dlatego tylko u nas sprawdź aktualne informacje związane z grą My Cafe. Z kolei wszystkie przepisy znajdziesz TUTAJ

Zobacz również TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Nasionami chia