Moja Kawiarnia przepisy na Kawa po turecku – lista przepisów My Cafe KAWA PO TURECKU

9 października 2019 0 przez my_cafe_rs

Lista przepisów na KAWA PO TURECKU do gry Moja kawiarnia – My Café: Recipes and Stories znajdziecie poniżej w tym artykule. Lista receptur Moja Kawiarnia przepisy na Kawa po turecku, którą stale będziemy rozwijać. Wszystkie my cafe przepisy z kawą po turecku dostępne w grze online Moja Kawiarnia. Tylko u nas przede wszystkim znajdziesz wszystkie aktualne przepisy do gry mobilnej.

>> Przyprawy Moja Kawiarnia – Przyprawnik w kilku słowach. My Cafe Spices  >>

My Cafe wyposażenie: Kuchenka od kawy po turecku

Kuchenka do kawy po turecku kosztuje 30 000 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 30 000 000 Monet. Pierwszy przepis na kawę po turecku zostaje odblokowany na poziomie 37 i jest przygotowywany w specjalnej kuchence na kawa po turecku.

Stylowa wersja Gabloty na kawa po turecku kosztuje 33 000 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

>> Moja Kawiarnia przepisy w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Standardowe przepisy My Cafe KAWA PO TURECKU:

Istnieje obecnie 4 standardowe przepisy Kawa po turecku. Z kolei ostatni standardowy przepis zostaje odblokowany na poziomie 37. Poniżej znajduje się lista wszystkich przepisów dostępnych teraz na kawa po turecku, jeśli nie wiesz jak odblokować przepis sprawdź poniżej. Lista przygotowana dla każdego kto nie wie jak odblokować przepisy na My Cafe Kawa po turecku.

Przepisy na KAWA PO TURECKU w Moja Kawiarnia:

Kawa po turecku od LVL 37

Moja Kawiarnia przepisy na Kawa po turecku
Kawa po turecku z Grenadyną (kawa po turecku + sok grenadyna) od LVL 37

My Cafe Kawa po turecku z Grenadyną

>> Moja Kawiarnia kuchenka do kawy po turecku Stylowe wyposażenie do My Cafe >>
Przepis na Kawa po turecku z bitą śmietaną i czekoladą (kawa po turecku + bita śmietana + wiórki czekoladowe) od LVL 37

Moja Kawiarnia Przepis na Kawa po turecku z bitą śmietaną i czekoladą
Kawa po turecku „Arabska Noc” (kawa po turecku + bita śmietana + wiórki czekoladowe + pianki + wiórki kokosowe) od LVL 37

My cafe Kawa po turecku "Arabska Noc"

W przypadku gdy będzie brakować jakiegoś przepisu lub wkradnie się błąd związany z tłumaczeniem, to proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas używając formularza kontaktowego. Jeśli macie również jakieś sugestie co powinno znaleźć się na stronie napiszcie do NAS.

W poprzednim artykule znajdziesz także przepisy na CANELE

W następnym artykule zajmiemy się przepisami na Przepisy specjalne. Dlatego tylko u nas sprawdź aktualne informacje związane z grą Moja Kawiarnia. Z kolei wszystkie przepisy znajdziesz TUTAJ

Zobacz również TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia przepisy na Kawa po turecku