Moja Kawiarnia przepisy na Ciasto malinowe – lista przepisów My Cafe CIASTO MALINOWE

6 września 2019 0 przez my_cafe_rs

Lista przepisów na CIASTO MALINOWE do gry Moja kawiarnia – My Café: Recipes and Stories znajdziecie poniżej w tym artykule. Lista receptur Moja Kawiarnia przepisy na Ciasto malinowe, którą stale będziemy rozwijać. Wszystkie my cafe przepisy z ciastem malinowym dostępne w grze online Moja Kawiarnia. Tylko u nas przede wszystkim znajdziesz wszystkie aktualne przepisy do gry mobilnej.

>> Przyprawy Moja Kawiarnia – Przyprawnik w kilku słowach. My Cafe Spices  >>

My Cafe wyposażenie: Gablota na ciasto malinowe

Gablota na ciasto malinowe kosztuje 23 500 Monet,  natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 26 320 Monet. Pierwszy przepis na ciasto malinowe zostaje odblokowany na poziomie 11 i jest przygotowywany w specjalnej gablocie na ciasto malinowe.

Stylowa wersja gabloty kosztuje 27 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Standardowe przepisy My Cafe CIASTO MALINOWE:

Istnieje obecnie 3 standardowe przepisy Ciasto malinowe. Z kolei ostatni standardowy przepis zostaje odblokowany na poziomie 31. Poniżej znajduje się lista wszystkich przepisów dostępnych teraz na ciasto malinowe, jeśli nie wiesz jak odblokować przepis sprawdź poniżej. Lista przygotowana dla każdego kto nie wie jak odblokować przepisy na My Cafe Ciasto malinowe.

Przepisy na CIASTO MALINOWE w Moja Kawiarnia:

Ciasto malinowe od LVL 11:

Moja Kawiarnia Ciasto malinowe
Letnie ciasto malinowe (ciasto malinowe + lody waniliowe + bita śmietana + cytryna + lody truskawkowe) od LVL 11:

Moja Kawiarnia Letnie ciasto malinowe (ciasto malinowe + lody waniliowe + bita śmietana + cytryna + lody truskawkowe)

Ciasto malinowe „Calgary” (ciasto malinowe + wiórki czekoladowe + syrop karmelowy + orzech kokosowy + syrop klonowy) od LVL 31:

My cafe Ciasto malinowe „Calgary” (ciasto malinowe + wiórki czekoladowe + syrop karmelowy + orzech kokosowy + syrop klonowy)

Przepisy gdzie wykorzystywane jest ciasto malinowe:

Deser „Zimowe Jagody” (lody truskawkowe + ciasto malinowe + pianki + orzech laskowy + jagody leśne) od LVL 22

My cafe Deser „Zimowe Jagody"

Ciasto malinowe z cytrynowym twarogiem i miętą (ciasto malinowe + twaróg/kurd + cytryna + mieta) LVL 52

W przypadku gdy będzie brakować jakiegoś przepisu lub wkradnie się błąd związany z tłumaczeniem, to proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas używając formularza kontaktowego. Jeśli macie również jakieś sugestie co powinno znaleźć się na stronie napiszcie do NAS.

W poprzednim artykule znajdziesz także przepisy na CROISSANT

W następnym artykule zajmiemy się przepisami na Muffinka. Dlatego tylko u nas sprawdź aktualne informacje związane z grą Moja Kawiarnia. Z kolei wszystkie przepisy znajdziesz TUTAJ

Zobacz również TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia przepisy na Ciasto malinowe