Moja Kawiarnia przepisy na Ciasto czekoladowe – lista przepisów My Cafe CIASTO CZEKOLADOWE

4 września 2019 0 przez my_cafe_rs

Lista przepisów na CIASTO CZEKOLADOWE do gry Moja kawiarnia – My Café: Recipes and Stories znajdziecie poniżej w tym artykule. Lista receptur Moja Kawiarnia przepisy na Ciasto Czekoladowe, którą stale będziemy rozwijać. Wszystkie my cafe przepisy z ciastem czekoladowym dostępne w grze online Moja Kawiarnia. Tylko u nas przede wszystkim znajdziesz wszystkie aktualne przepisy do gry mobilnej.

>> Przyprawy Moja Kawiarnia – Przyprawnik w kilku słowach. My Cafe Spices  >>

My Cafe wyposażenie: Gablota do ciasta czekoladowego

Gablota do ciasta czekoladowego kosztuje 130 000 Monet,  natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 182 000 Monet. Pierwszy przepis na ciasto czekoladowe zostaje odblokowany na poziomie 17 i jest przygotowywany w specjalnej gablocie do ciasta czekoladowego.

Stylowa wersja gabloty kosztuje 145 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Standardowe przepisy My Cafe CIASTO CZEKOLADOWE:

Istnieje obecnie 4 standardowych przepisów Ciasto czekoladowe. Z kolei ostatni standardowy przepis zostaje odblokowany na poziomie 31. Poniżej znajduje się lista wszystkich przepisów dostępnych teraz do ciasta czekoladowego, jeśli nie wiesz jak odblokować przepis sprawdź poniżej. Lista przygotowana dla każdego kto nie wie jak odblokować przepisy na My Cafe Ciasto czekoladowe.

Przepisy na CIASTO CZEKOLADOWE w Moja Kawiarnia:

Ciasto czekoladowe od LVL 17:

Moja Kawiarnia ciasto czekoladowe

Ciasto czekoladowe z orzechami laskowymi (ciasto czekoladowe + bita śmietana + wiórki czekoladowe + syrop waniliowy + orzechy laskowe) od LVL 17:

My cafe Ciasto czekoladowe z orzechami laskowymi (ciasto czekoladowe + bita śmietana + wiórki czekoladowe + syrop waniliowy + orzechy laskowe)

>> Moja Kawiarnia gablota na ciasto czekoladoweStylowe wyposażenie do My Cafe >>

Solone brownie (ciasto czekoladowe + syrop karmelowy + orzechy laskowe + sól) od LVL od 24:

Moja Kawiarnia Solone brownie (ciasto czekoladowe + syrop karmelowy + orzechy laskowe + sól)

Czekoladowe ciasto niespodzianka (ciasto czekoladowe + bita śmietana + cytryna + orzech kokosowy + syrop grenadyna) od LVL 25:

My cafe Czekoladowe ciasto niespodzianka (ciasto czekoladowe + bita śmietana + cytryna + orzech kokosowy + syrop grenadyna)

Ciasto „Jesień w Nowym Jorku” (ciasto czekoladowe + wiórki czekoladowe + syrop waniliowy + orzechy laskowe + syrop klonowy) od LVL 31:

Moja Kawiarnia Ciasto „Jesień w Nowym Jorku"

Przepisy gdzie wykorzystywane jest ciasto czekoladowe:

Ciasto czekoladowe z wiśniowym twarogiem i wanilią (ciasto czekoladowe + twaróg/kurd + wiśnie + syrop waniliowy) LVL 52

Ciasto czekoladowe z marcepanem i pomarańcza (ciasto czekoladowe + marcepan + pomarańcze) LVL 57

 

W przypadku gdy będzie brakować jakiegoś przepisu lub wkradnie się błąd związany z tłumaczeniem, to proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas używając formularza kontaktowego. Jeśli macie również jakieś sugestie co powinno znaleźć się na stronie napiszcie do NAS.

W poprzednim artykule znajdziesz także przepisy na TARTALETKA

W następnym artykule zajmiemy się przepisami na Tiramisu. Dlatego tylko u nas sprawdź aktualne informacje związane z grą Moja Kawiarnia. Z kolei wszystkie przepisy znajdziesz TUTAJ

Zobacz również TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia przepisy na Ciasto czekoladowe