Moja Kawiarnia przepisy Kawa z cykorii – lista przepisów My Cafe KAWA Z CYKORII

6 maja 2021 0 przez my_cafe_rs

Lista przepisów na KAWA Z CYKORII do gry Moja kawiarnia – My Café: Recipes and Stories znajdziecie poniżej w tym artykule. Lista receptur Moja Kawiarnia przepisy na Kawa z cykorii, którą stale będziemy rozwijać. Wszystkie my cafe przepisy z kawa z cykorii dostępne w grze online Moja Kawiarnia. Tylko u nas przede wszystkim znajdziesz wszystkie aktualne przepisy do gry mobilnej.

>> Przyprawy Moja Kawiarnia – Przyprawnik w kilku słowach. My Cafe Spices  >>

My Cafe wyposażenie: Ekspres na kawę z cykorii

Ekspres na kawę z cykorii kosztuje 52 200 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 8 700 000 Monet. Pierwszy przepis na kawa z cykorii zostaje odblokowany na poziomie 45 i jest przygotowywany w specjalnym urządzeniu na kawa z cykorii.

Stylowa wersja Ekspres na kawę z cykorii kosztuje 52 200 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

>> Moja Kawiarnia przepisy w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Standardowe przepisy My Cafe KAWA Z CYKORII:

Istnieje obecnie 4 standardowe przepisy z kawą z cykorii. Z kolei ostatni standardowy przepis zostaje odblokowany na poziomie 45. Poniżej znajduje się lista wszystkich przepisów dostępnych teraz na kawa z cykorii, jeśli nie wiesz jak odblokować przepis sprawdź poniżej. Lista przygotowana dla każdego kto nie wie jak odblokować przepisy na My Cafe Kawa z cykorii.

Przepisy na KAWA Z CYKORII w Moja Kawiarnia:

Kawa z cykorii LVL 45

Moja Kawiarnia Kawa z cykorii LVL 45
Kawa z cykorii z mlekiem (kawa z cykorii + mleko) LVL 45

Moja Kawiarnia Kawa z cykorii z mlekiem

>> Moja Kawiarnia ekspres do kawy z cykorii Stylowe wyposażenie do My Cafe >>

Przepis na Kawa z cykorii z miodem i cytryną (kawa z cykorii + miód + cytryna) LVL 45

My Cafe Przepis na Kawa z cykorii z miodem i cytryną

Mrożona kawa z cykorii LVL (kawa z cykorii + lód + bita śmietana + syrop czekoladowy + lody czekoladowe) 45

My Cafe Mrożona kawa z cykorii

W przypadku gdy będzie brakować jakiegoś przepisu lub wkradnie się błąd związany z tłumaczeniem, to proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas używając formularza kontaktowego. Jeśli macie również jakieś sugestie co powinno znaleźć się na stronie napiszcie do NAS.

W poprzednim artykule znajdziesz także przepisy na Kołacze.

W następnym artykule zajmiemy się przepisami na Wata Cukrowa Dlatego tylko u nas sprawdź aktualne informacje związane z grą Moja Kawiarnia. Z kolei wszystkie przepisy znajdziesz TUTAJ

Zobacz również TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia przepisy na Kawa z cykorii