Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Moja Kawiarnia poziom 4 – My Cafe: LVL 4


My Cafe przepisy - Moja Kawiarnia LVL 4

Aktualności

Moja Kawiarnia poziom 4 – My Cafe: LVL 4

Moja Kawiarnia poziom 4. Gra My Cafe Recipes and Stories LVL 4 jest bardzo prosta. W artykule skupimy się na My Cafe gra poziomie 4 poznamy dwóch nowych klientów, którymi są Kawowski i Borys oraz odblokujemy nowe My Cafe przepisy, poznamy historię bohaterów. 

>> Moja Kawiarnia level w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia poziom 4

Kolejny poziom został osiągnięty. Dlatego śpieszymy z informacją co nas czeka na LVL 4:

Monety – 450

Prestiżowe punkty – 1000

My cafe gra poziom 4

Nowy Gość – Kawowski, Borys

Sprzęt:

Cynamon – 125 monet

Gablota na sernik – 250 monet

My Cafe przepisy - odpowiedni sprzęt

Wnętrze:

Półka na nagrody – 10 monet

Lustrzany stolik dla dwóch osób – 4000 monet

Okrągła lampa – 25 monet

Półka na posypki – 15 monet

Moja Kawiarnia poziom 4

Szafka Gracja – 70 monet

Lada Gracja – 50 monet

Stołek barowy Gracja – 30 monet

Stolik Kelnerski – 80 monet

Moja Kawiarnia poziom 4

Drewniany stolik dla dwóch osób – 100 monet

Okno proste – 50 monet

Moja Kawiarnia poziom 4 - zwykłe przedmioty

Nowe My Cafe przepisy:

Americano z cynamonem

My Cafe przepisy Americano z cynamonem - Moja Kawiarnia poziom 4

 

Babeczka z cynamonem

My Cafe przepisy Babeczka z cynamonem - Moja Kawiarnia poziom 4

Herbata z cynamonem

My Cafe przepisy Herbata z cynamonem

Sernik

My Cafe przepisy sernik - Moja Kawiarnia

Nowe funkcje:

Na poziomie 4 zaczynają się pojawiać pierwsze oferty specjalne do zakupu za prawdziwe PLN lub diamenty. Pojawia się nowy sprzęt oraz zostaje odblokowanych 13 nowych pozycji we wnętrzu w zakładce przedmioty zwykłe.

Pojawia się dwóch nowych klientów Kawowski i Borys powinniśmy kupić albo kolejną ladę oraz fotel albo stolik z krzesłami. Następnie powinniśmy kupić nową szafkę, która będzie nam potrzebna na gablotę z sernikiem. Jeśli zamierzamy kupić stolik to powinniśmy wtedy również zatrudnić kelnera oraz kupić mu stolik kelnerski. Ważne możesz już zastępować zwykłe szafki szafkami Gracji. Aby kupić posypkę „cynamon” należy kupić półkę na posypki.

Ania uczy nas jak przenosić meble i sprzęty.

Kawowski – Nowy klient My cafe gra

Przychodzi nowy klient Kawowski i proponuje swoją pomoc i przez kilka następnych poziomów będzie uczył Ciebie niektórych przepisów jak odpowiesz dobrze otrzymasz od niego diamenty.

  • Przepis na americano z cynamonem: odpowiedź Mleko
  • Herbata z cynamonem: odpowiedź Herbaty
  • Babeczka z cynamonem odpowiedź Cynamon

Moja Kawiarnia poziom 4 - Moja Kawiarnia przepisy Kawowski nowy klient

Następnie Kawowski pyta o półkę na nagrody mówi o jej funkcjonalności. Idziemy do banku aby ja kupić. Po zakupie półki otrzymujemy już pierwsze diamenty za 1 osiągniecie najlepszy manager, za zaufaną pomocnice czyli poziom oraz za pierwsze 10 reklam w TV łącznie 3 diamenty. Kawowski za półkę daje nam 3 diamenty. Kawowski to ekspert znajdziesz go w My Cafe przepisy.

Pojawia się też ikona miasteczka do odblokowania.

My Cafe gra poziom 4 - przepisy

Ania prosi aby powiązać grę z Facebookiem mamy szanse dostać za to 50 monet i 10 diamentów – możemy zrobić to teraz lub później.

Moja Kawiarnia przepisy na poziom 4

Ania proponuje Ci zatrudnienie pracownika ale wybierz mądrze (najwartościowsi pracownicy to co dają przyprawy). Po zatrudnieniu pracownika otrzymujesz 5 diamentów. Ważne aby zatrudnić kelnera trzeba umieść stolik kelnerski klikamy albo w plus albo pokaż kandydatów sprawdź umiejętności aby dobrać kandydata o pracownikach dowiesz się więcej TUTAJ. Nie zapomnij wiele ciekawych My Cafe przepisy.

Bartek Quiz – zabawa w My Cafe przepisy

Bartek zaczyna zabawę QUIZ 1 pytanie dostajemy 100 monet i informację ze będzie miał codziennie 3 pytania. Wartość nagrody za jego zagadki będzie wzrastać wraz z nowym LVL. Ich wartość to twój LVL x 25. Liczba dostępnych gier uzależniona jest od poziomu VIP. Odpowiedzi na jego pytania znajdziesz w Bartek Quiz.

My Cafe gra poziom 4 Moja Kawiarnia poziom 4

 

Moja Kawiarnia gra Co się wydarzyło:

Od klientów otrzymujemy diamenty za przygotowane zamówienia:

Watson daje nam 1 diament za herbatę z cynamonem, oraz za americano z cynamonem daje nam kolejny diament. Za babeczki z cynamonem dostajemy 1 diament od Bartka.

Zaczynamy powoli spiskować i pytać się gości o innych gości Małgosia ma się dowiedzieć więcej o Kawowskim

Od Małgosi otrzymujemy 1 diament za americano z mlekiem.

Bartek prosi o menu Prosta tablica, która kosztuje 55 monet. Dostajemy za to 1 diament

Główny wątek: kradzież obrazu, aresztowanie Borysa, ślub i rozwód Marysi

Marysia opowiada o swoim chłopaku mówi o obrazie Mona Lizy. Borys ma dla Marysi niespodziankę prosi cię abyś z nią porozmawiała. W czasie rozmowy z Marysią nie możesz powiedzieć prawdy o tej NIESPODZIANCE bo może coś stracisz. Zaczynamy już czekać aż oni wyjdą, a potem wrócą aby dokończyć historię im wyższy poziom tym dłużej czekamy. Moja Kawiarnia gra zainstaluj dowiedź się więcej:

Moja Kawiarnia poziom 4

Marysia wróciła szczęśliwa ponieważ Borys się oświadczył. Marysia jednak wzięła ślub prosi cię abyś porozmawiał z Małgosią, Watsonem, Bratkiem i Kawowskim czy przyjdą na jej wesele. Wszyscy odmówili i nie pojawią się na ich ślubie. Bartek zdradził, że zakochał się w Marysi, ale prosił abyś nikomu nie mówił.

Moja Kawiarnia poziom 4

Marysia My Cafe gra

Marysia w podziękowaniu za pomoc podarowała ci 3 diamenty. Dlatego proponuje zorganizowanie wesela w kawiarni dlatego należy kupić stolik dla 2 osób drewniany i goździki. W związku z tym że musiałeś kupić stolik będzie trzeba zatrudnić kelnera do jego obsługi jak również i stolik kelnerski (możesz też poczekać na odświeżenie propozycji ale wtedy możesz utracić dochód – ale jest rada schowaj stolik dla 2 osób do magazynu jak pojawi się w personelu, ktoś godny zatrudnienia stolik zawsze możesz wyciągnąć).

Następnie jest kontynuacja historii Pan młody czyli Borys zaginął. Watson niestety nie ma jak zająć się zniknięciem Borysa ponieważ został skradziony obraz Mona Lisa. Policja otrzymała informacje o nie jakim Borysie Nowaku.

Aresztowanie Borysa Moja Kawiarnia gra

Marysia potwierdza, że Borys miał na nazwisko Nowak, ale po ślubie przyjął Dąbek. Następnie informujesz Watsona o tym co się dowiedziałeś od Marysi i otrzymujesz 3 diamenty za pomoc policji.

Borys w końcu zostaje złapany Watson prosi Ciebie abyś powiedział Marysi prawdę o Borysie  W czasie rozmowy Marysia mówi, ze będzie się jednak rozwodzić z Borysem, a Tobie daje 3 diamenty i 375 gwiazdek przechodzisz na poziom 5

Poziom 4 gry jest również bardzo prosty i zakończenie go zajmuje kilka minut, dlatego zapraszam do artykułu Moja Kawiarnia – LVL 5.

Moja Kawiarnia gra YouTube – LVL 4 po polsku:

* niestety film nie jest dostępny na YT

Wejdź na nasz kanał na YT jeśli podoba Ci się nasza praca daj LIKE oraz SUB. Będziemy szczęśliwi,

Więcej informacji znajdziesz o Moja Kawiarnia zaproś znajomego TUTAJ

Grę można pobrać z aplikacji – ANDROID oraz iOSDrugim sposobem jest instalacja poprzez link polecającego o czym pisaliśmy w My Cafe zaproś znajomego.

Jeśli masz jakieś sugestie lub jeśli w opisie wkradnie się błąd, prosimy o zostawienie komentarza pod postem albo napisz. Użyj formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy My Cafe gra LVL 4:

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

Advertisement
Na górę