Moja Kawiarnia piecyk do drożdżówek – Stylowe wyposażenie do My Cafe

8 listopada 2021 0 przez my_cafe_rs

Moja Kawiarnia piecyk do drożdżówek – My Cafe wyposażenie: piecyk do drożdżówek – Moja Kawiarnia WODA GAZOWANA. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia piecyk do drożdżówek – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie. Od wprowadzenia misji można również zdobyć sprzęt na 4 kubki.

 

>> Moja Kawiarnia saturator do wody gazowanej – Stylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >>Moja Kawiarnia napiwkijak podnieść napiwki w kawiarni My Cafe >>

Moja Kawiarnia piecyk do drożdżówek LVL 34

Piecyk do drożdżówek kosztuje 18 000 000 Monet,  natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 18 000 000 Monet (czyli zakup na raty jest równy zakupie prostego sprzętu). Pierwszy przepis na drożdżówkę zostaje odblokowany na poziomie 34 i jest przygotowywany w specjalnym piecyku do drożdżówek.

Stylowa wersja piecyka kosztuje 18 000 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt Piecyk do drożdżówek - my cafe

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 34 0    6 000 000 od 7 poziomu
18 000 000 ⭐   3 000 000 18 000 000
3 785 pkt ⭐ ⭐  3 000 000 2 KUBKI 21 570 💎 promocja -70% 6 471💎
  ⭐ ⭐ ⭐ 6 000 000 3 KUBKI 39 855 💎 promocja -70% 11 957 💎
  CAŁKOWITY  18 000 000  

Moja Kawiarnia piecyk do drożdżówek - wielopłytki - my cafe

Wszystkie przepisy Drożdżówki zajdziesz tutaj: >> Moja Kawiarnia przepisy na Drożdżówka lista przepisów My Cafe DROŻDŻÓWKA>>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski piecyk do drożdżówek i angielski piecyk do drożdżówek ).

Zobacz również my cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia piecyk do drożdżówek