Moja Kawiarnia napiwki – jak podnieść napiwki w kawiarni My Cafe

25 listopada 2019 0 przez my_cafe_rs

Moja Kawiarnia napiwki na poziomie 5 pojawia się Fernando, a od poziomu 7 My Cafe gra proponuje wybór jednego z 6 stylów, w którym będzie umeblowana Twoja kawiarnia. Od aktualizacji 2019.3 napiwki są wyrównane. Dzięki pięknym meblom i dodatkom udekorujcie kawiarnię w takim stylu jaki Wam się najbardziej podoba. Wszystko o napiwkach znajdziesz w tym artykule.

>> Moja Kawiarnia monety w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia napiwki – My Cafe gra

Bardzo często otrzymujemy pytania o napiwki. Czy moje napiwki na poziomie są odpowiednie? Jak podwyższyć napiwki? Jakie kupić meble, aby dały najwięcej napiwków? Czy powinien mieszać style, żeby napiwki były większe? Napiwki uzależnione są od wielu czynników, a liczone są od posiadanego stylu, sprzętów stylowych, . 

Moja Kawiarnia napiwki styl, meble, sprzęt i zarobki

Im wyższy poziom tym bardziej Twoja kawiarnia jest rozwinięta i możesz osiągać wyższe napiwki. Należy zdecydować czy przechodząc z poziomu na poziom wymienić meble, co pozwoli Wam  szybciej uzyskać wysokie napiwki, zgromadzenie stylowych sprzętów czy też lepiej skupić się na szybkim zdobywaniu poziomów. Koniecznie należy korzystać z ofert w banku z rabatem na meble, każdy mebel możesz kupić po jednej sztuce.

My Cafe gra, Moja Kawiarnia online napiwki

Najważniejsze należy:

 1. Kupować stylowe sprzęty z banku, których oferty odświeżają się raz na 24h. Zaoszczędzicie można monety. Stylowy sprzęt jest trochę droższy, ale daje zdecydowanie wyższe napiwki niż zwykły, który nie daje ich prawie wcale. Można je mieć mieć wystawione oba.
 2. Zakup sprzętów wielokubkowych tylko na wyprzedażach -70% off, które dają zdecydowanie więcej napiwków niż stylowe meble. Przyspieszają one nie tylko realizację zamówień dla klientów ale również dają więcej rubinów. UWAGA Nie stać Cię na wielokubki? Zacznij kupować za monety stylowe expresy pojedyncze z każdego stylu, dzięki temu będziesz mógł odebrać 6 napoi jednocześnie.

Moja Kawiarnia i mieszanie stylów 

Style w kawiarni można oczywiście mieszać. Otrzymamy nie tylko dodatkowe napiwki ale również Twoja kawiarnia stanie się wyjątkowa. Często pytacie jak mam kupić ekspres z innego stylu? Odpowiedź jest banalnie prosta: sprzęty stylowe z innego stylu zaczną pojawiać się w banku, jak zostanie spełniony jeden warunek: napiwki drugiego stylu muszą być większe od pierwszego, np. Styl główny zorza polarna daje nam 100% to drugi styl np. francuski musi nam dawać 101%. Nie mieszaj stylów poniżej 200%.

>>  Elitarny Mieszkaniec Moja KawiarniaMieszkaniec Elit My Cafe  >>

Co należy kupować? Jeśli chcesz mieć wysokie napiwki wybieraj ozdoby (kwiaty, lampy), które zajmują zdecydowanie niej miejsca, ale dają dużo napiwków. Okna przykładowo zajmują dużo miejsca, a dają tak na prawdę niewiele napiwków. Lady i stoliki także dają dużo napiwków i możesz kupić wszystkie lady z każdego stylu i poustawiać je jedna obok drugiej bez odstępów. Postaraj się zagospodarować maksymalnie przestrzeń stylowymi przedmiotami.

Spadek dochodów – wyjaśnienie

Uważaj niektóre podstyle na poziomach 25-30 dają najkorzystniejsze napiwki w stosunku do ceny i dopiero tu masz szanse uzyskać napiwki wyższe niż 1000% – Kalifornia, Nefryt, Oxford, Opera, Skandynawia, Góra Lodowa. Z kolei na wyższych poziomach przyrost napiwków do ceny nie jest już tak proporcjonalny. Niektóre elementy dadzą niższe napiwki, niż te z poziomów 25-30. Jeśli podobają Ci się meble z wyższych stylów, ale zdecydowanie bardziej zależy Ci na napiwkach, wymień tylko te które je podniosą a nie obniżą.

 

Unikalne ozdoby (prezenty od gości i z ofert) nie podniosą Ci napiwków. Jak sama ich nazwa mówi unikalne – czyli jedyne w swoim rodzaju i ładne, ale nie koniecznie podnoszące napiwki, stylowe – pasujące do siebie i klimatyczne, czyli podnoszące napiwki. Czy chcesz mieć wysokie napiwki? Usuń unikalne przedmioty i zastąp je stylowymi.

Spadł Ci dochód po uzyskaniu nowego poziomu?

Nie musi być to wina niskich napiwków. W jaki sposób liczony jest dochód: podstawą jest ilość zamawianych dań i ich ceny, jeżeli na wyższym poziomie pojawiły się dania tańsze, a klienci zaczną je chętniej zamawiać, to Twoja podstawa dochodowa się obniży. Co wchodzi w skład podstawy dochodowej:

 • doliczane napiwki od niej,
 • ceny promocyjne w menu,
 • umiejętności pracowników podnoszących ceny/napiwki,
 • uzupełnianie młynków,
 • częstotliwość wchodzenia do gry i bycia online.

WAŻNE UWAGA My Cafe gra:

 • Zakup stroju dla pracowników, ozdób zewnętrzne oraz styl budynku w miasteczku nie podnoszą napiwków.
 • Jeśli chcesz mieć porządek kawiarni, niektóre ozdoby pochowaj za meblami.
 • Zastanów się jaki co chcesz osiągnąć, mało mebli = mało napiwków = zadbana kawiarnia, dużo mebli = dużo napiwków = zagracona kawiarnia.
 • Styl możesz w każdym momencie zmienić.
 • Brak miejsca miejsca na meble? Powiększ kawiarnie, jest aż 16 rozszerzeń.
 • Napiwki po wejściu na kolejny poziom nieznacznie spadają.
 • Najlepszy dochód uzyskasz będąc 4/5h offline.

Porównanie cen sprzętów oraz inne ważne informacje – My Cafe gra

Ceny sprzętów zwykłych, stylowych i wielokubków dostępne TUTAJ

W artykule Monety My Cafe znajdziesz informacje na temat oszczędzania Monet oraz sposób ich zarabiania

W tym poście uzyskacie wszystkie odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Możecie również pytać o rady co zrobić by były one jak najwyższe.

Więcej informacji znajdziesz o NAPIWKI MOJA KAWIARNIA TUTAJ

Jeśli masz jakieś sugestie lub jeśli w opisie wkradnie się błąd, prosimy o zostawienie komentarza pod postem albo napisz. Użyj formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy Napiwki Moja Kawiarnia: