Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Moja Kawiarnia mikser – Stylowe wyposażenie do My Cafe


Moja Kawiarnia mikser - my cafe

Sprzęt

Moja Kawiarnia mikser – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia mikser – My Cafe wyposażenie: mikser – Moja Kawiarnia POMARAŃCZE. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia mikser – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie. Od wprowadzenia misji można również zdobyć sprzęt na 4 kubki.

 

Moja Kawiarnia mikser - my cafe

>> Moja Kawiarnia gablota na pomarańczeStylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >>Moja Kawiarnia napiwkijak podnieść napiwki w kawiarni My Cafe >>

Moja Kawiarnia mikser LVL 30

Mikser kosztuje 7 500 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 7 500 000 Monet Pierwszy przepis na koktajl mleczny zostaje odblokowany na poziomie 30 i jest przygotowywany w specjalnej zamrażarce na koktajl mleczny.

Stylowa wersja miksera kosztuje 7 500 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

Moja Kawiarnia Mikser - my cafe

 

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 30 0  2 500 000
od 7 poziomu
7 500 000 ⭐   833 300 7 500 000
2 035 pkt ⭐ ⭐  1 666 700 2 KUBKI 10 570 💎 promocja -70% 3 171 💎
  ⭐ ⭐ ⭐ 2 500 000 3 KUBKI 18 105 💎 promocja -70% 5 431 💎
  CAŁKOWITY  7 500 000  

Moja Kawiarnia mikser - wielokubek - my cafe

Wszystkie przepisy Shake zajdziesz tutaj: >> Moja Kawiarnia przepisy na Koktajl mlecznylista przepisów My Cafe KOKTAJL MLECZNY >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski mikser i angielski mikser ).

Zobacz również My Cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia mikser

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Sprzęt

Advertisement
Na górę