Connect with us

Moja Kawiarnia maszyna z mascarpone – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia maszyna z mascarpone

Sprzęt

Moja Kawiarnia maszyna z mascarpone – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia maszyna z mascarpone – Moje Cafe Wyposażenie: Maszyna z mascarpone – Moja Kawiarnia MASZYNA Z MASCARPONE. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki  w my-cafe.pl [polub NAS na Facebooku , żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia Maszyna z mascarpone – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie.  Stylowy Sprzęt na 4 kubki możesz otrzymać w misjach z puzzlami.

Moja Kawiarnia maszyna z mascarpone

 

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do wzrostu napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >> Moja Kawiarnia napiwkijak obsługa napiwki w kawiarni Moja kawiarnia >>

Moja Kawiarnia Maszyna z mascarpone LVL 55

Maszyna z mascarpone kosztuje 74 100 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 12 350 000 Monet. Pierwszy przepis do mascarpone odblokowany na poziomie 55 i jest przygotowywany w maszyna z mascarpone .

Stylowa wersja Maszyna z mascarpone kosztuje 74 100 000 Monet . Dalej wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Sprawdź teraz sprawdź Sprzęt po więcej.

Moja Kawiarnia maszyna z mascarpone

 

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 55 0    12 350 000 
od 7 poziomu
74 100 000 ⭐  12 350 000 74 100 000 Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt - moneta - my cafe
6 785 pkt ⭐ ⭐  24 700 000 2 MIEJSCA 42 570 💎 promocja -70% 12 771💎
  ⭐ ⭐ ⭐ 24 700 000 3 MIEJSCA 71 355 💎 promocja -70% 21 407 💎
  CAŁKOWITY  74 100 000 Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt - moneta - my cafe  

Moja Kawiarnia maszyna z mascarpone

 

Wszystkie przepisy z mascarpone zajdziesz tutaj: >>Moja Kawiarnia przepisy na mascarponelista przepisów My Cafe NA MASCARPONE >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski Maszyna z mascarpone i angielski Maszyna z mascarpone ). 

Zobacz również TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Maszyna z mascarpone

 

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Sprzęt

POLECANE

Na górę