Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Moja Kawiarnia maszyna do zielona herbata – Stylowe wyposażenie do My Cafe


Moja Kawiarnia maszyna do zielona herbata

Sprzęt

Moja Kawiarnia maszyna do zielona herbata – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia maszyna do zielona herbata – Moje Cafe Wyposażenie: maszyna do zielona herbata – Moja Kawiarnia ZIELONA HERBATA. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki  w my-cafe.pl [polub NAS na Facebooku , żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia maszyna do zielona herbata – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie.  Stylowy Sprzęt na 4 kubki możesz otrzymać w misjach z puzzlami.

Moja Kawiarnia zielona herbata

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

>>Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.2 Brazylijski KarnawałAsia i Maks oraz Sezon Karnawałowy!>>

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do wzrostu napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >> Moja Kawiarnia napiwkijak obsługa napiwki w kawiarni Moja kawiarnia >>

Moja Kawiarnia maszyna do zielona herbata LVL 15

Maszyna do zielonej herbaty kosztuje 134 080 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 41 900 Monet. Pierwszy przepis do zielonej herbaty zostaje odblokowany na poziomie 15 i jest przygotowywany w specjalnym ekspresie do zielonej herbaty.

>> Moja Kawiarnia Stylowy SprzętMoja Kawiarnia maszyna do popcorn >>

Stylowa wersja Maszyna do zielonej herbaty kosztuje 435 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

Moja Kawiarnia maszyna do zielonej herbaty - my cafe - Moja Kawiarnia zielona herbata

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 15 0    41 900 
od 7 poziomu
41 900 ⭐  25 140 435 000 Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt - moneta - my cafe
660 pkt ⭐ ⭐  25 140 2 KUBKI 2 220 💎 promocja -70% 666💎
  ⭐ ⭐ ⭐ 41 900 3 KUBKI 3 450 💎 promocja -70% 1 035 💎
  CAŁKOWITY  134 080 Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt - moneta - my cafe  

Moja Kawiarnia maszyna do zielona herbata - my cafe

Wszystkie przepisy Kawę Raf zajdziesz tutaj:  >> Moja Kawiarnia przepisy Zielona Herbatalista przepisów My Cafe ZIELONA HERBATA >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski maszyna do zielonej herbaty i angielski maszyna do zielonej herbaty ). 

Zobacz również TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia maszyna do zielonej herbaty

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Sprzęt

Advertisement
Na górę