Moja Kawiarnia lodówka na owoce leśne – Stylowe wyposażenie do My Cafe

4 listopada 2021 0 przez my_cafe_rs

Moja Kawiarnia lodówka na owoce leśne – My Cafe wyposażenie: lodówka na owoce leśne – Moja Kawiarnia OWOCE LEŚNE. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia lodówka na owoce leśne – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie. Od wprowadzenia misji można również zdobyć sprzęt na 4 kubki.

Moja Kawiarnia lodówka na owoce leśne - my cafe

>> Moja Kawiarnia zamrażarka na lody czekoladowe – Stylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >>Moja Kawiarnia napiwkijak podnieść napiwki w kawiarni My Cafe >>

Moja Kawiarnia lodówka na owoce leśne LVL 22

Lodówka na owoce leśne kosztuje 660 000 Monet,  natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 1 060 000 Monet. Pierwszy przepis z owocami leśnymi zostaje odblokowany na poziomie 22 i jest przygotowywany w specjalnej lodówce na owoce leśne.

Stylowa wersja gabloty kosztuje 760 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt Lodówka owoce leśne - my cafe

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 22 0    350 000 od 7 poziomu
660 000 ⭐    120 000 760 000
585 pkt ⭐ ⭐  230 000  
Zawsze pełna ⭐ ⭐ ⭐ 360 000  
  CAŁKOWITY  1 060 000  

 

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski lodówka na owoce leśne i angielski lodówka na owoce leśne ).

Zobacz również My cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia lodówka na owoce leśne