Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Moja Kawiarnia gablota na wiśnie – Stylowe wyposażenie do My Cafe


Moja Kawiarnia gablota na wiśnie - my cafe

Sprzęt

Moja Kawiarnia gablota na wiśnie – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia gablota na wiśnie – My Cafe wyposażenie: gablota na wiśnie – Moja Kawiarnia WIŚNIE. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia gablota na wiśnie – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie. Od wprowadzenia misji można również zdobyć sprzęt na 4 kubki.

Moja Kawiarnia gablota na wiśnie - my cafe

>> Moja Kawiarnia dyspenser do lemoniady – Stylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >>Moja Kawiarnia napiwkijak podnieść napiwki w kawiarni My Cafe >>

Moja Kawiarnia gablota na wiśnie LVL 27

Gablota na wiśnie kosztuje 3 600 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 1 200 000 Monet. Pierwszy przepis na wiśnie zostaje odblokowany na poziomie 27 i jest przygotowywany w specjalnym urządzeniu na wiśnie.

Stylowa wersja Gabloty na wiśnie kosztuje 3 600 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

 

Moja Kawiarnia gablota na wiśnie - my cafe

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 27 0  1 200 000
od 7 poziomu
3 600 000 ⭐   600 000 3 600 000
1 385 pkt ⭐ ⭐  1 200 000  
Szybkie uzupełnienie (x4) ⭐ ⭐ ⭐ 1 200 000  
  CAŁKOWITY  4 200 000  

Wszystkie przepisy na Wiśnie zajdziesz tutaj: >> Moja Kawiarnia przepisy Wiśnielista przepisów My Cafe WIŚNIE  >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski gablota na wiśnie i angielski gablota na wiśnie ).

Zobacz również My Cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia gablota na wiśnie

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Sprzęt

Advertisement
Na górę