Connect with us

Moja Kawiarnia gablota na superbabeczki – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia gablota na superbabeczki - my cafe

Sprzęt

Moja Kawiarnia gablota na superbabeczki – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia gablota na superbabeczki – Moje Cafe Wyposażenie: gablota na superbabeczki – Moja Kawiarnia SUPERBABECZKA. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki  W my-cafe.pl [NAS polub na facebooku , zęby otrzymywać bieżące informacje W]

Moja Kawiarnia gablota na superbabeczki – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie.  Stylowy Sprzęt na 4 kubki możesz otrzymać w misjach z puzzlami.

 

>> Moja Kawiarnia piecyk do drożdżówek  – Stylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do wzrostu napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >> Moja Kawiarnia napiwkijak obsługa napiwki w kawiarni Moja kawiarnia >>

Moja Kawiarnia gablota na superbabeczki LVL 35

Gablota na superbabeczki kosztuje 24 000 000 Monet,  natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 24 000 000 Monet (czyli zakup na raty jest równy zakupie prostego sprzętu). Pierwszy przepis na superbabeczkę zostaje odblokowany na poziomie 34 i jest przygotowywany w specjalnej gablocie na superbabeczki.

Stylowa wersja piecyka kosztuje 24 000 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt Superbabeczki - my cafe

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 35 0 6 000 000
od 7 poziomu
24 000 000
⭐ 3 000 000 24 000 000
4 785 pkt ⭐ ⭐ 3 000 000 2 MIEJSCA 31 570💎 promocja -70% 9 471💎
  ⭐ ⭐ ⭐ 6 000 000 3 MIEJSCA 54 855 💎 promocja -70% 16 457 💎
  CAŁKOWITY 24 000 000  

Moja Kawiarnia gablota na superbabeczki - my cafe

Wszystkie przepisy Superbabeczka zajdziesz tutaj: >> Moja Kawiarnia przepisy na Superbabeczkalista przepisów My Cafe SUPERBABECZKA  >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie mają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniejszej wersji. Aby móc monety możesz nie kupować wersji, ale aby po banku serwisował się utrzymać sprzęt, który został utrzymany w stylu, aby kupować o regularnym wersji. 
W kawiarni można ustalać równorzędne rozwiązanie, jak i stylowych sprzętów.
Możesz potwierdzić różne stylowe wersje dla tego samego rodzaju sprzętu (np. francuski gablota na superbabeczki i angielskie gablota na superbabeczki ).

Zobacz również my cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia gablota na superbabeczki

 

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Sprzęt

POLECANE

Na górę