Connect with us

Moja Kawiarnia gablota na makaroniki – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia gablota na makaroniki - my cafe

Sprzęt

Moja Kawiarnia gablota na makaroniki – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia gablota na makaroniki – Moje Cafe Wyposażenie: gablota na makaroniki – Moja Kawiarnia MAKARONIKI. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki  w my-cafe.pl [polub NAS na Facebooku , żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia gablota na makaroniki – podstawowe informacje My Cafe sprzęt

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie. Stylowy Sprzęt na 4 kubki możesz otrzymać w misjach z puzzlami.

Moja Kawiarnia gablota na makaroniki - my cafe

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

>>Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.1 Tajemniczy recenzentKometa oraz Sezon Kulinarny! >>

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do wzrostu napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >> Moja Kawiarnia napiwkijak obsługa napiwki w kawiarni Moja kawiarnia >>

Moja Kawiarnia gablota na makaroniki LVL 50

Gablota do makaroników kosztuje 63 600 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 10 600 000 Monet. Pierwszy przepis na makaroniki zostaje odblokowany na poziomie 50 i jest przygotowywany w specjalnym urządzeniu na makaroniki.

Stylowa wersja Gablota do makaroników kosztuje 63 600 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

Moja Kawiarnia gablota na makaroniki - my cafe

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 50 0    10 600 000
od 7 poziomu
63 600 000 ⭐   10 600 000 63 600 000
6 085 pkt ⭐ ⭐  21 200 000 2 MIEJSCA 42 570 💎 promocja -70% 12 771💎
  ⭐ ⭐ ⭐ 21 200 000 3 MIEJSCA 71 355 💎 promocja -70% 21 407 💎
  CAŁKOWITY  63 600 000  

Moja Kawiarnia gablota na makaroniki na 2 lub 3 miejsca - my cafe

Wszystkie przepisy Lody tajskie zajdziesz tutaj: >> Moja Kawiarnia przepisy Makaronikilista przepisów My Cafe MAKARONIKI >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski gablota na makaroniki i angielski gablota na makaroniki ). 

Zobacz również TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia gablota na makaroniki

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Sprzęt

POLECANE

Na górę