Connect with us

Moja Kawiarnia Gablota na creme brulee – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia Gablota na creme brulee

Sprzęt

Moja Kawiarnia Gablota na creme brulee – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia gablota na creme brulee – Moje Cafe Wyposażenie: Gablota na creme brulee – Moja Kawiarnia KREM BRULEE. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki  w my-cafe.pl [polub NAS na Facebooku , żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia Gablota na creme brulee- podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie.  Stylowy Sprzęt na 4 kubki możesz otrzymać w misjach z puzzlami.

Moja Kawiarnia Gablota do galaretki

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do wzrostu napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >> Moja Kawiarnia napiwkijak obsługa napiwki w kawiarni Moja kawiarnia >>

Moja Kawiarnia Gablota na creme brulee LVL 19

Gablota na krem brulee kosztuje 221 700 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 236 140 Monet. Pierwszy przepis do kremu brulee zostaje odblokowany na poziomie 19 i jest przygotowywany w specjalnej gablocie do kremu brulee.

>> Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.3 Zakochany KundelNikola i pies Bruce oraz Sezon Królewski! >>

Stylowa wersja Gablota na krem brulee kosztuje 530 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

Moja Kawiarnia Gablota na creme brulee

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 19 0    73 900 
od 7 poziomu
227 700 ⭐  44 000 530 000 Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt - moneta - my cafe
756 pkt ⭐ ⭐  44 340 2 KUBKI 2 320 💎 promocja -70% 696💎
  ⭐ ⭐ ⭐ 73 900 3 KUBKI 3 570 💎 promocja -70% 1 071 💎
  CAŁKOWITY  236 140 Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt - moneta - my cafe  

Moja Kawiarnia Gablota na creme brulee

Wszystkie przepisy Krem Brulee zajdziesz tutaj: >>Moja Kawiarnia przepisy krem bruleelista przepisów My Cafe KREM BRULEE >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski Gablota na creme brulee i angielski Gablota na creme brulee ). 

Zobacz również TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Gablota na creme brulee

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Sprzęt

POLECANE

Na górę