Connect with us

Moja Kawiarnia gablota na canele – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia gablota na canele - my cafe

Sprzęt

Moja Kawiarnia gablota na canele – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia gablota na canele – Moje Cafe Wyposażenie: gablota na canele – Moja Kawiarnia CANELE. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki  W my-cafe.pl [polub NAS na facebooku , zęby otrzymywać bieżące informacje W]

Moja Kawiarnia gablota na canele – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie.  Stylowy Sprzęt na 4 kubki możesz otrzymać w misjach z puzzlami.

 

>> Moja Kawiarnia gablota na superbabeczki  – Stylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do wzrostu napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >> Moja Kawiarnia napiwkijak obsługa napiwki w kawiarni Moja kawiarnia >>

Moja Kawiarnia gablota na canele LVL 36

Gablota na canele kosztuje 27 000 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 27 000 000 Monet. Pierwszy przepis na canele zostaje odblokowany na poziomie 36 i jest przygotowywany w specjalnej gablocie na canele.

Stylowa wersja Gabloty na canele kosztuje 30 000 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt Gablota Canele - my cafe

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 36 0    9 000 000
od 7 poziomu
27 000 000
⭐   4 500 000 30 000 000
5 285 pkt ⭐ ⭐  4 500 000 2 PŁYTKI 36 570 💎 promocja -70% 10 971💎
  ⭐ ⭐ ⭐ 9 000 000 3 PŁYTKI 62 355 💎 promocja -70% 18 707 💎
  CAŁKOWITY  27 000 000  

Moja Kawiarnia gablota na canele - my cafe

Wszystkie przepisy Canele zajdziesz tutaj: >> Moja Kawiarnia przepisy na Canelelista przepisów My Cafe CANELE >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski gablota na canele i angielski gablota na canele ).

Zobacz również my cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia gablota na canele

 

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Sprzęt

POLECANE

Na górę