Connect with us

Moja Kawiarnia gablota na bezy – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia gablota na bezy

Sprzęt

Moja Kawiarnia gablota na bezy – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia gablota na bezy – Moje Cafe Wyposażenie: Gablota na bezy – Moja Kawiarnia GABLOTA NA BEZY. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki  w my-cafe.pl [polub NAS na Facebooku , żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia Gablota na bezy – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie.  Stylowy Sprzęt na 4 kubki możesz otrzymać w misjach z puzzlami.

 

Moja Kawiarnia Gablota na bezy

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do wzrostu napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >> Moja Kawiarnia napiwkijak obsługa napiwki w kawiarni Moja kawiarnia >>

Moja Kawiarnia Gablota na bezy LVL 54

Gablota na bezy kosztuje 72 000 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 12 000 000 Monet. Pierwszy przepis do bez odblokowany na poziomie 54 i jest przygotowywany w gablota na bezy .

Stylowa wersja Gablota na bezy kosztuje 72 000 000 Monet . Dalej wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Sprawdź teraz sprawdź Sprzęt po więcej.

Moja Kawiarnia gablota na bezy

 

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 54 0    12 000 000 
od 7 poziomu
72 000 000 ⭐  12 000 000 72 000 000 Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt - moneta - my cafe
6 785 pkt ⭐ ⭐  24 000 000 2 MIEJSCA 42 570 💎 promocja -70% 12 771💎
  ⭐ ⭐ ⭐ 24 000 000 3 MIEJSCA 71 355 💎 promocja -70% 21 407 💎
  CAŁKOWITY  72 000 000 Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt - moneta - my cafe  

 

Moja Kawiarnia gablota na bezy

Wszystkie przepisy imbir zajdziesz tutaj: >>Moja Kawiarnia przepisy na bezylista przepisów My Cafe NA BEZY >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski Gablota na bezy i angielski Gablota na bezy ). 

Zobacz również TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Gablota na bezy

 

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Sprzęt

POLECANE

Na górę