Moja Kawiarnia Festyn w miasteczku – informacje w pigułce – MY CAFE FESTIVAL PL

8 sierpnia 2019 0 przez my_cafe_rs

Moja Kawiarnia Festyn miejski są to cotygodniowe wydarzenia organizowane w mieście. Miasto, którego jesteś zarządcą albo mieszkańcem automatycznie konkuruje z innymi miasteczkami w poszczególnych ligach. W czasie My Cafe festiwalu wszyscy mieszkańcy mogą wykonywać zadania, aby zdobywać punkty (zwane „pucharami”). Liczba zdobytych pucharów przez wszystkich mieszkańców określa nagrody, jakie otrzymuje miasto.

Festyn to lista zadań dla wszystkich mieszkańców i właścicieli miasteczka. W czasie festynu nad głównym budynkiem miasteczka (ratuszem) pojawia się ikona (namiot). Podczas festynu każdy członek miasteczka może wybrać zadanie i zacząć je wykonywać. Zadanie to zostanie przypisane wyłącznie do tej osoby.

>>   My Cafe Sprzęt – podstawowe informacje dla nowicjuszyMOJA KAWIARNIA WYPOSAŻENIE   >>

Kiedy się zaczyna? – FESTIVAL MY CAFE 

Festiwale w My Cafe odbywają się co tydzień. Festyn trwa najczęściej od piątku godziny od 12:00 do poniedziałku do 8:00 polskiego czasu zimowego (natomiast w czasie letnim przesuwa się wszystko o jedną godzinę do przodu czyli od 13:00 do 9:00). W czasie trwania festynu, możesz zauważyć balonik na ikonie mapki (po prawej w widoku kawiarni).

UWAGA! Jeśli dołączysz do miasteczka po rozpoczęciu bieżącego festiwalu, nie będziesz już mógł uczestniczyć w nim aż do następnego festiwalu.

my cafe Festyn Moja Kawiarnia

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Liga – Moja Kawiarnia Festyn

Wszystkie miasteczka biorące udział w festynie dzielone są na specjalne grupy, zwane regatami, po maksymalnie 6 miasteczek. Miasteczka rywalizują ze sobą w każdej lidze w losowych grupach po 6 baloników i nie muszą mieć takiej samej liczby aktywnych mieszkańców, aby je dopasować. Jednak punkty Miasteczka zdobyte w poprzednim festiwalu mają duże znaczenie ponieważ ich łączna suma brana jest pod uwagę przy doborze przeciwników w festiwalu. Po zakończeniu festynu wszystkie miasteczka otrzymują nagrody odpowiadające zajętym przez nim miejscom w poszczególnych ligach. Jest 7 lig (od najniżej do najwyżej) herbaciana, mleczna, cytrynowa, karmelowa, czekoladowa, miodowa i diamentowa.

My cafe - Festyn w Moja Kawiarnia

 

My Cafe – zadania festynowe

W czasie festynu nad głównym budynkiem miasteczka (ratuszem) pojawia się ikona (namiot z balonem). Podczas festynu każdy członek miasteczka ma możliwość wybrać zadanie i zacząć je wykonywać.

Każdy mieszkaniec miasteczka otrzymuje domyślnie 5 bezpłatnych zadań do wykonania w czasie festynu. Jeśli udało ci się uaktualnić strukturę Swojej Kawiarni, możesz uzyskać dodatkowe bezpłatne zadania. W przeciwnym razie każde dodatkowe zadanie, które będziesz chciał wykonać, będzie kosztować już diamenty. Trofea, które zostają przypisane do Twojego miasta, a diamenty, zostają podzielone do osoby wykonującej zadanie. 

 

Moja Kawiarnia Festyn W PIGUŁCE:

1. Do festynu ma możliwość dołączyć każdy gracz na poziomie 7+ gdy otrzymuje możliwość dołączenia do miasteczka. Aby wejść do miasteczka i uczestniczyć w festynie należy kliknąć ikonę mapki (po prawej stronie) i dołączyć do miasteczka.
2. Na początku, każdy gracz ma 5 darmowych zdań festynowych, następnie można zarobić 5 dodatkowych darmowych zadań (razem 10) poprzez rozbudowanie struktury kawiarni w mieście. Służą do tego rubiny.
3. Kolejne zadania są płatne: 1: 10 diamentów, 2 -20, 3-50, 4-80, 5-100, 6-200 itd. Zobacz Koszt Zadań.
4. Festyn trwa zwykle od piątku do poniedziałku.
5. Z kolei osoba, która otworzy nowe miasteczko w trakcie festynu może od razu brać w nim udział. Gracze, którzy dołączyli do miasteczka po rozpoczęciu festynu, mogą wziąć udział dopiero w kolejnym festynie. Osoba, która zostanie wyrzucona w trakcie festynu, a następnie wróci do miasta nie może już brać udziału w tym festynie.

Moja Kawiarnia - festyn w My cafe

6. Każde miasto może wykonać zadań maksymalnie w oparciu o algorytm: (400 – liczba zadań osobistych) + liczba zadań osobistych*liczba mieszkańców.
7. Zadania w poszczególnych ligach różną się między sobą, ale wszystkie miasta w danej lidze mają te same zadania i dostają je w tej samej kolejności. Najłatwiejsze zadania są w lidze herbacianej; najtrudniejsze w lidze diamentowej.
8. Na tablicy wspólnych zdań są maksymalnie 42 zadania. Na tablicy zadań osobistych znajduje się 39 zadań.
9. Anulowanie zadania kosztuje 50 diamentów. Jeśli anulowałeś zadanie płatne, a chcesz wziąć następne to musisz ponownie zapłacić za to płatne zadanie.
10. Najczęstszy układ regat to 4 miasta mocne + 2 słabe lub 3 mocne + 3 słabe. Miasta (mocne i słabe) dobierane są w regaty w oparciu o wynik z poprzedniego festynu, a nie liczbę osób w miasteczku lub ogólny ranking

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego.

O festynie dowiesz się również więcej TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia