Moja Kawiarnia ekspres gorąca czekolada – Stylowe wyposażenie do My Cafe

2 listopada 2021 0 przez my_cafe_rs

Moja Kawiarnia Ekspres gorąca czekolada – Moja Kawiarnia Wyposażenie: ekspres gorąca czekolada – Moja Kawiarnia GORĄCA CZEKOLADA. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Proszę zwrócić uwagę na moje podstawowe informacje o Moja Stylowy Sprzęt. Jak elementy stylowe sprzętowe. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętu? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki na My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki  W my-cafe.pl [NAS polub na facebooku , zęby otrzymywać bieżące informacje W]

Moja Kawiarnia Ekspres gorąca czekolada – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie.  Stylowy Sprzęt na 4 kubki możesz otrzymać w misjach z puzzlami.

Moja Kawiarnia ekspresowa gorąca czekolada - my cafe

>> Moja Kawiarnia zamrażarka na lody truskawkowe  – Stylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do wzrostu napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >> Moja Kawiarnia napiwkijak obsługa napiwki w kawiarni Moja kawiarnia >>

Moja Kawiarnia Ekspres gorąca czekolada LVL 9

Maszyna do gorącej czekolady kosztuje 16 000 Monet, natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 17 400 Monet. Pierwszy przepis na gorącej czekolady zostaje odblokowany na poziomie 10 i jest przygotowywany w specjalnym ekspresie do gorącej czekolady.

Stylowa wersja ekspresu kosztuje 65 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt Ekspres Ekspresowa czekolada - my cafe

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 10 ⭐ 4 500 65 000
16 000 ⭐ 3 500 2 KUBKI 1 500 💎 promocja -70% 450 💎
240 pkt ⭐ ⭐ 9 400 3 KUBKI 2 700 💎 promocja -70% 810 💎
  CAŁKOWITY 17 400  

my cafe - ekspres do gorącej czekolady na 2 lub 3 kubki

Wszystkie przepisy Czekolada zajdzie zajdzie tutaj: >> Moja kawiarnia przepis na przepisy moich przepisów Czekoladalista Cafe GORĄCA KOLADA  >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie mają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniejszej wersji. Aby móc monety możesz nie kupować wersji, ale aby po banku serwisował się utrzymać sprzęt, który został utrzymany w stylu, aby kupować o regularnym wersji. 
W kawiarni można ustalać równorzędne rozwiązanie, jak i stylowych sprzętów.
Możesz potwierdzić różne stylowe wersje dla tego samego oryginalnego sprzętu (np.

Zobacz również my cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia gorąca czekolada: