Connect with us

Moja Kawiarnia ekspres do kawy z cykorii – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia ekspres do kawy z cykorii - my cafe

Sprzęt

Moja Kawiarnia ekspres do kawy z cykorii – Stylowe wyposażenie do My Cafe

Moja Kawiarnia ekspres do kawy z cykorii – Moje Cafe Wyposażenie: ekspres do kawy z cykorii – Moja Kawiarnia KAWA Z CYKORII. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki  w my-cafe.pl [polub NAS na Facebooku , żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia ekspres do kawy z cykorii – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie.  Stylowy Sprzęt na 4 kubki możesz otrzymać w misjach z puzzlami.

Moja Kawiarnia ekspres do kawy z cykorii - my cafe

>> Moja Kawiarnia gablota na kołacze Stylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do wzrostu napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >> Moja Kawiarnia napiwkijak obsługa napiwki w kawiarni Moja kawiarnia >>

Moja Kawiarnia ekspres do kawy z cykorii LVL 45

Ekspres na kawę z cykorii kosztuje 52 200 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 8 700 000 Monet. Pierwszy przepis na kawa z cykorii zostaje odblokowany na poziomie 45 i jest przygotowywany w specjalnym urządzeniu na kawa z cykorii.

Stylowa wersja Ekspres na kawę z cykorii kosztuje 52 200 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

Moja Kawiarnia ekspres do kawy z cykorii - my cafe

 

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 45 0    8 700 000
od 7 poziomu
52 200 000 ⭐   8 700 000 52 200 000
5 135 pkt ⭐ ⭐  17 400 000 2 KUBKI 42 570 💎 promocja -70% 12 771💎
  ⭐ ⭐ ⭐ 17 400 000 3 KUBKI 71 355 💎 promocja -70% 21 407 💎
  CAŁKOWITY  52 200 000  

Moja Kawiarnia ekspres do kawy z cykorii - my cafe

Wszystkie przepisy Kawa z cykorii zajdziesz tutaj: >> Moja Kawiarnia przepisy Kawa z cykorii lista przepisów My Cafe KAWA Z CYKORII >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski ekspres do kawy z cykorii i angielski ekspres do kawy z cykorii ).

Zobacz również my cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia ekspres do kawy z cykorii

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Sprzęt

POLECANE

Na górę