Moja Kawiarnia ekspres do herbaty – Stylowe wyposażenie do My Cafe

27 października 2021 0 przez my_cafe_rs

Moja Kawiarnia ekspres do herbaty – My Cafe wyposażenie: Ekspres do herbaty – Moja Kawiarnia HERBATA. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia ekspres do herbaty – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie. Od wprowadzenia misji można również zdobyć sprzęt na 4 kubki.

Moja Kawiarnia ekspres do herbaty

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

>> Moja Kawiarnia przepisy Lody Tajskielista przepisów My Cafe LODY TAJSKIE >>

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >>Moja Kawiarnia napiwkijak podnieść napiwki w kawiarni My Cafe >>

Moja Kawiarnia ekspres do herbaty LVL 0

Ekspres do herbaty kosztuje 55 Monet. Express jest pierwszym urządzeniem jakie mamy możliwość zakupić. Nie ma ono uproszczonej wersji.

Stylowa wersja jest udostępniona graczowi za darmo po spełnieniu jednego z żądań Fernando na poziomie 5. Od poziomu 7 można kupować już stylowy SPRZĘT sprawdź!

Moja Kawiarnia ekspres do herbaty - my cafe

INFORMACJE STYLOWY
POZIOM 0 BEZPŁATNIE / 9 500
55 2 KUBKI 1 050 💎 promocja -70% 312 💎
6 pkt 3 KUBKI 2 100 💎 promocja -70% 630 💎

Uwaga: otrzymasz od Fernando Stylowy Ekspres do Herbaty w twoim dominującym stylu za darmo na poziomie 7. Jeśli jednak będziesz chciał go kupić w innym stylu później, to będziesz musiał zapłacisz jak za zakup nowego.

my cafe - ekspres do herbaty na 2 lub 3 kubki

Wszystkie przepisy na Herbatę zajdziesz tutaj: >> My Cafe przepisy na Herbatę lista przepisów Moja Kawiarnia HERBATA >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski ekspres do herbaty i angielski ekspres do herbaty).

Zobacz również my cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia ekspres do herbaty