Moja Kawiarnia ekspres do espresso – Stylowe wyposażenie do My Cafe

28 października 2021 0 przez my_cafe_rs

Moja Kawiarnia ekspres do espresso – My Cafe wyposażenie: ekspres do espresso – Moja Kawiarnia ESPRESSO. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia ekspres do espresso – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie. Od wprowadzenia misji można również zdobyć sprzęt na 4 kubki.

>> Moja Kawiarnia gablota na babeczki Stylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >>Moja Kawiarnia napiwkijak podnieść napiwki w kawiarni My Cafe >>

Moja Kawiarnia ekspres do espresso LVL 2

Ekspres do kawy kosztuje 118 Monet. Nie ma uproszczonej wersji. Przepis zostaje odblokowany na poziomie 2 i jest przygotowywany w ekspresie do kawy.

Stylowa wersja kosztuje 19 000 Monet. Wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt Ekspres Espresso - my cafe

INFORMACJE STYLOWY
POZIOM 2 19 000
118 2 KUBKI 1 300 💎 promocja -70% 390 💎
14 pkt 3 KUBKI 2 400 💎 promocja -70% 720 💎

my cafe - ekspres do espresso na 2 lub 3 kubki

Wszystkie przepisy Espresso zajdziesz tutaj: >> My Cafe przepisy na Espressolista przepisów Moja Kawiarnia na ESPRESSO >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski ekspres do espresso i angielski ekspres do espresso).

Zobacz również my cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia ekspres do espresso