Moja Kawiarnia dyspenser do lemoniady – Stylowe wyposażenie do My Cafe

5 listopada 2021 0 przez my_cafe_rs

Moja Kawiarnia dyspenser do lemoniady – My Cafe wyposażenie: dyspenser do lemoniady – Moja Kawiarnia LEMONIADA. O stylowym sprzęcie pisaliśmy już wielokrotnie w innych artykułach. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt. Jak wykorzystać stylowe sprzęty. Dlaczego warto kupować stylowe wersje sprzętów? Jak i gdzie kupić stylowy sprzęt? Jaki wpływ na napiwki ma My Cafe Stylowy Sprzęt?

>> Moja Kawiarnia wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Moja Kawiarnia dyspenser do lemoniady – podstawowe informacje

Stylowy sprzęt możesz zacząć kupować w Banku od poziomu 7 wzwyż. W Banku będziesz mógł zakupić specjalne wersje pasujące do dominującego stylu twojej kawiarni. Oferty w banku można zakupić  za monety i diamenty. Automaty do napojów 2- i 3- kubków są również dostępne w specjalnych Stylowych wersjach, które umożliwiają zrobienie dwóch lub trzech filiżanek jednocześnie. Od wprowadzenia misji można również zdobyć sprzęt na 4 kubki.

Moja Kawiarnia dyspenser do lemoniady - my cafe

>> Moja Kawiarnia syrop grenadyna – Stylowe wyposażenie do My Cafe >>

Poniższe stylowe ceny są cenami początkowymi: bank zawsze oferuje te produkty po obniżonych cenach przez 24 godziny. Zniżki wahają się od 5 do 40%, a co jakiś czas otrzymamy oferty na taki sprzęt do -70%.

Każdy stylowy przedmiot daje Ci od jednego do trzech rubinów, gdy sam przygotowujesz desery i napoje jak również bardzo przyczynia się do napiwków.

Stylowy Sprzęt a napiwki 

Napiwki czyli główne źródło dochodu w Twojej Kawiarni. Dlaczego powinniśmy podnosić wysokość napiwków? Ponieważ to na nich w głównej mierze zarabiamy na zakup kolejnych sprzętów. Na poziomach od 25 sprzęt kosztuje już ponad 10 mln. Jak to zrobić znajdziesz w artykule:

 >>Moja Kawiarnia napiwkijak podnieść napiwki w kawiarni My Cafe >>

Moja Kawiarnia dyspenser do lemoniady LVL 26

Dyspenser na lemoniadę kosztuje 2 400 000 Monet natomiast w pełni zaktualizowana wersja uproszczona kosztuje 400 000 Monet. Pierwszy przepis na lemoniada zostaje odblokowany na poziomie 26 i jest przygotowywany w specjalnym urządzeniu na lemoniada.

Stylowa wersja Dyspensera na lemoniadę kosztuje 2 400 000 Monet. Natomiast wszystkie stylowe sprzęty możesz już kupić od LVL 7 i wyżej w Banku. Dlatego koniecznie sprawdź Sprzęt po więcej szczegółów.

Moja Kawiarnia Dyspenser do Lemoniady - my cafe

INFORMACJE RATY STYLOWY
POZIOM 26 0  800 000 od 7 poziomu
2 400 000 ⭐   400 000 2 400 000
1 185 pkt ⭐ ⭐  400 000 2 KUBKI 4 570 💎 promocja -70% 1 371 💎
  ⭐ ⭐ ⭐ 800 000 3 KUBKI 7 155 💎 promocja -70% 2 146 💎
  CAŁKOWITY  2 400 000  

Moja Kawiarnia dyspenser do lemoniady - my cafe

Wszystkie przepisy Lemoniada zajdziesz tutaj: >> Moja Kawiarnia przepisy Lemoniadalista przepisów My Cafe LEMONIADA >>

Uwagi Moja Kawiarnia Stylowy Sprzęt:

Pojemniki i przedmioty specjalne nie posiadają stylowych wersji.
Możesz kupić stylową wersję od razu, nawet jeśli nie kupiłeś wcześniej prostej wersji. Aby zaoszczędzić monety możesz nie kupować wersji prostej, ale aby zaraz po aktualizacji banku pojawił się sprzęt którego potrzebujesz pamiętaj o regularnym kupowaniu stylowych wersji. 
W kawiarni możesz używać zarówno prostych wersji, jak i stylowych sprzętów.
Możesz używać różnych stylowych wersji dla tego samego rodzaju sprzętu (np. Francuski dyspenser do lemoniady i angielski dyspenser do lemoniady ).

Zobacz również My Cafe sprzęt TUTAJ <<

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia dyspenser do lemoniady