Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.6 6 urodziny – Wszystkiego Najlepszego! oraz Sezon Kwiatowy!Aktualności

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.6 6 urodziny – Wszystkiego Najlepszego! oraz Sezon Kwiatowy!

Przed nami nowa aktualizacja w grze Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.6 6 urodziny w My Cafe. Wejdź TUTAJ i sprawdź czy już możesz pobrać nową aktualizację 2022.6 do Moja kawiarnia gra: Restauracja i zabawa. Wszystkie informacje o nowej aktualizacji My Cafe Recipes & Stories znajdziesz w artykule poniżej.

>> Moja Kawiarnia aktualizacja w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy będzie Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.6 6 urodziny w My Cafe

Aktualizacje różnie się pojawiają u każdego dlatego na pewno otrzymasz informację ze swojego systemu o możliwości aktualizacji. Aktualizacja na pewno wejdzie przed 27 maja 2022 a wybrane osoby będą miały możliwość testowania jej wcześniej w celu wyeliminowania błędów. Aby na bieżąco śledzić sprawdzaj co jakiś czas aplikację Google Play My Cafe Recipes and Stories TUTAJ i jak tylko pojawi ci się taka informacja:

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.12

 

Kliknij i aktualizuj.

Jakie zmiany w Moja Kawiarnia: aktualizacja 2022.6 6 urodziny w My Cafe!

W pierwszej kolejności zostanie udostępniony Sezon Kwiatów , który potrwa, aż pięć festynów. Z diamentowego bębna otrzymasz codziennie 1, 2 lub 3 diamenty w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie. Im więcej tym więcej otrzymasz diamentów. Jeśli zamierzasz kupić Diamentowy Kielich i Czarę ich koszt to będzie ok 26,99 PLN (5,49 $), otrzymasz codziennie 26, 52 lub 78 diamenty. WAŻNE: nie jest istotne to kiedy zakupisz Elitarny Sezon Kwiatów My Cafe możesz to zrobić w dowolnym momencie gry ponieważ wszystkie diamenty będą gromadzone i po jego zakupie od razu otrzymasz ponad 800 diamentów (o ile grasz aktywnie min 25 000 pucharów). 

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.6

 

Sezon Kwiatów potrwa od 27 maja do 6 czerwca 2022.

Najbliższe festyny z wyspą:
  1. 27 – 30 maja 2022
  2. 3-6 czerwca 2022

Jeśli zdecydujesz się na zakup diamentowego bębna od samego początku sezonu w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie otrzymasz na start:
• 500 diamentów
• 500 Punktów VIP

 

Jako właściciel unikalnego przedmiotu po zakończeniu sezonu będziesz mógł je zatrzymać, a potem postawić wewnątrz kawiarni.

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.6

 

>> Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i LiamMini-gra planszowa z królikiem >>

My Cafe Aktualizacja 2022.6 Historie, prezenty, temat, misje

Na tą wyjątkową okazję NIE będzie gościa tymczasowego ale tort z okazji 6 urodzin. Tort będzie podzielony na kawałki i będzie można je znaleźć w takich miejscach jak Maraton Festynów i Misja! Wielu gości możesz natomiast  spodziewać się w misjach!

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.6
Razem z ta aktualizacją po raz pierwszy pojawią się 3 główne misje i 2 nowe sprzęty do Twojej Kawiarni. Kawiarnia otrzyma dekoracje w tematyce cukierkowej oraz dostęp do wielu uroczystych przedmiotów w ramach misji, maratonu festynów i nie tylko.

Ciekawostki oraz ulepszenia w aktualizacji 6 urodziny w My Cafe

Uwaga dla wszystkich graczy od poziomu 25 będzie dostępny nowy sprzęt Maszyna do nasion chia. Przepisy na desery z nasionami chia będą czekały na Ciebie w różnych kategoriach naszego menu. Czas powitać w kawiarni kolejnego członka rodziny miętowej. Nasiona Chia będą najnowszym składnikiem w menu kawiarni. Chociaż możesz być kimś , kto mógłby je zjeść same, przygotuj się na specjalne przepisy z tym wyjątkowym składnikiem. Dostępne będą 3 zwykłe oraz 3 specjalne przepisy. 

Sprzęt będzie kosztował 1 050 000 monet 

 

Nowy sprzęt pojawi się również na poziomie 53. Będzie to imbir. Ta kwitnąca roślina będzie dodatkowym składnikiem który sprawi, że inne pozycje w menu będą jeszcze smaczniejsze. Pojawią się  standardowe przepisy oraz 4 specjalne.

Sprzęt kosztuje 69 600 000 monet

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.6

Pojawią się nowe elementy wyposażenia wnętrz. Znajdziesz je w sklepie, w Puzzle Pass oraz ofertach specjalnych. Na poziomie 52 będą 2 nowe historie gdy je ukończysz dojdziesz do poziomi 53 i odbierzesz różowy prezent od Watsona i Niebieski od Dariusza. 

 

Pojawi się 3 główne misje

 

 

Nowy Maraton Festynów – więcej szczegółów później

Maraton Festiwalów specjalny maraton urodzinowy w którym zostanie przywrócona darmowa przepustka dla 100 najlepszych miast w Maratonie. Wyjątkowe jest to, że miasta będą przesuwać się w ligach według wyników wszystkie festiwali w weekendy i dni powszednie, znajdziesz więcej super nagród oraz kawałek tortu.

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.4 Wielkanoc - maraton festynów

My Cafe Aktualizacja 2022.6 ZAPOWIEDŹ TUTAJ

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. UWAGA czytajcie uważnie co kto proponuje, jeśli klient nie pisze, że za wykonanie jakiejś czynności da prezent to znaczy, że go nie otrzymacie.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.6 6 urodziny w My Cafe

 

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

Advertisement
Na górę