Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.5 Ekscytujące wiadomości! – Maks i dług hazardowy oraz Sezon Rozrywkowy!


Moja Kawiarnia aktualizacja 2022.5

Aktualności

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.5 Ekscytujące wiadomości! – Maks i dług hazardowy oraz Sezon Rozrywkowy!

Przed nami nowa aktualizacja w grze Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.5 Ekscytujące wiadomości! w My Cafe. Wejdź TUTAJ i sprawdź czy już możesz pobrać nową aktualizację 2022.5 do Moja kawiarnia gra: Restauracja i zabawa. Wszystkie informacje o nowej aktualizacji My Cafe Recipes & Stories znajdziesz w artykule poniżej.

>> Moja Kawiarnia aktualizacja w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy będzie Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.5 Ekscytujące wiadomości! w My Cafe

Aktualizacje różnie się pojawiają u każdego dlatego na pewno otrzymasz informację ze swojego systemu o możliwości aktualizacji. Aktualizacja na pewno wejdzie przed 1 kwietnia 2022 a wybrane osoby będą miały możliwość testowania jej wcześniej w celu wyeliminowania błędów. Aby na bieżąco śledzić sprawdzaj co jakiś czas aplikację Google Play My Cafe Recipes and Stories TUTAJ i jak tylko pojawi ci się taka informacja:

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.12

 

Kliknij i aktualizuj.

Jakie zmiany w Moja Kawiarnia: aktualizacja 2022.5 Ekscytujące wiadomości! w My Cafe!

W pierwszej kolejności zostanie udostępniony Sezon Rozrywkowy , który potrwa, aż pięć festynów. Z diamentowego bębna otrzymasz codziennie 1, 2 lub 3 diamenty w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie. Im więcej tym więcej otrzymasz diamentów. Jeśli zamierzasz kupić Diamentowy Kielich i Czarę ich koszt to będzie ok 26,99 PLN (5,49 $), otrzymasz codziennie 26, 52 lub 78 diamenty. WAŻNE: nie jest istotne to kiedy zakupisz Elitarny Sezon Rozrywkowy My Cafe możesz to zrobić w dowolnym momencie gry ponieważ wszystkie diamenty będą gromadzone i po jego zakupie od razu otrzymasz ponad 800 diamentów (o ile grasz aktywnie min 25 000 pucharów). 

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.5 Ekscytujące wiadomości!

 

Sezon Rozrywkowy potrwa od 29 kwietnia do 9 maja 2022.

 

Najbliższe festyny z wyspą:
  1. 29 kwietnia – 2 maja 2022
  2. 7-9 maja 2022

Jeśli zdecydujesz się na zakup diamentowego bębna od samego początku sezonu w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie otrzymasz na start:
• 500 diamentów
• 500 Punktów VIP

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.5 Ekscytujące wiadomości!

Jako właściciel unikalnego przedmiotu po zakończeniu sezonu będziesz mógł je zatrzymać, a potem postawić wewnątrz kawiarni.

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.5 Ekscytujące wiadomości!

>> Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i LiamMini-gra planszowa z królikiem >>

My Cafe Aktualizacja 2022.5 Historie, prezenty, temat, misje

Czeka nas przygoda z Maksem. Pojechał na imprezę i zaangażował się w gry karciane. Nie wiedział, że gra jest na pieniądze i pod koniec złamał się. Teraz musimy mu pomoc spłacić długi, więc zatrudniamy Maksa jako dostawcę w naszej kawiarni. Aby udało mu się to zrobić musimy wykonać 30 zamówień i porozmawiać z naszymi klientami.

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.5 Ekscytujące wiadomości!
Dzięki tej aktualizacji możesz spodziewać się 2 głównych misji związanych z aktualizacją, 4 misji z puzzlami i nowych sprzętów w kawiarni. Od 29 kwietnia do 9 maja odbędzie się Sezon Rozrywkowy z nowym uroczym przedmiotem Diamentowym Bębnem w diamentowej wersji. Jeśli kupisz Bęben w diamentowej wersji będzie dawała ona 26, 52 lub 78 diamentów do końca sezonu.

 

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.5 Ekscytujące wiadomości!

Otrzymasz standardowo 30 obowiązkowych zamówień gdzie na końcu jest złoty prezent (na pewno Asia poprosi o danie ze złotem). 

 

 

Do zamówień możemy przydzielać pracowników lub wykonywać je osobiście (w zależności czy potrzebne są nam rubiny czy nie, oraz ile możemy czasu poświęcić grze). W Aucie są różne etapy do wykonania zamówień, różne prezenty i diamenty aż do uzyskania złotego prezentu. Znajdziemy tu:

 

Prezenty od Komety w My Cafe:

Więcej nagród będzie czekało na aktywnych graczy w mediach społecznościowych. Poniżej przedmioty dostępne w historii:

– Słuchacz Corgi
– Najlepsza Kanapa w kolorze fuksji

My Cafe aktualizacja - przedmioty specjalne

Oferty specjalne Moja Kawiarnia gra:

Sprawdź również oferty specjalne, ponieważ tam będziesz mógł kupić ciekawe przedmioty. Przedmioty te będą jako bonus do ofert specjalnych, to znaczy, że możesz kupić je za prawdziwe pieniądze.

Ciekawostki oraz ulepszenia w aktualizacji Ekscytujące wiadomości! w My Cafe

Uwaga dla wszystkich graczy od poziomu 22 będzie dostępny nowy sprzęt Maszyna do Parfait. Przepisy na parfait będą czekały na Ciebie w różnych kategoriach naszego menu. Ten zimny słodki deser jest nie tylko smaczny ale można go podawać na wiele różnych sposbów. Pojawią się 3 standardowe przepisy oraz 3 specjalne.

Sprzęt będzie kosztował 462 000 monet 

Nowy sprzęt pojawi się również na poziomie 21. Będzie to Maszyna do Churro . Pojawią się 3 standardowe przepisy oraz 3 specjalne.

Sprzęt kosztuje 644 700 monet

Pojawią się nowe elementy wyposażenia wnętrz. Znajdziesz je w sklepie, w Puzzle Pass oraz ofertach specjalnych.

Po ukończeniu historii z 51 levelu otrzymasz niebieskie prezenty od Asi i Ryśka.

 

Pojawi się 6 misji

 

 

Dodatkowo będą 4 misje z puzzlami!! Łącznie czeka nas aż 6 misji. Jedna z nich zaczyna się wraz z wydaniem testowej aktualizacji, dlatego jeśli zależy ci na uzyskaniu dodatkowego sprzętu sprawdź czy masz już dostępna aktualizację i ją pobierz.

Nowy Maraton Festynów – więcej szczegółów później

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.4 Wielkanoc - maraton festynów

My Cafe Aktualizacja 2022.5 ZAPOWIEDŹ TUTAJ

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. UWAGA czytajcie uważnie co kto proponuje, jeśli klient nie pisze, że za wykonanie jakiejś czynności da prezent to znaczy, że go nie otrzymacie.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.5 Ekscytujące wiadomości! w My Cafe

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

Advertisement
Na górę