Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.4 Wielkanoc – Diego i tajemnicza walizka oraz Sezon Słonecznikowy!


Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.4 Wielkanoc

Aktualności

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.4 Wielkanoc – Diego i tajemnicza walizka oraz Sezon Słonecznikowy!

Przed nami nowa aktualizacja w grze Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.4 Wielkanoc w My Cafe. Wejdź TUTAJ i sprawdź czy już możesz pobrać nową aktualizację 2022.4 do Moja kawiarnia gra: Restauracja i zabawa. Wszystkie informacje o nowej aktualizacji My Cafe Recipes & Stories znajdziesz w artykule poniżej.

>> Moja Kawiarnia aktualizacja w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy będzie Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.4 Wielkanoc w My Cafe

Aktualizacje różnie się pojawiają u każdego dlatego na pewno otrzymasz informację ze swojego systemu o możliwości aktualizacji. Aktualizacja na pewno wejdzie przed 1 kwietnia 2022 a wybrane osoby będą miały możliwość testowania jej wcześniej w celu wyeliminowania błędów. Aby na bieżąco śledzić sprawdzaj co jakiś czas aplikację Google Play My Cafe Recipes and Stories TUTAJ i jak tylko pojawi ci się taka informacja:

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.12

 

Kliknij i aktualizuj.

Jakie zmiany w Moja Kawiarnia: aktualizacja 2022.4 Wielkanoc w My Cafe!

W pierwszej kolejności zostanie udostępniony Sezon Słonecznikowy, który potrwa, aż pięć festynów. Z diamentowego słonecznika otrzymasz codziennie 1, 2 lub 3 diamenty w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie. Im więcej tym więcej otrzymasz diamentów. Jeśli zamierzasz kupić Diamentowy Kielich i Czarę ich koszt to będzie ok 26,99 PLN (5,49 $), otrzymasz codziennie 26, 52 lub 78 diamenty. WAŻNE: nie jest istotne to kiedy zakupisz Elitarny Sezon Słonecznikowy My Cafe możesz to zrobić w dowolnym momencie gry ponieważ wszystkie diamenty będą gromadzone i po jego zakupie od razu otrzymasz ponad 2 000 diamentów (o ile grasz aktywnie min 25 000 pucharów). 

Sezon Słonecznikowy potrwa od 1 kwietnia do 11 kwietnia 2022.

Najbliższe festyny z wyspą:
  1. 1-4 kwietnia 2022
  2. 8-11 kwietnia 2022

Jeśli zdecydujesz się na zakup diamentowego słonecznika od samego początku sezonu w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie otrzymasz na start:
• 500 diamentów
• 500 Punktów VIP

 

Jako właściciel unikalnego przedmiotu po zakończeniu sezonu będziesz mógł je zatrzymać, a potem postawić wewnątrz kawiarni.

>> Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i LiamMini-gra planszowa z królikiem >>

My Cafe Aktualizacja 2022.4 Historie, prezenty, temat, misje

Czeka nas przygoda z Diego i jego przyjacielem profesorem oraz tajemniczą walizką . Diego przyjechał odwiedzić swojego profesora, który prosi go o pomoc. Wpadł on w kłopoty i gonili go bandyci, ale udało mu się uciec. Zostawia dla Diego walizkę w której ma coś bardzo wartościowego. Naszym zadaniem jest aby dowiedzieć się co tam jest. aby to zrobić musimy wykonać 30 zamówień i porozmawiać z naszymi klientami.

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.4 Wielkanoc - Diego
Dzięki tej aktualizacji możesz spodziewać się 2 głównych misji związanych z aktualizacją, 4 misji z puzzlami i nowych sprzętów w kawiarni. Od 1 do 14 kwietnia odbędzie się Sezon Słonecznikowy z nowym uroczym przedmiotem Diamentowym Słonecznikiem w diamentowej wersji. Jeśli kupisz Słonecznik w diamentowej wersji będzie dawała ona 26 52 lub 78 diamentów do końca sezonu.

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.4 Wielkanoc - diamentowy słonecznik

 

Otrzymasz standardowo 30 obowiązkowych zamówień gdzie na końcu jest złoty prezent (na pewno Asia poprosi o danie ze złotem). 

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.4 Wielkanoc - złoty prezent

 

Do zamówień możemy przydzielać pracowników lub wykonywać je osobiście (w zależności czy potrzebne są nam rubiny czy nie, oraz ile możemy czasu poświęcić grze). W Aucie są różne etapy do wykonania zamówień, różne prezenty i diamenty aż do uzyskania złotego prezentu. Znajdziemy tu:

 

Prezenty od Komety w My Cafe:

Więcej nagród będzie czekało na aktywnych graczy w mediach społecznościowych. Poniżej przedmioty dostępne w historii:

 

 

Oferty specjalne Moja Kawiarnia gra:

Sprawdź również oferty specjalne, ponieważ tam będziesz mógł kupić ciekawe przedmioty. Przedmioty te będą jako bonus do ofert specjalnych, to znaczy, że możesz kupić je za prawdziwe pieniądze.

Ciekawostki oraz ulepszenia w aktualizacji Wielkanoc w My Cafe

Uwaga dla wszystkich graczy od poziomu 20 będzie dostępny nowy sprzęt Maszyna do horchaty. Przepisy na horchatę będą czekały na Ciebie w różnych kategoriach naszego menu. Pojawią się 3 standardowe przepisy oraz 3 specjalne.

Sprzęt będzie kosztował 474 000 monet 

Nowy sprzęt pojawi się również na poziomie 21. Będzie to Maszyna do Kombuchy . Pojawią się 3 standardowe przepisy oraz 3 specjalne.

Sprzęt kosztuje 666 000 monet

Na poziomie 52 otrzymamy już trzeci sprzęt w tej aktualizacji. Będzie to gablota na curd.  Pojawią się 5 standardowe przepisy oraz 4 specjalne.

Sprzęt kosztuje 67 800 800 Monet.

 

Pojawią się nowe elementy wyposażenia wnętrz. Znajdziesz je w sklepie, w Puzzle Pass oraz ofertach specjalnych.

Po ukończeniu historii z 51 levelu otrzymasz niebieskie prezenty od Asi i Ryśka.

Pojawi się 6 misji

W pierwszej głównej zagra Nikola będzie trwać od 1-7.04

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.4 Wielkanoc - Misja z Nikole

Druga misja będzie aktywna od 15-24.04, a główna postacią będzie Asia – więcej szczegółów później

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.4 Wielkanoc - Misja z Asią

 

Dodatkowo będą 4 misje z puzzlami!! Łącznie czeka nas aż 6 misji. Jedna z nich zaczyna się wraz z wydaniem testowej aktualizacji, dlatego jeśli zależy ci na uzyskaniu dodatkowego sprzętu sprawdź czy masz już dostępna aktualizację i ją pobierz.

Nowy Maraton Festynów – więcej szczegółów później

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.4 Wielkanoc - maraton festynów

My Cafe Aktualizacja 2022.4 ZAPOWIEDŹ TUTAJ

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. UWAGA czytajcie uważnie co kto proponuje, jeśli klient nie pisze, że za wykonanie jakiejś czynności da prezent to znaczy, że go nie otrzymacie.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.4 Wielkanoc w My Cafe

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

Advertisement
Na górę