Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.3 Zakochany Kundel – Nikola i pies Bruce oraz Sezon Królewski!


Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.3

Aktualności

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.3 Zakochany Kundel – Nikola i pies Bruce oraz Sezon Królewski!

– Przed nami nowa aktualizacja w grze Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.3 Zakochany Kundel w My Cafe. Wejdź TUTAJ i sprawdź czy już możesz pobrać nową aktualizację 2022.3 do Moja kawiarnia gra: Restauracja i zabawa. Wszystkie informacje o nowej aktualizacji My Cafe Recipes & Stories znajdziesz w artykule poniżej.

>> Moja Kawiarnia aktualizacja w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy będzie Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.3 Zakochany Kundel w My Cafe

Aktualizacje różnie się pojawiają u każdego dlatego na pewno otrzymasz informację ze swojego systemu o możliwości aktualizacji. Aktualizacja na pewno wejdzie przed 3 marzec 2022 a wybrane osoby będą miały możliwość testowania jej wcześniej w celu wyeliminowania błędów. Aby na bieżąco śledzić sprawdzaj co jakiś czas aplikację Google Play My Cafe Recipes and Stories TUTAJ i jak tylko pojawi ci się taka informacja:

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.12

 

Kliknij i aktualizuj.

Jakie zmiany w Moja Kawiarnia: aktualizacja 2022.3 Zakochany Kundel w My Cafe!

W pierwszej kolejności zostanie udostępniony Sezon Królewski, który potrwa, aż pięć festynów. Z diamentowej czary i kielicha otrzymasz codziennie 1, 2 lub 3 diamenty w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie. Im więcej tym więcej otrzymasz diamentów. Jeśli zamierzasz kupić Diamentowy Kielich i Czarę ich koszt to będzie ok 26,99 PLN (5,49 $), otrzymasz codziennie 26, 52 lub 78 diamenty. WAŻNE: nie jest istotne to kiedy zakupisz Elitarny Sezon Królewski My Cafe możesz to zrobić w dowolnym momencie gry ponieważ wszystkie diamenty będą gromadzone i po jego zakupie od razu otrzymasz ponad 2 000 diamentów (o ile grasz aktywnie min 25 000 pucharów). 

 

Sezon Królewski potrwa od 4 marca do 14 marca 2022.

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.3

Najbliższe festyny z wyspą:
  1. 4-7 marca 2022
  2. 11-14 marca 2022

Jeśli zdecydujesz się na zakup diamentowej czary i kielicha od samego początku sezonu w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie otrzymasz na start:
• 500 diamentów
• 500 Punktów VIP

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.3

Jako właściciel unikalnego przedmiotu po zakończeniu sezonu będziesz mógł je zatrzymać, a potem postawić wewnątrz kawiarni.

>> Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i LiamMini-gra planszowa z królikiem >>

My Cafe Aktualizacja 2022.3 Historie, prezenty, temat, misje

Czeka nas przygoda z zakochanym pieskiem Nikoli – Brucem.


Dzięki tej aktualizacji możesz spodziewać się 2 głównych misji związanych z aktualizacją, 4 misji z puzzlami i nowych sprzętów w kawiarni. Od 4 do 14 marca odbędzie się Sezon Królewski z nowym uroczym przedmiotem Diamentową Czarą i Kielichem w diamentowej wersji. Jeśli kupisz Czarę i Kielich w diamentowej wersji będzie dawała ona 26 52 lub 78 diamentów do końca sezonu.

Otrzymasz standardowo 30 obowiązkowych zamówień gdzie na końcu jest złoty prezent (na pewno Asia poprosi o danie ze złotem). 

Do zamówień możemy przydzielać pracowników lub wykonywać je osobiście (w zależności czy potrzebne są nam rubiny czy nie, oraz ile możemy czasu poświęcić grze). W Aucie są różne etapy do wykonania zamówień, różne prezenty i diamenty aż do uzyskania złotego prezentu. Znajdziemy tu:

 

Prezenty od Nikoli w My Cafe:

Więcej nagród będzie czekało na aktywnych graczy w mediach społecznościowych. Poniżej przedmioty dostępne w historii:

– Arysto – Kot

– Zielona szafirowa kanapa

– Różowe szafirowe okno

Oferty specjalne Moja Kawiarnia gra:

Sprawdź również oferty specjalne, ponieważ tam będziesz mógł kupić ciekawe przedmioty. Przedmioty te będą jako bonus do ofert specjalnych, to znaczy, że możesz kupić je za prawdziwe pieniądze.

Ciekawostki oraz ulepszenia w aktualizacji Zakochany Kundel w My Cafe

Uwaga dla wszystkich graczy od poziomu 17 będzie dostępny nowy sprzęt Gablota na galaretkę. Przepisy na galaretkę będą czekały na Ciebie w różnych kategoriach naszego menu. Pojawią się 3 standardowe przepisy oraz 4 specjalne.

Sprzęt będzie kosztował 130 500  monet 

Nowy sprzęt pojawi się również na poziomie 18. Będzie to Granitor. Pojawią się 3 standardowe przepisy oraz 3 specjalne.

Sprzęt kosztuje 175 500 monet

 

Na poziomie 19 otrzymamy już trzeci sprzęt w tej aktualizacji. Będzie to gablota krem Brulee.  Pojawią się 3 standardowe przepisy oraz 3 specjalne.

Sprzęt kosztuje 221 700

Pojawią się nowe elementy wyposażenia wnętrz. Znajdziesz je w sklepie, w Puzzle Pass oraz ofertach specjalnych.

 

Pojawi się 6 misji

Ponadto w aktualizacji będą 2 nowe misje z historiami. Przygody z Piotrowiczem – 4-10.03

Od 17-23 03 tajemnicza historia naukowca o imieniu Hikaru, rozwiążemy ją wraz z Maksem.

Dodatkowo będą 4 misje z puzzlami!! Łącznie czeka nas aż 6 misji. Jedna z nich zaczyna się wraz z wydaniem testowej aktualizacji, dlatego jeśli zależy ci na uzyskaniu dodatkowego sprzętu sprawdź czy masz już dostępna aktualizację pobierz.

 

My Cafe Aktualizacja 2022.3 ZAPOWIEDŹ TUTAJ

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. UWAGA czytajcie uważnie co kto proponuje, jeśli klient nie pisze, że za wykonanie jakiejś czynności da prezent to znaczy, że go nie otrzymacie.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.3 Zakochany Kundel w My Cafe

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

Advertisement
Na górę