Connect with us

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.1 Tajemniczy recenzent – Kometa oraz Sezon Kulinarny!

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.1

Aktualności

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.1 Tajemniczy recenzent – Kometa oraz Sezon Kulinarny!

Przed nami nowa aktualizacja w grze Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.1 Tajemniczy recenzent w My Cafe. Wejdź TUTAJ i sprawdź czy już możesz pobrać nową aktualizację 2022.1 do Moja kawiarnia gra: Restauracja i zabawa. Wszystkie informacje o nowej aktualizacji My Cafe Recipes & Stories znajdziesz w artykule poniżej.

>> Moja Kawiarnia aktualizacja w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy będzie Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.1 Tajemniczy recenzent w My Cafe

Aktualizacje różnie się pojawiają u każdego dlatego na pewno otrzymasz informację ze swojego systemu o możliwości aktualizacji. Aktualizacja na pewno wejdzie przed 7 styczeń 2022 a wybrane osoby będą miały możliwość testowania jej wcześniej w celu wyeliminowania błędów. Aby na bieżąco śledzić sprawdzaj co jakiś czas aplikację Google Play My Cafe Recipes and Stories TUTAJ i jak tylko pojawi ci się taka informacja:

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.12

 

Kliknij i aktualizuj.

Jakie zmiany w Moja Kawiarnia: aktualizacja 2022.1 Tajemniczy recenzent w My Cafe!

W pierwszej kolejności zostanie udostępniony Sezon Kulinarny, który potrwa, aż pięć festynów. Z diamentowej wyspy otrzymasz codziennie 1, 2 lub 3 diamenty w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie. Im więcej tym więcej otrzymasz diamentów. Jeśli zamierzasz kupić Szefem Kuchni ich koszt to będzie ok 26,99 PLN (5,49 $), otrzymasz codziennie 26, 52 lub 78 diamenty. WAŻNE: nie jest istotne to kiedy zakupisz Elitarny Sezon Kulinarny My Cafe możesz to zrobić w dowolnym momencie gry ponieważ wszystkie diamenty będą gromadzone i po jego zakupie od razu otrzymasz ponad 2 000 diamentów (o ile grasz aktywnie min 25 000 pucharów). 

Sezon Kulinarny potrwa od 7 styczeń do 17 styczeń 2022.

Najbliższe festyny z wyspą:
  1. 7-10 styczeń 2022
  2. 14-17 styczeń 2022

Jeśli zdecydujesz się na zakup diamentowej wyspy od samego początku sezonu w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie otrzymasz na start:
• 500 diamentów
• 500 Punktów VIP

My cafe - Szef Kuchni Mimichelin

Jako właściciel unikalnego przedmiotu po zakończeniu sezonu będziesz mógł je zatrzymać, a potem postawić na zewnątrz kawiarni.

>> Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i LiamMini-gra planszowa z królikiem >>

My Cafe Aktualizacja 2022.1 Historie, prezenty, temat, misje

Na początku mamy niezwykły i zagadkowy ekran ładowania, na którym widać przerażoną Anię i tajemniczego gościa. Kto to jest i jaki jest jego związek z Moją Kawiarnią? Moja Kawiarnia gra Kliknij i sprawdź.
W tej aktualizacji przyjeżdża Kometa swoim terenowym samochodem. Ma dla nas dwie wiadomości dobrą i złą. Zła wiadomość jest taka, że najlepsza kawiarnia – czyli oczywiście Nasza zostanie poddana autowi. Przed nami super wyzwanie – musimy rozgryźć tajemniczego klienta i zdobyć dla Naszej Kawiarni długo wyczekiwane 3 gwiazdki Mimischlen! Aby osiągną ć zamierzony cel musimy prześledzić wszystkiego dialogi i pomóc Komecie w realizacji zamówień! Będzie możliwość postawienia Mimichelin Szefa w środku kawiarni. Od 7 do 17 stycznia odbędzie się Sezon Kulinarny z nowym uroczym przedmiotem Szefem Kuchni w diamentowej wersji. Jeśli kupisz Szefa kuchni Mimichelin w diamentowej wersji będzie dawał 26 52 lub 78 diamentów do końca sezonu.

My cafe - Kometa

Otrzymasz standardowo 30 obowiązkowych zamówień gdzie na końcu jest złoty prezent (na pewno Kometa poprosi o danie ze złotem).

My cafe złoty prezent

Do zamówień możemy przydzielać pracowników lub wykonywać je osobiście (w zależności czy potrzebne są nam rubiny czy nie, oraz ile możemy czasu poświęcić grze). W Aucie są różne etapy do wykonania zamówień, różne prezenty i diamenty aż do uzyskania złotego prezentu. Znajdziemy tu:

 

Prezenty od Komety w My Cafe:

Więcej nagród będzie czekało na aktywnych graczy w mediach społecznościowych. Począwszy od tej aktualizacji, będziemy mieli szanse stworzyć wyjątkową i uroczą strefę dla dzieci. Pierwsze dwie propozycje są już dostępne w naszym sklepie za diamenty świat zabawek i kolorowej fantazji:


– Dywan “Świat zabawek” (250 diamentów)
– Kolorowe ogrodzenie (195 diamentów)

Oferty specjalne Moja Kawiarnia gra:

Sprawdź również oferty specjalne, ponieważ tam będziesz mógł kupić ciekawe przedmioty. Przedmioty te będą jako bonus do ofert specjalnych, to znaczy, że możesz kupić je za prawdziwe pieniądze.

– Półka dla dzieci
– Dom Zabawek
– Magiczna dekoracja ogrodu
– Fantazyjne okno deserowe
– Szef Miau
– Jeż tropikalny
– Fantazyjna kanapa deserowa
– Lampa “Wanilia”

Ciekawostki oraz ulepszenia w aktualizacji Tajemniczy recenzent w My Cafe

Uwaga dla wszystkich graczy od poziomu 14 będzie dostępny nowy sprzęt do Pop-Corn. Przepisy na popcorn będą czekały na Ciebie w różnych kategoriach naszego menu (będą 4 zwykłe i 4 specjalne).

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.1 - popcorn My cafe

Zmiana grafiki w zamówieniach telefonicznych i z samochodu – można podejrzeć i kliknąć na składniki zamówienia.

Fani gry z Króliczkiem uwaga w końcu pojawia się ta długo oczekiwana i wiadomość Zgodnie z sugestiami plansze w grze z króliczkiem są teraz ponumerowane!! Będzie to bardzo wygodne w realizacji zadań festynowych!

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.1 - numeracja plansz królik

Pojawi się 6 misji
Odbędą się dwie główne nowe misje pierwsza z udziałem Kawowskiego od 7 do 13 stycznia

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.1 - Misja z Kawowskim

i kolejna z Watsonem od 21 do 27 stycznia.

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.1 - Misja z Watsonem My cafe

Dodatkowo będą 4 misje z puzzlami!! Łącznie czeka nas aż 6 misji. Jedna z nich zaczyna się wraz z wydaniem testowej aktualizacji, dlatego jeśli zależy ci na uzyskaniu dodatkowego sprzętu sprawdź czy masz już dostępna aktualizację pobierz.

Sprawdź też zmiany w planszach z misjami! Energia odnawia się samoczynnie 1 punkt na 3 minuty! Maksymalnie może się odnowić do 120 punktów.

My cafe przepisy

Nowy Sezon Rankingowy!!

Sezonowy ranking 2021 zakończył się. Nazwy zwycięskich miast zostaną w muzeum przez cały 2022 rok.

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.1 - Sezon Zimowy My cafeNiedługo rozpocznie się nasz nowy sezon: Zima 2022. Zacznie się 14 stycznia i potrwa do 21 marca 2022!

My Cafe Aktualizacja 2022.1 ZAPOWIEDŹ TUTAJ

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. UWAGA czytajcie uważnie co kto proponuje, jeśli klient nie pisze, że za wykonanie jakiejś czynności da prezent to znaczy, że go nie otrzymacie.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.1 Tajemniczy recenzent w My Cafe

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

POLECANE

Na górę