Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.3 Dzień Świętego Patryka My Cafe – Karolina oraz Sezon Szczęścia!Aktualności

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.3 Dzień Świętego Patryka My Cafe – Karolina oraz Sezon Szczęścia!

Przed nami nowa aktualizacja w grze Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.3 Dzień Świętego Patryka w My Cafe. Wejdź TUTAJ i sprawdź czy już możesz pobrać nową aktualizację 2021.3 do Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa. Wszystkie informacje o nowej aktualizacji My Cafe Recipes & Stories znajdziesz w artykule poniżej.

>> Moja Kawiarnia aktualizacja w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy będzie Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.3 Dzień Świętego Patryka w My Cafe

Aktualizacje różnie się pojawiają u każdego dlatego na pewno otrzymasz informację ze swojego systemu o możliwości aktualizacji. Aktualizacja na pewno wejdzie przed 9 marca 2021 a wybrane osoby będą miały możliwość testowania jej wcześniej w celu wyeliminowania błędów. Aby na bieżąco śledzić sprawdzaj co jakiś czas aplikację Google Play My Cafe Recipes and Stories TUTAJ i jak tylko pojawi ci się taka informacja:

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.04

 

Kliknij i aktualizuj.

Jakie zmiany w Moja Kawiarnia: aktualizacja 2021.3 Dzień Świętego Patryka w My Cafe!

W pierwszej kolejności zostanie udostępniony Sezon Szczęścia, który potrwa, aż trzy festyny. Z diamentowego leprekaun (skrzat) otrzymasz codziennie 1, 2 lub 3 diamenty w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie. Im więcej tym więcej otrzymasz diamentów. Jeśli zamierzasz kupić skrzata jego koszt to będzie ok 59,99 PLN (16,99 $), otrzymasz codziennie 51, 117 lub 153 diamenty. WAŻNE: nie jest istotne to kiedy zakupisz Elitarny Sezon Szczęścia My Cafe możesz to zrobić w dowolnym momencie gry ponieważ wszystkie diamenty będą gromadzone i po jego zakupie od razu otrzymasz ponad 4 000 diamentów (o ile grasz aktywnie min 25 000 pucharów).

 

Sezon Szczęścia potrwa od 12 marca do 29 marca 2021.

Dzień Świętego Patryka w My Cafe Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.3

Najbliższe festyny z młynem:
  1. 12-15 marca 2021
  2. 19-22 marca 2021
  3. 26-29 marca 2021

Jeśli zdecydujesz się na zakup diamentowego leprekaun (skrzat) od samego początku sezonu w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie otrzymasz na start:
• 1 500 diamentów
• 1 500 Punktów VIP

Jako właściciel unikalnego przedmiotu po zakończeniu sezonu będziesz mógł je zatrzymać, a potem postawić na zewnątrz kawiarni.

>> Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i LiamMini-gra planszowa z królikiem >>

My Cafe Aktualizacja 2021.3 Historie, prezenty, temat

Karolina ponownie zostanie naszym gościem! Karolina zerwała z ukochanym jest załamana dlatego musimy jej pomóc zapomnieć o nim dlatego postanawia się zatracić się w pracy. Naszym zadaniem mamy dostarczyć zamówienia klientom my otrzymamy monety, przyprawy i prezenty. Wykonując kolejne zamówienia odkryjesz równe z nowe części historii, które dadzą ci dodatkowe niespodzianki i unikalne przedmioty

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.3 Karolina w kawiarni

Otrzymasz standardowo 30 obowiązkowych zamówień gdzie na końcu jest złoty prezent (na pewno Nikol poprosi o danie ze złotem).

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2019.10. Halloween

 

Do zamówień możemy przydzielać pracowników lub wykonywać je osobiście (w zależności czy potrzebne są nam rubiny czy nie, oraz ile możemy czasu poświęcić grze). W Aucie są różne etapy do wykonania zamówień, różne prezenty i diamenty aż do uzyskania złotego prezentu. Znajdziemy tu:

1 Zamówienie


5 Zamówienie – 15


9 Zamówienie


15 Zamówienie – 25 


21 Zamówienie


27 Zamówienie – 50


30 Zamówienie

 

Prezenty od Karoliny w My Cafe:

Będzie dużo specjalnych przedmiotów z historii Karoliną. W pierwszej kolejności będziesz mógł ubrać personel w kostium irlandzki, którzy kosztuje 575 diax. Za zakup tego kostiumu Marysia ci niebieski prezent.

Historia skończy się po 27 zamówieniach możesz ją przyśpieszyć i zakończyć po 22 zamówieniach za 389 diamentów. 

Przedmioty dostępne w historii:

Karolina po pierwszym zamówieniu podaruje ci:

– Szczęśliwa Lisica

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.3 Szczęśliwa Lisica

Watson zaproponuje ci zakup Szczęśliwego Lisa. Za sparowanie tych figurek otrzymasz złoty prezent. Szczęśliwy Lis możesz kupić w przedmiotach zwykłych za 735 diamentów.

my cafe lisy

A tak będzie wyglądać ta para:

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.3 Szczęśliwe Lisy

Przedmioty do kupienia w grze:

W zwykłych przedmiotach możesz również zobaczyć Irlandzki stół dla jeden osoby i Irlandzkie okno i menu.
Te elementy będą dostępne tylko w tej aktualizacji (jest 6 irlandzkich stolików jednoosobowych, które można kupić za diamenty (460). Możesz również o tym porozmawiać z Fernando będzie miał dla Ciebie ofertę i będziesz mógł kupić stół z małą zniżką za 450 diamentów.

Oferty specjalne:

Sprawdź również oferty specjalne, ponieważ tam będziesz mógł kupić ciekawe przedmioty. Przedmioty te będą jako bonus do ofert specjalnych, to znaczy, że możesz kupić je za prawdziwe pieniądze.

Specjalnych ofertach w prawym górnym rogu ekranu będzie można znaleźć dodatkowe elementy takie jak:

– Irlandzki stół dla dwóch osób

my cafe stół irlandzki dla jednej osoby
– Irlandzkie stoliki dla czterech osób,


– kanapa irlandzka

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.3 Irlandzka Kanapa - my cafe
– dodatkowe okna irlandzkie aby udekorować kawiarnie

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.3 Irlandzkie okna - my cafe

Będzie oczywiście więcej dekoracji, które będzie można zdobyć w najnowszej misji ale pozostanie to niespodzianką

Ciekawostki oraz ulepszenia w aktualizacji Dzień Świętego Patryka w My Cafe

Dobre wiadomości dla graczy na wyższych LVL ponieważ na poziomie 44 będą dwie nowe historie i nowa postać.
Na początku należy porozmawiać z Paniami w kawiarni i zapytać je o niego dopiero wtedy będzie można spotkać tego mężczyznę. Nowa postać będzie miała na imię Radek. Dowiesz się kim jest właśnie od klientów. Dwie historie z Radkiem przyniosą ci niebieski i złoty prezent i przeniosą cię na poziom 45. 

Radek to przystojny facet, na którego panie w kawiarni zwracają uwagę. Mężczyźni czują niepokój. Jak na razie niewiele wiadomo o nim, poza tym, że 14 lat temu przyjaciele Radka zginęli w wypadku samochodowym w naszym mieście. Teraz, gdy pojawiły się nowe fakty dotyczące tej sprawy wrócił do miasta aby zając się tą tajemniczą sprawą i znaleźć odpowiedzialnych za to ludzi!

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.3 Nowy klient Radek - my cafeNowy Poziom 

Na 45 poziomie czeka na Ciebie nowy sprzęt czyli ekspres do kawy z cykorią, prezent wspomagający oraz nagroda w wysokości 5 mln monet.

Maszyna co kawy z cykorii kosztuje 52 200 000 monet i wymaga stojaka. Mamy 4 nowe przepisy które znajdują się w menu lodów koktajli mlecznych. Naturalnie będą też specjalne przepisy.

 

My Cafe Aktualizacja 2021.3 ZAPOWIEDŹ TUTAJ

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. UWAGA czytajcie uważnie co kto proponuje, jeśli klient nie pisze, że za wykonanie jakiejś czynności da prezent to znaczy, że go nie otrzymacie.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.3 Dzień Świętego Patryka w My Cafe

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

Advertisement
Na górę