Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.13 Przerwa świąteczna – Obchody noworoczne oraz Sezon Cukierków!


Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.13 Przerwa świąteczna

Aktualności

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.13 Przerwa świąteczna – Obchody noworoczne oraz Sezon Cukierków!

Przed nami nowa aktualizacja w grze Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.13 Przerwa świąteczna w My Cafe. Wejdź TUTAJ i sprawdź czy już możesz pobrać nową aktualizację 2021.13 do Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa. Wszystkie informacje o nowej aktualizacji My Cafe Recipes & Stories znajdziesz w artykule poniżej.

>> Moja Kawiarnia aktualizacja w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy będzie Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.13 Przerwa świąteczna w My Cafe

Aktualizacje różnie się pojawiają u każdego dlatego na pewno otrzymasz informację ze swojego systemu o możliwości aktualizacji. Aktualizacja na pewno wejdzie przed 17 grudnia 2021 a wybrane osoby będą miały możliwość testowania jej wcześniej w celu wyeliminowania błędów. Aby na bieżąco śledzić sprawdzaj co jakiś czas aplikację Google Play My Cafe Recipes and Stories TUTAJ i jak tylko pojawi ci się taka informacja:

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.12

 

Kliknij i aktualizuj.

Jakie zmiany w Moja Kawiarnia: aktualizacja 2021.13 Przerwa świąteczna w My Cafe!

W pierwszej kolejności zostanie udostępniony Sezon Cukierków, który potrwa, aż pięć festynów. Z diamentowej wyspy otrzymasz codziennie 1, 2 lub 3 diamenty w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie. Im więcej tym więcej otrzymasz diamentów. Jeśli zamierzasz kupić Magiczne słodycze ich koszt to będzie ok 26,99 PLN (5,49 $), otrzymasz codziennie 26, 52 lub 78 diamenty. WAŻNE: nie jest istotne to kiedy zakupisz Elitarny Sezon Cukierków My Cafe możesz to zrobić w dowolnym momencie gry ponieważ wszystkie diamenty będą gromadzone i po jego zakupie od razu otrzymasz ponad 2 000 diamentów (o ile grasz aktywnie min 25 000 pucharów). 

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.13 Przerwa świąteczna - sezon cukierków My Cafe

Sezon Cukierków potrwa od 10 grudnia do 27 grudnia 2021.

My cafe Sezon Magicznych Cukierków

Najbliższe festyny z wyspą:
  1. 10-13 grudzień 2021
  2. 17-20 grudzień 2021
  3. 24-27 grudzień 2021

Jeśli zdecydujesz się na zakup diamentowej wyspy od samego początku sezonu w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie otrzymasz na start:
• 500 diamentów
• 500 Punktów VIP

Jako właściciel unikalnego przedmiotu po zakończeniu sezonu będziesz mógł je zatrzymać, a potem postawić na zewnątrz kawiarni.

>> Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i LiamMini-gra planszowa z królikiem >>

My Cafe Aktualizacja 2021.13 Historie, prezenty, temat, misje

Odwiedzi nas Asia w karocy. Asia marzy o przywróceniu radości Ani – swojej siostrze, która od dzieciństwa nie obchodziła Nowego Roku. Pomożemy jej to naprawić między innymi realizując zamówienia z samochodu. Tradycyjnie 30 zamówień da nam złoty prezent. 

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.13 Przerwa świąteczna - Asia

Otrzymasz standardowo 30 obowiązkowych zamówień gdzie na końcu jest złoty prezent (na pewno Asia poprosi o danie ze złotem).

My Cafe złoty prezent

 

Do zamówień możemy przydzielać pracowników lub wykonywać je osobiście (w zależności czy potrzebne są nam rubiny czy nie, oraz ile możemy czasu poświęcić grze). W Aucie są różne etapy do wykonania zamówień, różne prezenty i diamenty aż do uzyskania złotego prezentu. Znajdziemy tu:

1 Zamówienie

My Cafe różowy prezent
5 Zamówienie – 15


9 Zamówienie

My Cafe różowy prezent
15 Zamówienie – 25 


21 Zamówienie

My Cafe niebieski prezent
27 Zamówienie – 50


30 Zamówienie

My Cafe złoty preznet

 

Prezenty od Asi w My Cafe:

Więcej nagród będzie czekało na aktywnych graczy w mediach społecznościowych. Realizacja zamówień pozwoli zagłębić się w historię i zdobyć dodatkowe unikane przedmioty, takie jak świąteczne okno i magiczną książkę świąteczną.

Postacie z Mojej Kawiarni również ofiarują ci dodatkowe bonusy za zakup wyjątkowych przedmiotów w sklepie: Małgosia chciałby zobaczyć świąteczny stolik dla 2 osób i da Ci złoty prezent (495 diamentów).

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.13 Przerwa świąteczna - stolik dla 2 osób My Cafe

Natomiast Marysia, która kocha kostiumy i ofiaruje ci niebieski prezent jeśli ubierzesz swojego pracownika w kostium pingwina (535 diamentów). Dodatkowa informacja jeśli posiadasz już świąteczny stół dla dwojga i kostium możesz po prostu postawić stół w kawiarni i ubrać swój personel w kostium a prezenty będą twoje. Nie musisz ponownie kupować przedmiotów które już posiadasz.

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.13 Przerwa świąteczna - pingwin - My cafe

Bartek kocha lalki więc porozmawiaj z nim umieść lalkę ze sklepu a on również podaruje ci w podziękowaniu złoty prezent. Jeśli również lubisz lalki i chciałbyś mieć kolejną w kolekcji śledź nasze oferty specjalne ponieważ jest wiele niespodzianek. W sklepie będzie bardzo dużo unikalnych przedmiotów. Możesz również kupić masę świątecznych przedmiotów i są one dostępne dla graczy nawet z najmniejszymi budżetami. Pokaż nam swoje projekty kawiarni w social mediach.

W kawiarni możesz zauważyć również piękny wygląd zewnętrzny (jelenie, tygrysy, lisy, zajączki), wszystko wygląda wspaniale.

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.13 Przerwa świąteczna - otoczenie

Oferty specjalne:

Sprawdź również oferty specjalne, ponieważ tam będziesz mógł kupić ciekawe przedmioty. Przedmioty te będą jako bonus do ofert specjalnych, to znaczy, że możesz kupić je za prawdziwe pieniądze.

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.13 Przerwa świąteczna - przedmioty

– Kanapa „Lodowy luksus”

– Dekoracja „Lodowata wielkość”

– Statuetka „Niegrzeczny”

– Statuetka „Lodowaty spokój”

– Okno „Mróz”

Ciekawostki oraz ulepszenia w aktualizacji Przerwa świąteczna w My Cafe

Na poziomie 13 pojawi się nowy sprzęt. Nazywa się Raf jest to bardzo popularny napój w Rosji – to głównie dużo mleka na parze z odrobiną kawy. Sprzęt kosztuje: 75 000 (nie stylowy) są 4 podstawowe przepisy z nim.

Kolejna nowość poziom 49 oraz dwie nowe historie. Jedna z nich to w końcu Marysi i Bartkowi urodzą się dzieci. możesz ich nawet zobaczyć w kawiarni w dialogach z Bartkiem i Marysią kiedy z nimi rozmawiasz po 49 poziomie. Pamiętasz? Wspólnie wybraliśmy im imiona Piotruś i Natalka.

 

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.13 Przerwa świąteczna - Marysia - My cafe

Dwie historie dadzą ci niebieski i złoty prezent i przeniosą cię na poziom 50.

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.13 Przerwa świąteczna - historie LVL 49 - My Cafe
Na poziomie 50 pojawi się nowy element wyposażenia: Makaroniki. Nie potrzebują one osobnego stoiska. Pojawią się 4 standardowe przepisy z nimi oraz 4 specjalne.

Pojawią się 2 misje
Misja z kometą 14 – 20 grudnia i uroczą Karoliną w dniach 22-28 grudnia. Dadzą one więcej dekoracji i nagród do kawiarni. Misje z puzzlami ofiarują kilka wyzwań 10 i 31 grudnia. Potrwają one kilka dni.

Unikalny Maraton!!

Aktywni mieszkańcy miasteczka uwielbiający festiwale i konkursy, stoczą w tym roku dwie finałowe bitwy. Pierwszy to ostatni sezon rankingowy, z szansą, że zostaniesz upamiętniony na zawsze w grze! No i oczywiście maraton bożonarodzeniowy – ze słodkimi nagrodami dla Waszych miast i was osobiście.

My Cafe Aktualizacja 2021.13 ZAPOWIEDŹ TUTAJ

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. UWAGA czytajcie uważnie co kto proponuje, jeśli klient nie pisze, że za wykonanie jakiejś czynności da prezent to znaczy, że go nie otrzymacie.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Aktualizacja 2021.13 Przerwa świąteczna w My Cafe

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

Advertisement
Na górę