Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.9 Dobroczynność i moda w My Cafe – Nikol oraz Sezon Kawowy!

16 września 2020 0 przez my_cafe_rs

Przed nami nowa aktualizacja w grze Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.9 Dobroczynność i moda w My Cafe. Wejdź TUTAJ i sprawdź czy już możesz pobrać nową aktualizację 2020.9 do Moja kawiarnia gra: Restauracja i zabawa. Wszystkie informacje o nowej aktualizacji My Cafe Recipes & Stories znajdziesz w artykule poniżej.

>> Moja Kawiarnia aktualizacja w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy będzie Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.9 Dobroczynność i moda w My Cafe gra

Aktualizacje różnie się pojawiają u każdego dlatego na pewno otrzymasz informację ze swojego systemu o możliwości aktualizacji. Aktualizacja na pewno wejdzie przed 18 września 2020 a wybrane osoby będą miały możliwość testowania jej wcześniej w celu wyeliminowania błędów. Aby na bieżąco śledzić sprawdzaj co jakiś czas aplikację Google Play My Cafe Recipes and Stories TUTAJ i jak tylko pojawi ci się taka informacja:

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.04

 

Kliknij i aktualizuj.

Jakie zmiany w Moja Kawiarnia: aktualizacja 2020.9 Dobroczynność i moda w My Cafe!

W pierwszej kolejności zostanie udostępniony Sezon Kawowy, który potrwa, aż trzy festyny. Z diamentowej palmy otrzymasz codziennie 1, 2 lub 3 diamenty w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie. Im więcej tym więcej otrzymasz diamentów. Jeśli zamierzasz kupić palme jego koszt to będzie ok 59,99 PLN (16,99 $), otrzymasz codziennie 51, 117 lub 153 diamenty. WAŻNE: nie jest istotne to kiedy zakupisz Elitarny Sezon Kawowy My Cafe możesz to zrobić w dowolnym momencie gry ponieważ wszystkie diamenty będą gromadzone i po jego zakupie od razu otrzymasz ponad 4 000 diamentów (o ile grasz aktywnie min 25 000 pucharów).

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.9 sezon kawowy

Sezon Kawowy potrwa od 18 września do 5 października 2020.

 

Najbliższe festyny z młynem:
  1. 18-21 września 2020
  2. 25-28 września 2020
  3. 2-5 października 2020

Jeśli zdecydujesz się na zakup diamentowej palmy od samego początku sezonu w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie otrzymasz na start:
• 1 500 diamentów
• 1 500 Punktów VIP

Jako właściciel unikalnego przedmiotów po zakończeniu sezonu będziesz mógł je zatrzymać, a potem postawić na zewnątrz kawiarni.

>> Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i LiamMini-gra planszowa z królikiem >>

My Cafe Aktualizacja 2020.9 Historie, prezenty, temat

Nikol ponownie zostanie naszym gościem! Nikol przybyła do kawiarni aby zarobić pieniądze na park rozrywki. Do tego potrzebuje Twojej pomocy. Niedawno adoptowała szczeniaka Bustera. Teraz chce pomoc tez innym małym zwierzętom. Potrzebuje na to pieniędzy więc będzie jako nasz kurier od zamówień, a my zdobędziemy trochę nagród. Przyprawy, monety i prezenty. Nikol planuje zorganizować charytatywny pokaz mody.

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.9 - Nikol

Otrzymasz standardowo 30 obowiązkowych zamówień gdzie na końcu jest złoty prezent (na pewno Nikol poprosi o danie ze złotem).

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2019.10. Halloween

 

Do zamówień możemy przydzielać pracowników lub wykonywać je osobiście (w zależności czy potrzebne są nam rubiny czy nie, oraz ile możemy czasu poświęcić grze). W Aucie są różne etapy do wykonania zamówień, różne prezenty i diamenty aż do uzyskania złotego prezentu. Znajdziemy tu:

1 Zamówienie


5 Zamówienie – 15


9 Zamówienie


15 Zamówienie – 25 


21 Zamówienie

My cafe niebieski prezent
27 Zamówienie – 50


30 Zamówienie

My cafe złoty prezent

 

Prezenty od Nikola w My Cafe:

Będzie dużo specjalnych przedmiotów z historii Nikolą. W pierwszej kolejności będziesz mógł ubrać personel w kostium werdyktu, którzy kosztuje 575 diax. Za zakup tego kostiumu da ci niebieski prezent

MojaKawiarnia aktualizacja kostium za niebieski prezent

Historia skończy się po 27 zamówieniach możesz ją przyśpieszyć i zakończyć po 22 zamówieniach za 389 diamentów. Kiedy historia się skończy klienci dadzą ci małe prezenty takie jak diamenty i przyprawy. Dlatego polecamy przejść cała historię.

Przedmioty dostępne w historii:

Nikol po pierwszym zamówieniu podaruje ci:

– stół Anchorite dla 1 osoby (stół Pustelnik)

Stół pustelnik my cafe

– lampa piramidowa Modena

My cafe

 

Przedmioty do kupienia w grze:

– kostium werdyktu (575 Diamentów) o który poprosi Cię i jeśli spełnisz jej prośbę to otrzymasz za to niebieski prezent

– środek dezynfekujący jako specjalna dekoracja stołów i będzie kosztować 1000 monet. 

Oferty specjalne:

Sprawdź również oferty specjalne, ponieważ tam będziesz mógł kupić ciekawe przedmioty. Przedmioty te będą jako bonus do ofert specjalnych, to znaczy, że możesz kupić je za prawdziwe pieniądze.

– Kanapa Marlene

Kanapa Modena

– stół Marlene dla 2 osób

My cafe

– stół Modene dla 4 osób

Stół Modene dla 4 osób Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.9

 

– lampa podłogowa Modena

My Cafe

– stół Modena dla 6 osób

my cafe przepisy

Ciekawostki oraz ulepszenia w aktualizacji Dobroczynność i moda w My Cafe

Zostają wprowadzone na graczy na wyższych poziomach zmiany. Zostaje zwiększona ilość szafek dostępnych dla wszystkich typów mebli dostępnych od poziomu 31 (będzie 60 sztuk z każdego podrzędnego stylu) aby zmieścić na nich cały dostępny sprzęt.

Moja Kawiarnia 2020.9

Filadelfia (LVL 31), Yin Yang (LVL 31), Różowa błyskawica (LVL 31), Londyn (LVL 31), Szampania (LVL 31), Juliusz Verne ( LVL 31), Baseball (LVL 34), Shanghai (LVL 34), Samolot (LVL 34), Metro (LVL 34).

Kolejna zmiana to nie będziesz mógł już sprzedać sprzętów z magazynu ponieważ otrzymaliśmy wiele próśb o przywrócenie tych urządzeń, a brak ich może zrujnować rozgrywkę. Nie będzie można ich sprzedać czy usunąć do kosza.

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.9 blokada sprzedaży sprzętu

Gra My cafe – Ustawienia telewizora – nowy system reklam:

Zmiany dotkną również ilości wyświetlanych reklam. Będziesz mógł oglądać nie więcej niż 4 filmy dziennie i nie więcej niż dwa filmy w dostępnie trzygodzinnym. Będzie też potrzebna co najmniej minuta czasu pomiędzy dwoma filmami z rzędu, czyli łącznie będziesz mógł oglądać 4 filmy dziennie i nie będziesz w stanie oglądać ich zbyt często. Zostało to wprowadzone ponieważ należy doskonalić reklamy. Pojawiało się wiele zgłoszeń o braku reklam.

My cafe
Deweloperzy zdają sobie sprawę, że wpłynie to na festiwalowe zadania i zdają sobie sprawę, że nie jest to wygodne ale w zamian otrzymasz większy zysk z oglądania filmów np: będziesz mógł otrzymać 1,3,4,5 a nawet 10 diamentów za jedną reklamę, a jeśli nie ma dostępnego filmu otrzymasz 100 monet.

moja kawiarnia gra Balonik z reklamą:

Pojawia się również nowe miejsce z reklamą, jest to balon będzie od dostępny od poziomu 5+, pojawi się on po 3 minutach od wejścia do gry. Widoczny on będzie przez minutę potem zobaczysz go od czasu do czasu w grze jeśli nie zostanie kliknięty (za 3 godziny). Balon powróci również jeśli pierwszy raz nie pojawi się wideo. Możesz z niego obejrzeć tylko jeden film dziennie. Da ci to również bardzo dużą ilość monet: zobaczysz ilość monet jak będziesz miał zamiar obejrzeć reklamę i możesz rozważyć czy chcesz taką ilość monet czy nie.

Balon reklamowy Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.9

Rozwiązane błędy:

– gra wyłącza się gdy gracze przestawiali meble.

– brak możliwości sprzedaży sprzętu.

Nowa Misja z Watsonem moja kawiarnia gra

Będzie też nowa seria zadań będzie trochę inaczej niż ostatnio. Otrzymasz trochę więcej bonusów niż z Misją Komety. Pierwszy pokój widzimy tu Watsona i on będzie tym razem głównym bohaterem. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Moja Kawiarnia 2020.9 Misja

My Cafe Aktualizacja 2020.9 ZAPOWIEDŹ TUTAJ

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. UWAGA czytajcie uważnie co kto proponuje, jeśli klient nie pisze, że za wykonanie jakiejś czynności da prezent to znaczy, że go nie otrzymacie.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.9 Dobroczynność i moda w My Cafe