Connect with us

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.8.1 Afryka w My Cafe – Maks oraz Sezon Kokosowy!

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.8.1 Afryka w My Cafe

Aktualności

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.8.1 Afryka w My Cafe – Maks oraz Sezon Kokosowy!

Przed nami nowa aktualizacja w grze Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.8.1 Afryka w My Cafe. Wejdź TUTAJ i sprawdź czy już możesz pobrać nową aktualizację 2020.8.1 do Moja kawiarnia gra: Restauracja i zabawa. Wszystkie informacje o nowej aktualizacji My Cafe Recipes & Stories znajdziesz w artykule poniżej.

>> Moja Kawiarnia aktualizacja w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy będzie Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.8.1 Afryka w My Cafe

Aktualizacje różnie się pojawiają u każdego dlatego na pewno otrzymasz informację ze swojego systemu o możliwości aktualizacji. Aktualizacja na pewno wejdzie przed 20 sierpnia 2020 a wybrane osoby będą miały możliwość testowania jej wcześniej w celu wyeliminowania błędów. Aby na bieżąco śledzić sprawdzaj co jakiś czas aplikację Google Play My Cafe Recipes and Stories TUTAJ i jak tylko pojawi ci się taka informacja:

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.04

 

Kliknij i aktualizuj.

Jakie zmiany w Moja Kawiarnia: aktualizacja 2020.8.1 Afryka w My Cafe!

W pierwszej kolejności zostanie udostępniony Sezon Kokosowy, który potrwa, aż trzy festyny. Z drzewka kokosowego otrzymasz codziennie 1, 2 lub 3 diamenty w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie. Im więcej tym więcej otrzymasz diamentów. Jeśli zamierzasz kupić młyn jego koszt to będzie ok 59,99 PLN (16,99 $), otrzymasz codziennie 51, 117 lub 153 diamenty. WAŻNE: nie jest istotne to kiedy zakupisz Elitarny Sezon Kokosowy My Cafe możesz to zrobić w dowolnym momencie gry ponieważ wszystkie diamenty będą gromadzone i po jego zakupie od razu otrzymasz ponad 4 000 diamentów (o ile grasz aktywnie min 25 000 pucharów).

Sezon Kokosowy potrwa od 20 sierpnia do 9 września 2020.

Najbliższe festyny z młynem:
  1. 20-24 sierpnia 2020
  2. 28-31 sierpnia 2020
  3. 4-7 września 2020

Jeśli zdecydujesz się na zakup magicznych kwiatów od samego początku sezonu w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie otrzymasz na start:
• 1 500 diamentów
• 1 500 Punktów VIP

Jako właściciel unikalnego przedmiotów po zakończeniu sezonu będziesz mógł je zatrzymać, a potem postawić na zewnątrz kawiarni.

>> Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i LiamMini-gra planszowa z królikiem >>

My Cafe Aktualizacja 2020.8.1 Historie, prezenty, temat

Maks ponownie zostanie naszym gościem! Maks przybył do kawiarni aby zarobić pieniądze na park rozrywki. Do tego potrzebuje Twojej pomocy.

Otrzymasz standardowo 30 obowiązkowych zamówień gdzie na końcu jest złoty prezent (na pewno Maks poprosi o danie ze złotem).

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2019.10. Halloween

 

Do zamówień możemy przydzielać pracowników lub wykonywać je osobiście (w zależności czy potrzebne są nam rubiny czy nie, oraz ile możemy czasu poświęcić grze). W Aucie są różne etapy do wykonania zamówień, różne prezenty i diamenty aż do uzyskania złotego prezentu. Moja kawiarnia gra znajdziemy tu:

1 Zamówienie


5 Zamówienie – 15


9 Zamówienie


15 Zamówienie – 25 


21 Zamówienie


27 Zamówienie – 50


30 Zamówienie

 

Prezenty od Maksa w My Cafe:

Będzie dużo specjalnych przedmiotów z historii Maksa. W pierwszej kolejności będziesz mógł ubrać personel w kostium dzikiego słońca, którzy kosztuje 575 diax. Za zakup tego kostiumu Klaudia da ci niebieski prezent. Z kolei Fernando poprosi cię o zakup stołu dla dwóch osób “Dżungla” (za 545 diamentów), a jeśli to zrobisz otrzymasz złote prezent.

W przedmiotach zwykłych znajdziesz również część obrazu Savannah 3 którzy jest za diamenty (385 diamentów). Będą cztery fragmenty tego obrazu. Pozostałe części obrazu otrzymasz od klientów kawiarni za darmo, kiedy wypełnisz odpowiednią ilość zamówień, aż będziesz w stanie połączyć wszystkie części i zawiesić go w kawiarni.

Historia skończy się po 27 zamówieniach możesz ją przyśpieszyć i zakończyć po 22 zamówieniach za 389 diamentów. Kiedy historia się skończy klienci dadzą ci małe prezenty takie jak diamenty i przyprawy. Dlatego polecamy przejść cała historię.

 

Przedmioty do kupienia w grze moja kawiarnia:

– kostium dzikiego słońca (“Zew natury”) (575 Diamentów) o który poprosi Cię Klaudia i jeśli spełnisz jej prośbę to otrzymasz za to niebieski prezent

– stół dla dwóch osób “Dżungla” (545 Diamentów) o który poprosi Cię Fernando i jeśli spełnisz jego prośbę to otrzymasz za to złoty prezent

– obraz Savannah 3 (385 Diamentów) za skompletowanie całego obrazu otrzymasz od Maksa niebieski prezent (informacja od Małgosi)

Oferty specjalne moja kawiarnia gra:

Sprawdź również oferty specjalne, ponieważ tam będziesz mógł kupić ciekawe przedmioty. Przedmioty te będą jako bonus do ofert specjalnych, to znaczy, że możesz kupić je za prawdziwe pieniądze.

  • Kanapa tropikalna

  • Lampa podłogowa Ashiko

moja kawiarnia gra - my cafe

  • Dekoracja ścienna Zebra

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.8.1 Afryka dekoracja ścienna zebra

  • Król dżungli

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.8.1 Afryka

  • Stół szamana dla 6 osób

  • Stół totemowy dla 4 osób

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.8.1 Afryka

Ciekawostki oraz ulepszenia w aktualizacji Afryka w My Cafe gra

Na poziomie 41 będą 2 historie: Technologiczna Niania i Sukienka czy Twoje życie. Historie zaprowadzą cię do poziomu 42 , a tam będziesz mógł kupić Trifle. A tak poza tym będzie nowy sprzęt na poziomie 43 Blender (Smoothie).

Pojaw się również sprzęt na niższych poziomach. Wyposażenie nie zostało dodane na LVL 26, 27, 28 i 29 dlatego zostanie to uzupełnione.

Na poziomie 26 będzie dostępna lemoniada

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.8.1 Afryka - lemoniada

Z kolei na poziomie 27 będą wiśnie

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.8.1 Afryka - wiśnie
Na 28 będzie poncz

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.8.1 Afryka - poncz

A na 29 otrzymamy pomarańcze

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.8.1 Afryka - pomarańcze

Ten sprzęt będzie dostępny za monety. Tworzone są specjalne oferty dla graczy, którzy już przeszli niektóre poziomy lub wszystkie aby zminimalizować wydatki na ten sprzęt. Wszystkie przepisy z nowym sprzętem będą dostępne już niedługo.

Moja kawiarnia gra

Nowością w miastach będzie to, że będziesz mógł zmieniać balony Twojego miasta. Na przykład będziesz w stanie kupić niektóre balony, które były dostępne w poprzednich maratonach, ale będzie to kosztowne, ponieważ miasta walczyły o zdobycie balonów. Nie wszystkie balony będą dostępne, tylko niektóre z nich więc jeśli chcesz aby miasto się wyróżniało to będzie kosztować 50000 diamentów.

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.8.1 Afryka - balony z maratonu

 

My Cafe Aktualizacja 2020.8.1 ZAPOWIEDŹ TUTAJ

 

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. UWAGA czytajcie uważnie co kto proponuje, jeśli klient nie pisze, że za wykonanie jakiejś czynności da prezent to znaczy, że go nie otrzymacie.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.8.1 Afryka w My Cafe

 

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

POLECANE

Na górę