Connect with us

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.5. 4 urodziny My Cafe – Asia i Maks oraz Sezon Fontanny!

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.5. 4 urodziny

Aktualności

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.5. 4 urodziny My Cafe – Asia i Maks oraz Sezon Fontanny!

Przed nami nowa aktualizacja w grze Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.5. 4 urodziny ! My Cafe. Wejdź TUTAJ i sprawdź czy już możesz pobrać nową my cafe aktualizację 2020.5 do Moja kawiarnia gra: Restauracja i zabawa. Wszystkie informacje o nowej aktualizacji My Cafe Recipes & Stories znajdziesz w artykule poniżej.

>> Moja Kawiarnia aktualizacja w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy będzie Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.5. 4 urodziny ! My Cafe

Aktualizacje różnie się pojawiają u każdego dlatego na pewno otrzymasz informację ze swojego systemu o możliwości aktualizacji. Aktualizacja na pewno wejdzie przed 28 kwietnia a wybrane osoby będą miały możliwość testowania jej wcześniej w celu wyeliminowania błędów. Aby na bieżąco śledzić sprawdzaj co jakiś czas aplikację Google Play My Cafe Recipes and Stories TUTAJ i jak tylko pojawi ci się taka informacja:

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.04

 

Kliknij i aktualizuj.

Jakie zmiany w Moja Kawiarnia: aktualizacja 2020.5. 4 urodziny ! My Cafe!

W pierwszej kolejności zostanie udostępniony Sezon Fontanny, który potrwa, aż trzy festyny. Z magicznych kwiatów otrzymasz codziennie 1, 2 lub 3 diamenty w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie. Im więcej tym więcej otrzymasz diamentów. Jeśli zamierzasz kupić młyn jego koszt to będzie ok 59,99 PLN (16,99 $), otrzymasz codziennie 51, 117 lub 153 diamenty. WAŻNE: nie jest istotne to kiedy zakupisz Elitarny Sezon Fontanny My Cafe możesz to zrobić w dowolnym momencie gry ponieważ wszystkie diamenty będą gromadzone i po jego zakupie od razu otrzymasz ponad 4 000 diamentów (o ile grasz aktywnie min 25 000 pucharów).

Sezon Fontanny Aktualizacja 2020.5. 4 urodziny my cafe

Sezon Fontanny potrwa od 30 kwietnia do 18 maja 2020. Moja kawiarnia gra

Aktualizacja 2020.5 Sezon Fontanny Moja Kawiarnia

Najbliższe festyny z młynem:
  1. 30-4 maja 2020
  2. 8-11 maja 2020
  3. 15-18 maja 2020

Jeśli zdecydujesz się na zakup magicznych kwiatów od samego początku sezonu w zależności ile trofeów zdobędziesz w festynie otrzymasz na start:
• 1 500 diamentów
• 1 500 Punktów VIP

Jako właściciel unikalnego przedmiotów po zakończeniu sezonu będziesz mógł je zatrzymać, a potem postawić na zewnątrz kawiarni.

>> Moja Kawiarnia Szczęśliwy Królik i LiamMini-gra planszowa z królikiem >>

My Cafe Aktualizacja 2020.5 Historie, prezenty, temat

Asia i Maks ponownie zostaną naszymi gośćmi! Asia odwiedza swoją siostrę Anię ponieważ 4 urodziny Moja Kawiarnia są też dniem ich urodzin. Dlatego pragną sprawić sobie miłe prezenty. Asia chce przygotować specjalny prezent dla Ani i przywrócić jej ulubioną zabawkę z dzieciństwa. Do tego potrzebuje Twojej pomocy. Moja kawiarnia gra.

Otrzymasz standardowo 30 obowiązkowych zamówień gdzie na końcu jest złoty prezent (na pewno Asia poprosi o danie ze złotem). 

Moja Kawiarnia Aktualizacja 2019.10. Halloween

 

Do zamówień możemy przydzielać pracowników lub wykonywać je osobiście (w zależności czy potrzebne są nam rubiny czy nie, oraz ile możemy czasu poświęcić grze). W Aucie są różne etapy do wykonania zamówień, różne prezenty i diamenty aż do uzyskania złotego prezentu. Znajdziemy tu:

1 Zamówienie


5 Zamówienie – 15


9 Zamówienie


15 Zamówienie – 25 


21 Zamówienie


27 Zamówienie – 50


30 Zamówienie

 

Prezenty od Asi My Cafe:

Różne części historii urodzinowej ujawnią nam jej całość. Dlatego musimy zrealizować co najmniej 27 zamówienia.  Historia będzie interesując i wzruszająca.

Aktualizacja 2020.5. 4 urodziny Asia
Asia dotrze do wszystkich gracz od 8 poziomu na 14 dni do dnia jej przyjazdu i ostatnią datą kiedy możesz ja poznać to 9 maja. Maks jej chłopak przybędzie po 15 zamówieniach.

Aktualizacja 2020.5. 4 urodziny Maks

W tej aktualizacji będzie Quiz urodzinowy różni klienci zaproszę cię na niego. możesz dostać przyprawy, a nawet niebieski prezent od Watsona i należy złożyć ciasto z części i każda jego część da ci trochę zasobów. Tort zostanie kawiarni.

Historia skończy się po 27 zamówieniach możesz ją przyśpieszyć i zakończyć po 22 zamówieniach za 389 diamentów. Kiedy historia się skończy klienci dadzą ci małe prezenty takie jak diamenty i przyprawy. Dlatego polecamy przejść cała historię.

Aktualizacja 2020.5. 4 urodziny niebieski prezent Moja kawiarnia gra

My cafe aktualizacja Przedmioty do kupienia w grze:

– specjalna urodzinowa kartka z życzeniami (496 Diamentów) o który poprosi Cię Ania i jeśli spełnisz jej prośbę to otrzymasz za to złoty prezent

Aktualizacja 2020.5. 4 urodziny złoty prezent gra

Z kolei po 22 zamówieniu będziesz zmógł przeskoczyć do końca historii, jeśli zapłacisz 389 diamentów będziesz mógł również ominąć tą opcję i poznać koniec historii po 27 zamówieniach.
Nadal aby dostać złoty prezent trzeba wykonać 30 zamówień.

Oferty specjalne my cafe aktualizacja:

Sprawdź również oferty specjalne, ponieważ tam będziesz mógł kupić ciekawe przedmioty. Przedmioty te będą jako bonus do ofert specjalnych, to znaczy, że możesz kupić je za prawdziwe pieniądze.

– kanapa Violetta
– stolik Violetta dla 2 osób

Aktualizacja 2020.5. 4 urodziny oferty specjalne

Ciekawostki oraz ulepszenia w aktualizacji z okazji 4 urodzin! My Cafe

Na poziomie 39 będą 2 historie: Inteligentny dom i Kocham cię Kawiarnio. Pierwsza będzie uczyć opowieści o Henryku i Kawowskim, którzy chcą podnieść swoją polarność myśląc o wykorzystaniu nowych technologii. Na końcu tej historii będzie niebieski prezent od Henryka.

my cafe aktualizacja poziom 39

W historii klienci będą pytać o liczne specjalne przepisy i Łukasz da Ci bilet. Kiedy ją zakończysz będzie druga historia Kocham Cię kawiarnio. Eliza chce napisać książkę o relacjach miłosnych w kawiarni i inni klienci kawiarni są gotowi jej pomóc. Dostaniesz złoty prezent od Elizy. Będziesz musiał pożyczyć 666 diamentów ale odzyskasz je na tym samym poziomie.

my cafe aktualizacja

Wyposażenie poziom 39:
Gofrownica kosztuje 36 mln przepisy będą w sekcji ciast i będziesz miał 4 regularne przepisy kulinarne z goframi i będzie coś specjalnego z goframi.

my cafe aktualizacja  - gofry

Przepisy 39 poziom gofrownica:

Moja Kawiarnia aktualizacja nowe przepisy

Moja Kawiarnia aktualizacja nowe przepisy

Kiedy przejdziesz dwie historie, dostaniesz się na poziom 40! a na tym poziomie będziesz mieć nowy sprzęt nazywa się Kawiarka czyli włoski styl parzenia kawy. Będzie wiele nowych przepisów.

Moja Kawiarnia aktualizacja w My cafe

Przepisy z kawiarką:

Moja Kawiarnia aktualizacja w My cafe - przepisy Moja Kawiarnia aktualizacja w My cafePrzepisy będą w dziale espresso i będzie to kawa Raf, Włoska Mięta, Kawa Freddo, Kawa affogato, będą też specjalne przepisy

 

My Cafe Aktualizacja 2020.5 ZAPOWIEDŹ TUTAJ

 

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. UWAGA czytajcie uważnie co kto proponuje, jeśli klient nie pisze, że za wykonanie jakiejś czynności da prezent to znaczy, że go nie otrzymacie.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Aktualizacja 2020.5. 4 urodziny !

 

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

POLECANE

Na górę