Connect with us

Misja z Watsonem Moja Kawiarnia – Tajemniczy Hotel

Tajemniczy Hotel - Misja z Watsonem Moja Kawiarnia

Aktualności

Misja z Watsonem Moja Kawiarnia – Tajemniczy Hotel

Misja z Watsonem Moja Kawiarnia to nowy tryb gry w nowej lokalizacji. Pozwala graczom spędzać czas w grze i dobrze się bawić poza rozwojem kawiarni i braniem udziału w festynach. Nowy tryb My Cafe gra został wprowadzony wraz z aktualizacją 2020.8

>> Moja Kawiarnia misje w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Tajemniczy Hotel – Misja z Watsonem Moja Kawiarnia

Podejmij intrygującą sprawę z Watsonem! Zdobądź pączki i wymień je w sklepie z unikatowymi przedmiotami!

Misja Watson

Budka będzie dostępna dla wszystkich graczy w aktualizacji 2020.9 przez 7 dni i będzie zawierała 5 pięter.

Na komisariat zadzwonił właściciel hotelu. Żądał aby przyjść i aresztować ducha! Na pierwszym planie widzimy uciekającego przed czymś mężczyznę, czy jest to właściciel hotelu? My Cafe gra

Watson nie wierzy w duchy ale gdzieś zginęli dwaj goście hotelu Adam Smith i Christopher Doe. Nasze dochodzenie polega na rozwiązaniu zagadki zniknięcia dwóch mężczyzn. 

Tajemniczy Hotel - Misja z Watsonem Moja Kawiarnia

Na początku dobrze jest wypić kawę i odebrać pączka jako nagrodę. Dlatego pierwszą rzeczą jaką musisz zrobić to wypić kawę. Są też pewne zmiany od czasu poprzedniej misji. Zostały dodane gadżety i niespodzianki na piętrach. 

Misja z Watsonem Moja Kawiarnia

Zadania w nowym trybie gry – Misje:

Wszystko jest tak jak zwykle – naszym zadaniem jest usuwanie obiektów, aby móc poruszać się dalej. Otrzymamy bardzo dużo specjalnych przedmiotów do naszego plecaka. W pierwszej kolejności musimy umieścić zdjęcie polaroid na tablicy. Za umieszczenie zdjęcia które znajdziemy w  plecaku i umieśćmy je na tablicy, otrzymamy 10 energii, diament i 15 pączków. Taki zastrzyk energii otrzymasz kilkanaście razy w ciągu misji. Zależy to od tego jak często będziesz grać w tym trybie.

My Cafe gra

Na tablicy widzimy właściciela hotelu, oraz pojawiają się obaj zaginieni blogerzy.

My Cafe gra - nowości

Do twoich podstawowych zadań należy zbieranie pączków, dzięki którym będziesz mógł kupić i otrzymać wyjątkowe przedmioty, które będą na Ciebie czekać w sklepie (stoliki dla 2 osób, dla 4 osób, kanapa i różne kostiumy i dekoracje i 2 medal misji). Przykładowo stolik dla 6 osób daje ok 21% napiwków. Dlatego warto go kupić i postawić w naszej kawiarni.

Sklep z unikalnymi przedmiotami Tajemniczy Hotel My Cafe gra Misja z Watsonem Moja Kawiarnia Stoły w sklepie w trybie misje - Moja Kawiarnia

Im więcej pączków zbierzesz, tym więcej wyjątkowych dekoracji możesz kupić do swojej kawiarni.

Zmiany w misjach My Cafe gra

Poniżej informacja o zmianach jakie zostają wprowadzone wraz z nową misją:

– pudełko jest to prezent i będzie ich kilka i będą umieszone w różnych lokalizacjach. Kiedy je zdobędziesz, znajdziesz w nich pączki, energię, diamenty, monety, mogą być nawet zwykłe, różowe lub niebieskie prezenty. Znajdziesz tam nawet i złoty prezent.

Misja z Watsonem - prezent My Cafe gra
– reklamy oglądając je będziesz mógł dostać trochę energii będziesz mógł obejrzeć 3 reklamy, raz na 8 godzin. będzie ich 20 na całe zadanie.

TV w Misjach Moja Kawiarnia gra
– znajduje się tutaj drugi generator energii – ładuje się raz na 14 godzin i da ci 60 energii. A ten pierwszy naładuje się raz na 4 godziny i daje 30 energii

Generator energii Misja Tajemniczy Hotel - My Cafe gra

Misja rozpocznie się 17.09. dla wszystkich graczy którzy zaktualizowali grę do wersji 2020.9

My Cafe gra Misja ZAPOWIEDŹ TUTAJ

Formularz kontaktowy Misja z Watsonem Moja Kawiarnia

 

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

POLECANE

Na górę