Connect with us

M jak Miłość odc. 1722 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka M JAK MIŁOŚĆ

M jak Miłość odc. 1722 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka M JAK MIŁOŚĆ

SERIALE

M jak Miłość odc. 1722 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka M JAK MIŁOŚĆ

M JAK MIŁOŚĆ odcinek 1722 na VOD TVP online od 3 kwietnia 2023 r. Kliknij LINK, żeby obejrzeć ZA DARMO M jak miłość online odc. 1722 z dn. 3.04.2023 (poniedziałek), dostępny w internecie od dn. 3.04.2023 ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>M jak Miłość odc. 1721 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka M JAK MIŁOŚĆ >>

M jak Miłość odc. 1722 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP2
  2. premiera TV: 3 kwietnia 2023
  3. dzień: poniedziałek
  4. godzina: 20:55
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: polska telenowela obyczajowa

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) M jak Miłość Sezon 1, odc. 1722 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 1722 M JAK MIŁOŚĆ

Odcinek 1722 serialu M jak Miłość skupia się na rozprawie sądowej, w której rodzina Zduńskich broni oskarżonego o atak na Filipa Sowińskiego – Pawła. Piotr, brat oskarżonego, czuje tremę przed pierwszą rozprawą. Martwi się, że jego krewny trafi do więzienia za kradzież telefonu, a nie za sam atak. W tym samym czasie Marcin zdobywa nagranie wideo, które pokazuje Filipa Sowińskiego ścigającego uciekającą po próbie porwania Basie.

Porankiem Frank odwiedza Jaśka, nastolatka, który chce się wyprowadzić z domu z powodu nieustannych kłótni z ojcem. Kinga oferuje mu pokój przy bistro. Ania natomiast kończy związki z Damianem i zaczyna spotykać się z Markiem, taksówkarzem, oraz z Krisem, który okazuje się niewiarygodny.

Odcinek skupia się na różnych wątkach rodzinnych i miłosnych, a także na próbie obrony oskarżonego przed sądem.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Opis serialu M jak miłość:

“M jak miłość” to popularny polski serial telewizyjny, który emitowany jest od 2000 roku. Opowiada on o życiu rodziny Mostowiaków, którzy mieszkają w fikcyjnym miasteczku Leśna Góra. Serial skupia się głównie na problemach rodzinnych, miłosnych i społecznych, jakie pojawiają się w życiu głównych bohaterów.

Głównymi bohaterami są rodzice – Barbara i Jan oraz ich dzieci – Iza, Marcin, Tomek i Ada. Ich życie jest pełne niespodzianek, dramatów i miłosnych perypetii. Bohaterowie mają do czynienia z różnymi problemami, takimi jak: choroby, śmierć bliskich, problemy z dziećmi, zdrada, kłamstwo czy trudne relacje rodzinne.

W “M jak miłość” pojawiają się również inni bohaterowie, którzy wpływają na życie rodziny Mostowiaków, a także na losy całego miasteczka.

Serial porusza także tematy związane z miłością i związkami międzyludzkimi. Widzowie śledzą losy bohaterów w ich poszukiwaniach miłości, zmaganiach z zdradą oraz problemach z komunikacją w związku.

“M jak miłość” to serial, który od lat cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Oprócz tematyki miłosnej i rodzinnego życia, porusza także ważne społeczne problemy, takie jak przemoc w rodzinie, trudności wychowawcze czy problemy związane z uzależnieniami.

Kiedy powtórka online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial M jak Miłość odc. 1722 z 3.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu M JAK MIŁOŚĆ 1722 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na górze na kanale TVP1

  • sobota, 8 kwietnia – 7:00 TVP 2 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę