Connect with us

Klienci Moja Kawiarnia – czyli kto jest kim w My Cafe

Klienci Moja Kawiarnia

Aktualności

Klienci Moja Kawiarnia – czyli kto jest kim w My Cafe

Klienci Moja Kawiarnia gra czyli postacie, które odwiedzają Twoją kawiarnię. Poznaj ich, dowiedz się kim są. W tym artykule zajmiemy się wszystkimi klientami, którzy odwiedzają Twoją kawiarnię. My Cafe przepisy to gra mobilna online, znajdziesz poniżej wszystkie informacje o Moja Kawiarnia gra

>> Płatności i zakupy w grze My Cafeproblemy techniczne z płatnościami część 2 >>

Klienci Moja Kawiarnia przepisy poznaj bohaterów gry

*Postacie w grze mobilnej zostały zmienione. Ich nowy wygląd zobaczysz pod TU:
>> Moja Kawiarnia zmiana wizerunku klientówMy Cafe nowy wizerunek klientów >>

Na każdym poziomie pojawia się nowa postać i zostaje już z nami do końca. Klienci specjalni to goście, którzy pojawiają się tylko podczas wydarzeń (dostępne dla graczy na poziomie 8 i wyższych).

Marysia Dąbek LVL 0

Marysia jest pierwszym klientem kawiarni wprowadzonym na samym początku gry. Jest opisywana jako wesoła, ale emocjonalna. Studiuje dziennikarstwo na studiach. Uwielbia lody waniliowe i śledzi sprawy.

Podstawowe informacje:

 • Marysia i Małgosia są sąsiadami, odkąd Małgosia przeprowadziła się do miasta dwa lata wcześniej, ale ledwo zna starszą panią. (poziom 1).
 • Dziewczyna spotyka się z Borysem przez miesiąc, a następnie poślubia go i szybko się z nim rozwodzi. (poziom 4).
 • Nasza bohaterka zna Watsona Holmesa, ponieważ uczył on lekcji kryminologii, które odbyła na studiach (poziom 4).
 • Zna również Fernando, ponieważ przeprowadziła z nim wywiad. (poziom 5).
 • Marysia zaczyna umawiać się z Bartkiem. (poziom 6).
 • Zna Henryka Domańskiego, ponieważ wcześniej jej pomógł podczas jej dochodzeń. (poziom 18).
 • Marysia zaczyna pracować dla Felicji Sztorm. (poziom 19).
 • Marysia poślubia Bartka. (poziom 32).

>> Moja Kawiarnia w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Klienci My Cafe Małgosia LVL 1 

Postać Małgosi pojawia się po raz pierwszy na poziomie 1. Jest dość tajemniczą starszą damą, uwielbia kawę, babeczki i plotki. 

Małgosia faktycznie wyszła za mąż 13 razy za tego samego mężczyznę, ale każdy dnia ślubu wykorzystywała jako przykrywkę do okradania bezcennego przedmiotu z muzeum (z wyjątkiem pierwszego, gdy Małgosia wyjaśnia, że ​​napad się nie powiódł). Mąż Małgosi i partner w przestępstwie to Krzysztof, kolejny klient. Są małżeństwem od co najmniej 50 lat (świętowali swoją złotą rocznicę), chociaż Małgosia twierdzi, że ma tylko 64 lata (czyli 21 lat i 516 miesięcy). Krzysztof pojawia się w kawiarni po raz pierwszy na poziomie 16.

Dość często wita gracza po niemiecku i francusku (Guten Tag i Bonjour).

Podstawowe informacje:

 • Małgosia i Marysia Dąbek są sąsiadami.
 • Krzysztof jest mężem Małgosi. (poziom 16).
 • Małgosia przez chwilę wspiera finansowo Borysa. (poziom 22)
 • Małgosia najczęściej służy jako źródło informacji o innych klientach. Wydaje się, że zna wszystkich w mieście i ich tajemnice dzięki jej Podstawowe informacje oom szpiegostwa.
 • Małgosia pozwala graczom grać z nią w kości. Małgosia i gracz stawiają taką samą ilość pieniędzy, a następnie na zmianę rzucają dwie kostki trzy razy. Jeśli którykolwiek z nich wyrzuci podwójnie, dostaje dodatkową turę. Ktokolwiek rzucił najwyższą sumę na końcu, wygrywa pulę (tj. Pieniądze, które postawił i pieniądze drugiego gracza). Wraz ze wzrostem poziomu gracza rośnie również zakład początkowy.
 • Małgosia może kupować przedmioty ze magazynu, jeden dziennie. Nie obiecuje dużych pieniędzy, ale to lepsze niż wyrzucanie niechcianych rzeczy. Gracze mogą odrzucić umowę i zapytać Małgosię, czy chce kupić coś innego. Gdy Krzysztof zostanie odblokowany, Małgosia przestaje oferować kupowanie starych mebli.

Watson Holmes lvl 2

Holmes jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 2. Jest porucznikiem w lokalnym komisariacie policji i oficjalnie lub nieoficjalnie pomaga rozwiązać kilka historii . Mówi, że został policjantem, ponieważ kiedyś bił się i został zabrany na komisariat.

Holmes uwielbia mocną kawę i cynamon.

Holmes grał na basie w zespole rockowym w latach 90.

Podstawowe informacje:

 • Watson Holmes prowadził zajęcia z kryminologii, które Marysia odbyła na studiach. (poziom 4)
 • Watson zna Bartka, ponieważ gdy miał 10 lat włamał się do Departamentu Policji, a teraz monitoruje ich cyfrowe bezpieczeństwo w niepełnym wymiarze godzin. (poziom 5)
 • Policjant zna Henryka Domańskiego, który kiedyś był policjantem. Jednak nie współpracowali razem. (poziom 18)
 • Watson jest ojcem chrzestnym Nicole (wiosenne wydarzenie 2019)

Bartek LVL 3 Klienci Moja Kawiarnia

Pojawia się w kawiarni po raz pierwszy na poziomie 3. Jest programistą i maniakiem technologii i może robić wszystko, co wymaga komputerów lub tabletów. Bartek jest także ekspertem w dziedzinie cyfrowego śledzenia i śledzenia. Lubi potężne komputery i angielską herbatę.

Podstawowe informacje o Bartku:

 • Watson Holmes zna Bartka, ponieważ włamał się do Departamentu Policji, gdy miał 10 lat, a teraz monitoruje ich cyfrowe bezpieczeństwo w niepełnym wymiarze godzin. (poziom 5)
 • Poznał Marysię dwa lata temu, kiedy naprawiał sieć jej college’u. (poziom 5)
 • Programista zaczyna umawiać się z Marysię (poziom 6).
 • poślubia Marysię (poziom 32).
 • Bartek jest często potrzebny do uzyskania informacji w czasie historii.
 • Na początku gry Bartek prosi gracza o ocenę gry.
 • Bartek jest gospodarzem quizu. Może codziennie zadawać 3 lub więcej pytań do quizu. Jeśli podasz prawidłową odpowiedź, da ci monety. Ilość wygranych monet wynosi 25 x twój poziom (np. 250 monet na poziomie 10 i 500 monet na poziomie 20). Nie ma kary za złe odpowiedzi.

Kawowski LVL 4

Kawowski to kolejny klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 4. Kiedyś był szefem własnej udanej kawiarni, ale musiał ogłosić bankructwo, ponieważ jego rodzina zrujnowała mu życie. Dzieli się z Tobą nowymi przepisami, mając nadzieję, że Twój sukces sprawi, że ten co przejął jego interes przestanie działać. Pomożesz mu uniknąć bankructwa i znaleźć nową pracę.

Imię Kawowskiego nie jest wymienione w wersji angielskiej.

Podstawowe informacje o Kawowskim:

 • ma brata o imieniu Edward (poziom 5)
 • ma byłą dziewczynę o imieniu Alicja (poziom 5). Ponownie łączą się na poziomie 17.
 • Konrad Brzeziński zostaje jego współlokatorem (poziom 14)
 • pomaga graczom odkryć nowe przepisy na początku gry. Otrzymujesz jeden diament za każdą poprawną odpowiedź, Kawowski zawsze mówi ci pełny przepis.

Borys LVL 4 My Cafe Klienci

Borys jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 4. Kiedy go poznajemy, mówi nam, jak popadł w ciężkie czasy, ale nigdy nie stracił swojej łatwej osobowości. Borys ma trudności ze znalezieniem i czerpaniem przyjemności z pracy.

Podstawowe informacje o Borysie:

 • jest krótko żonaty z Marysią. (poziom 1)
 • Małgosia przez chwilę wspiera finansowo Borysa. (poziom 22)

Fernando LVL 5

Fernando to klient kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 5. Klient opisywany jest jako bogaty, szykowny i dobrze ubrany, to przewodniczący Towarzystwa Kawiarnianego i Restauracyjnego i jednym z jego założycieli. Jest właścicielem ponad stu kawiarni na całym świecie, ale lubi finansować małe niezależne kawiarnie, aby pomóc im odnieść sukces.

moja kawiarnia gra, My cafe przepisy,

Stowarzyszenie Café przyjmuje tylko najbardziej udanych właścicieli kawiarni i restauracji. Fernando zaleca, aby gracz otrzymał symbol bogactwa, ponieważ będzie to bardzo ładnie pasowało do wystroju wnętrza kawiarni. Zaleca, aby gracz kupił kilka diamentów z banku i wydał je na coś, czego potrzebuje.

Podstawowe informacje o Fernando – My cafe przepisy:

 • pomógł firmie Kawowskiego rozpocząć działalność. (poziom 5)
 • Marysia przeprowadziła z nim wywiad. (poziom 5)
 • sprzedaje prezenty (różowe, niebieskie i złote) za diamenty. Możesz kupić tylko jedno z nich w trakcie gry.
 • udziela graczom wskazówek na temat „prowadzenia udanego biznesu”, takich jak stylizowanie kawiarni w jednym stylu i wypełnianie zamówień telefonicznych, aby zdobyć rzadkie przyprawy. Zawsze możesz zapytać go, jaki wpływ ma ich obecna stylizacja na wskazówki.
 • czasami nagradza graczy prezentami, gdy osiągną określony poziom w uznaniu rozwoju ich kawiarni.

Rysiek LVL 6 Moja Kawiarnia Klienci

Rysiek jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 6. To kapitan lokalnej drużyny piłkarskiej, która niestety nie zakwalifikowała się do zawodów regionalnych, ponieważ nie wygrała żadnego z meczów kwalifikacyjnych. Było tak źle, że jeden z jego kolegów z drużyny otrzymał piłkę, a potem szybko się odwrócił i pobiegł, zdobywając gola samobójczym.

Podstawowe informacje o Ryśku Moja Kawiarnia gra:

 • Rysiek krótko umawia się z Klaudią, ale w końcu się rozstają, ponieważ Klaudia nie może się powstrzymać, ale czuje, że Rysiek widzi ją tylko jako trofeum, by pochwalić się swoim kolegom z drużyny. (poziom )

Piotrowicz LVL 7

Ernesto Piotrowicz jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 7. To pracownik budowlany. Kiedy gracz po raz pierwszy go spotyka, prosi o alkohol i papierosy. Trzyma się tego przez chwilę, ale w końcu ustępuje. Podczas drugiego wydarzenia świątecznego ujawniono, że jego imię to Ernesto.

Piotrowicz ma okropny śpiewający głos. Nauczył się szydełkować w więzieniu.

Podstawowe informacje o Piotrowiczu:

 • wraz z Klaudią dorastali w tej samej okolicy. (poziom 8)
 • Piotrowicz zaczyna spotykać się z Felicią Sztorm . (poziom 28)
 • Antek jest synem Piotrowicza. (Event Świąteczny 2018)

Klaudia LVL 8 Klienci My Cafe

Klaudia jest klientką kawiarni, która pojawia się po raz pierwszy na poziomie 8. Jest DJ-em. Choć wydaje się powierzchowna, ma ogromną wiedzę na wszystkie tematy. Ma psa o imieniu Pianka. Klaudia lubi publikować selfie na Instagramie.

Podstawowe informacje o Klaudii Klienci Moja Kawiarnia:
Klaudia na krótko umawia się z Ronem, ale w końcu się rozstają, ponieważ Klaudia nie może powstrzymać się od poczucia, że ​​Ron widzi ją tylko jako trofeum, by pochwalić się swoim kolegom z drużyny.

Eliza LVL 9

Eliza jest klientką kawiarni, która pojawia się po raz pierwszy na poziomie 9. Jest profesorem uniwersyteckim. Małgosi opisuje ją jako wyprostowaną kobietę. Kiedy gracz ją poznaje, Eliza ma męża Leopolda, ale nie ma dzieci. Eliza później okazuje się biologiczną matką Marysi. Umawiała się kiedyś z Konradem Brzezińskim, ojcem Marysi i Karolem.

Podstawowe informacje o Elizie:

 • Od dawna przyjaźni się z Marysia.
 • Była mężatką przez 15 lat ze swoim zmarłym mężem Leopoldem. Zostaje zamordowany na poziomie 10.
 • Eliza ma krótki romans z Karolem. (poziom 10)
 • Jest biologiczną matką Marysi. (poziom 13)
 • Gdy była młodsza, miała romans z Konradem Brzezińskim, który jest biologicznym ojcem Marysi. (poziom 13)

Karol LVL 10 Klienci My Cafe

Karol jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 10. Pracuje jako listonosz.

Podstawowe informacje o Karolu

 • Karol ma krótki romans z Elizą (poziom 10)

Konrad Brzeziński LVL 12

Konrad Brzeziński jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 12. To znany muzyk, który przybył do miasta w poszukiwaniu swojej dawno zaginionej córki, którą okazuje się być Marysia. W końcu adoptuje Emilie, z którą ma świetne relacje. Konrad i Marysia mają trudności z porozumieniem, ale postanawiają się nadal widywać.

Klienci Moja Kawiarnia Konrad

Podstawowe informacje o Konradzie Brzezińskim

 • jest biologicznym ojcem Marysia (poziom 13)
 • jest przybranym ojcem Emilia (poziomy 12-13)
 • grał na dwóch weselach Małgosi.

Emilia LVL 13 Klienci My Cafe

Emilia Roberts jest klientką kawiarni, która pojawia się po raz pierwszy na poziomie 13. Pracuje w agencji reklamowej. Emilia lubi ryby, ale nie może mieć ich w domu, ponieważ jest uczulona.

Podstawowe informacje o Emilii:

 • Emilia zostaje adoptowana przez Konrada Brzezińskiego (poziomy 12-13)

Dariusz Mruczkowski LVL 14

Dariusz Mruczkowski jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 14. Jest burmistrzem miasta, ale niestety skorumpowanym. Kiedy po raz pierwszy wchodzi do kawiarni, chce, aby gracz dał mu łapówkę. Dobrze maskuje swoją korupcję, używając gładkich słów i dobrych prawników, ale niektórzy mieszkańcy nie dają się oszukac.

Klienci Moja Kawiarnia Dariusz

Podstawowe informacje o Dariuszu

 • Dariusz jest szefem Jagody (poziom 15)

Jagoda LVL 15 Klienci Moja Kawiarnia

Jagoda Park to klientka kawiarni, która pojawia się po raz pierwszy na poziomie 15. Jest asystentką administracyjną Dariusza Mruczkowskiego (burmistrza miasta), ale go bardzo nie lubi.

dziewczyna pochodzi z bogatej rodziny, która straciła fortunę. Musieli przenieść się do innej dzielnicy, a Jagoda była zmuszona porzucić szkołę i znaleźć pracę. Jest bardzo pracowita i błyskotliwa od najmłodszych lat, ale Dariusz udaremnił jej wysiłki na drodze do sukcesu.

W zależności od twoich wyborów w pewnym momencie może zostać nowym burmistrzem miasta.

Podstawowe informacje o Jagodzie

 • Jagoda jest asystentką administracyjną Dariusza Mruczkowskiego (poziom 15)

Krzysztof LVL 16

Krzysztof jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 16. Jest antykwariuszem i osobą, której Małgosia sprzedaje przechowywane przez gracza przedmioty. Jest również mężem Małgosi i partnerem w przestępstwach. Pobrali się 13 razy lecz każdy dzień ślubu wykorzystywali jako zasłonę do okradania bezcennego przedmiotu z muzeum (z wyjątkiem pierwszego, ponieważ Małgosia wyjaśnia, że ​​napad się nie powiódł). Małżeństwem są od co najmniej 50 lat.

Krzysztof ćwiczy boksowanie i wydaje się być w tym całkiem dobry, ponieważ sam był w stanie pokonać czterech mężczyzn.

Klienci Moja Kawiarnia Krzysztof

Podstawowe informacje o Krzysztofie:

 • Krzysztof jest mężem Małgosi. (poziom 13)
 • Podobnie jak Małgosia, Krzysztof może kupować przedmioty, które gracz ma w swoim magazynie. Jednak oferuje kupno 3 sztuk dziennie zamiast jednej i po lepszych cenach.

Alicja Koralewska LVL 17 Klienci My Cafe

Alicja Koralewska jest klientką kawiarni, która pojawia się po raz pierwszy na poziomie 17. Twierdzi, że ma pecha co doprowadza do wypadków i lubi przygody.

Podstawowe informacje o Alicji

 • jest byłą dziewczyną Kawowskiego (poziom 5). Łączą się ponownie na poziomie 17.
 • to pierwszą żoną zmarłego męża Elizy. (poziom 17)

Henryk Domański LVL 18

Henryk Domański jest klientem mojej kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 18. Jest prywatnym detektywem, ale był też policjantem. Zrezygnował z tej funkcji w tajemniczych okolicznościach. Po tym, jak długo był prywatnym detektywem, Henry stał się bardzo pesymistyczny wobec innych ludzi. Zapomniał, że nie każdy jest złym człowiekiem.

Klienci Moja Kawiarnia Henryk

Podstawowe informacje o Henryku

 • Marysia zna Henryka, ponieważ pomógł jej wcześniej podczas jej dochodzeń.
 • Watson Holmes zna Henryka, ponieważ był policjantem. Jednak nie współpracowali razem. (poziom 18)
 • Henryk zaczyna współpracować z Łukaszem. (poziom 23)

Felicja Sztorm LVL 19 Klienci Moja Kawiarnia

Felicja Sztorm jest klientką mojej kawiarni, która pojawia się po raz pierwszy na poziomie 19. Jest redaktorką najpopularniejszego magazynu o modzie na świecie. Przyjechała do naszego małego miasteczka, aby znaleźć inspirację.

Podstawowe informacje o Felicji

 • zostaje szefem Marysi. (poziom 19)
 • Oliwia jest prawnikiem Felicji (poziom 24)
 • zaczyna umawiać się z Piotrowiczem. (poziom 28)

Łukasz LVL 23 Klienci My Cafe

Łukasz jest klientem kawiarni, który po raz pierwszy pojawia się na poziomie 23. Jest naukowcem, badaczem i wynalazcą. Opisywany jest jako niezdolny do kłamania, ale mający trudności ze zrozumieniem ludzkich emocji. Twierdzi, że potrzebuje wielu słodyczy, aby mózg mógł pracować. Może przypomnieć sobie wydarzenia, idąc do swojego „pałacu umysłu”.

Klienci Moja Kawiarnia Łukasz

Podstawowe informacje o Łukaszu:

 • Łukasz współpracuje z Henrykiem Domańskim. (poziom 23)

Oliwia VL 24

Oliwia jest klientką kawiarni, która pojawia się po raz pierwszy na poziomie 24. Jest ona prawnikiem.

Klienci Moja Kawiarnia Oliwia

Podstawowe informacje o Oliwi Moja kawiarnia przepisy, My cafe gra:

 • jest prawnikiem Felicji Sztorm. (poziom 24)
 • pracowała dla Michała i spotykała się z nim. (poziom 28)

Michał LVL 28 Klienci Moja Kawiarnia

Michał jest klientem kawiarni, który pojawia się po raz pierwszy na poziomie 28. Jest dyrektorem generalnym sieci restauracji Corporation. Jest opisywany jako chciwy, nieuczciwy czarny charakter. Próbuje kupić twoją kawiarnię w fabule na poziomie 28.

Klienci Moja Kawiarnia Michał

Podstawowe informacje o Michale Moja kawiarnia przepisy, My cafe gra:

 • Oliwia pracowała dla Michała i umawiała się z nim. (poziom 28)

Dorota LVL 32

Dorota jest klientką kawiarni, która pojawia się po raz pierwszy na poziomie 32. Jest pośrednikiem w handlu nieruchomościami.

Klienci Moja Kawiarnia Dorota

Podstawowe informacje o Dorocie Moja kawiarnia przepisy, My cafe gra:

 • Początkowo przybywa do miasta, aby pomóc Felicji Sztorm i Piotrowiczowi w znalezieniu wspólnego domu.

Dominika LVL 40

Dominika jest najnowszą klientką która odwiedza kawiarnię. Poznasz ją na 40 poziomie w wieku 25 lat. Dominika jest zabawna, entuzjastyczna i ma do opowiedzenia swoja historię. Dominika jest w mieście aby odwiedzić swoją siostrę, Oliwię! Potrzebuje ona Twojej pomocy, żeby się z nią pogodzić. Nie rozmawiały od lat, a Dominika ma nadzieje, że odnowi swoje relacje z Oliwią. Chociaż mogła popełnić błędy w przeszłości, bardziej niż cokolwiek chce zbudować bliższą więź z Oliwą.

moja kawiarnia gra, My cafe przepisy, - Dominika

Tymczasowi Klienci Moja Kawiarnia przepisy:

Antek

Antek jest specjalnym klientem kawiarni, który pojawia się tylko podczas specjalnych wydarzeń dla graczy od poziomu 8. Jest zaginionym 18-letnim synem Piotrowicza i studentem college’u. Uwielbia kino i chce się go uczyć.

Antek po raz pierwszy pojawił się podczas Eventu Świątecznego 2018, a potem wrócił na późniejsze wydarzenia.

Podstawowe informacje o Antku Moja kawiarnia przepisy, My cafe gra:

 • jest synem Pietrowicza (wydarzenie bożonarodzeniowe 2018).
 • udaje, że ma związek z Nicole (wiosenne wydarzenie 2019).

Karolina

Karolina to specjalna klientka kawiarni, która pojawia się tylko podczas wydarzeń specjalnych dla graczy na poziomie 8 i wyższym. Jest bibliotekarką, która uwielbia zapach starych książek i której ulubioną postacią jest James Bond.

Klienci Moja Kawiarnia Karolina

Karolina pojawiła się po raz pierwszy podczas wiosennego wydarzenia 2019.

Podstawowe informacje o Karolinie Moja kawiarnia przepisy, My cafe gra:

 • Podczas wydarzeń Karolina prosi o pomoc w dostarczaniu zamówień i zarabianiu pieniędzy. Możesz dotknąć jej samochodu, aby je ukończyć. Karolina następnie dostarcza zamówienie. Nowe zamówienie pojawia się co dwie godziny. Pomiędzy dostawami Karolina przychodzi i odchodzi, jak każdy inny stały klient.

Asia

Asia to klient specjalnej kawiarni, który pojawia się tylko podczas specjalnych wydarzeń dla graczy na poziomie 8 i wyższym. Jest bliźniaczką Ann i zostaje dziewczyną Maksa.

Asia po raz pierwszy pojawiła się podczas 2 urodzin gry, a potem wróciła na późniejsze wydarzenia.

Podstawowe informacje o Asi Moja kawiarnia przepisy, My cafe gra:

 • jest siostrą bliźniaczki Ann.
 • jest dziewczyną Maksa.
 • Podczas wydarzeń Asia prosi o pomoc w dostarczaniu zamówień i zarabianiu pieniędzy. Możesz dotknąć jej samochodu, aby je ukończyć. Asia następnie dostarcza zamówienie. Nowe zamówienie pojawia się co dwie godziny. Pomiędzy dostawami Asia przychodzi i odchodzi, jak każdy inny stały klient.

Kometa

Kometa to specjalny klient kawiarni, który pojawia się tylko podczas niektórych wydarzeń dla graczy na poziomie 8 i wyższym. Po raz pierwszy pojawiła się podczas imprezy walentynkowej 2018, a potem wróciła na późniejsze wydarzenia.

Klienci Moja Kawiarnia Kometa

Podstawowe informacje o Komecie Moja kawiarnia przepisy, My cafe gra:

 • Kometa jest dziewczyną Diego .

Diego Klienci Moja Kawiarnia

Diego jest specjalnym klientem kawiarni, który pojawia się tylko podczas niektórych wydarzeń dla graczy od poziomu 8. Jest podróżnikiem, artystą i chłopakiem Komety . Diego po raz pierwszy pojawił się podczas imprezy walentynkowej 2018, a potem wrócił na późniejsze wydarzenia.

Klienci Moja Kawiarnia Diego

Podstawowe informacje o Diego Moja kawiarnia przepisy, My cafe gra:

 • Diego jest chłopakiem Komety .
 • Podczas wydarzeń Diego prosi o pomoc w dostarczaniu zamówień i zarabianiu pieniędzy. Możesz dotknąć jego samochodu, aby je ukończyć. Diego następnie dostarcza zamówienie. Nowe zamówienie pojawia się co dwie godziny. Pomiędzy dostawami Diego przychodzi i odchodzi, jak każdy inny stały klient.

Laura Klienci Moja Kawiarnia

Laura to klient specjalnej kawiarni, który pojawia się tylko podczas wydarzeń specjalnych dla graczy od poziomu 8. Jest archeologiem egiptologiem. Laura po raz pierwszy pojawiła się podczas letniej imprezy w Egipcie w 2019 roku.

Klienci Moja Kawiarnia Laura

Podstawowe informacje o Laurze Moja kawiarnia przepisy, My cafe gra:

Podczas wydarzeń Laura prosi o pomoc w dostarczaniu zamówień i zarabianiu pieniędzy. Możesz dotknąć jej samochodu, aby je ukończyć. Laura następnie dostarcza zamówienie. Nowe zamówienie pojawia się co dwie godziny. Pomiędzy dostawami Laura przychodzi i odchodzi, jak każdy inny stały klient.

Liam Klienci My Cafe

Liam jest specjalnym klientem kawiarni, który pojawia się w każdą środę i sobotę dla graczy od poziomu 9 i wyższym. W przeciwieństwie do innych klientów, Liam nigdy nie wchodzi do kawiarni; pozostaje na zewnątrz przy swojej grze planszowej. Liam po raz pierwszy pojawił się podczas wiosennego wydarzenia 2019.

Klienci Moja Kawiarnia Liam

Maks

Maks jest specjalnym klientem kawiarni, który pojawia się tylko podczas niektórych wydarzeń dla graczy na poziomie 8 i wyższym. Zostaje chłopakiem Asia . Maks po raz pierwszy pojawił się podczas Sezonu Kawy 2018, a potem wrócił na późniejsze wydarzenia.

Klienci Moja Kawiarnia Maks

Podstawowe informacje o Maksie Moja kawiarnia przepisy, My cafe gra:

 • Maks jest chłopakiem Asi

Nikola Klienci

Nicole to klient specjalnej kawiarni, który wydaje specjalne wydarzenia tylko dla graczy na poziomie 8 i wyższym. Nicole jest studentką na poziomie zaawansowanym. Planuje zostać dentystą, ale potajemnie chce zostać aktorką. Jednak już sześć razy została odrzucona ze szkoły filmowej. Podczas wiosennego wydarzenia 2019 bierze udział w nadchodzącym filmie.

Klienci Moja Kawiarnia Nikola

Po raz pierwszy pojawiła się podczas Wakacje 2017, a potem wróciła na późniejsze wydarzenia.

Podstawowe informacje o Nikoli

 • jest chrześnicą Watsona Holmesa (wiosenna impreza 2019)
 • udaje, że jest w związku z Antkiem (wydarzenie wiosenne 2019).

SOPHIE My cafe gra

Sophie to ktoś, kto jest nie z tego świata! To żądna przygód 30  letnia astronautka, która ma do rozwikłania bardzo wyjątkową osobliwość. Ukończyła szkołę z wyróżnieniem, a potem dużo podróżowała. Kiedy jej wujek zaprosił ją na ekspedycję kosmiczną, nie mogła odmówić – tym bardziej, że oznaczało to pomoc ludzkości! Sophie ma chłopaka i rozważają małżeństwo. 

Po raz pierwszy pojawiła się podczas Wakacji 2021.

Podstawowe informacje o Sophie Moja kawiarnia przepisy, My cafe gra,:

 • pierwszy raz pojawiła się w aktualizacji 2021.8
 • ma chłopaka planują małżeństwo
 • ma 30 lat i jest astronautką

Więcej informacji znajdziesz o Klienci Moja Kawiarnia gra TUTAJ

Jeśli masz dla nas jakieś sugestie lub w przypadku jeśli w opisie wkradnie się błąd, bardzo prosimy o zostawienie komentarza pod postem albo napisz do nas. Użyj formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy Klienci Moja Kawiarnia gra:

W grze Moja Kawiarnia klienci odgrywają kluczową rolę w sukcesie Twojego biznesu. To oni zamawiają różne napoje i potrawy, co pozwala na zdobywanie monet i awansowanie na kolejne poziomy gry. Każdy z klientów ma swoje preferencje i gusta, więc ważne jest, aby wiedzieć, co lubią zamawiać i jak najlepiej obsłużyć ich zamówienie.

W grze można spotkać różne typy klientów, od zwykłych mieszkańców po celebrytów. Każdy z nich ma określone wymagania, jakie powinny być spełnione, aby byli zadowoleni ze swojego doświadczenia w Twojej kawiarni. Niektórzy z nich są szczególnie wymagający, ale warto postarać się, aby spełnić ich oczekiwania, ponieważ zyskasz w ten sposób dodatkowe punkty reputacji.

W grze istnieją również specjalne zlecenia dla klientów, które pojawiają się okresowo. Są to zazwyczaj trudniejsze zamówienia, które wymagają specjalnych składników lub kombinacji. Jednak wykonanie takiego zlecenia zazwyczaj daje znacznie większe nagrody w postaci monet i punktów reputacji.

Ważne jest również, aby dbać o atmosferę w Twojej kawiarni. Klienci zwracają uwagę na wystrój wnętrza, muzykę i ogólną atmosferę, więc warto zadbać o te aspekty. Dzięki temu klienci będą chętniej wracać do Twojej kawiarni, co przyczyni się do zwiększenia zysków i rozwoju Twojego biznesu.

W grze Moja Kawiarnia klienci są kluczowymi elementami sukcesu Twojego biznesu, dlatego warto zwracać uwagę na ich potrzeby i preferencje, aby zapewnić im jak najlepsze doświadczenie w Twojej kawiarni.

W grze Moja Kawiarnia, klienci są bardzo ważnym elementem, który wpływa na sukces kawiarni. Każdy klient ma swoje preferencje dotyczące potraw i napojów, a także charakterystyczny sposób ubierania się i zachowania. Część klientów jest bardziej wymagająca i trudniejsza do obsłużenia, ale dzięki temu gracz może zdobyć większe nagrody.

Klienci w grze Moja Kawiarnia pojawiają się w losowej kolejności i mają różne potrzeby. Aby obsłużyć klientów, gracz musi poznać ich upodobania i zaoferować im odpowiednie potrawy i napoje. Na przykład, jedni klienci wolą słodkie ciasta, a inni bardziej preferują świeże owoce. Część klientów jest bardzo zniecierpliwiona i wymaga szybkiej obsługi, podczas gdy inni są bardziej cierpliwi i mogą poczekać dłużej.

Klienci są również ważni, ponieważ wpływają na poziom zadowolenia klientów w kawiarni. Jeśli klienci są szczęśliwi, to przyciągają oni więcej klientów, a to prowadzi do większych zysków dla kawiarni. Jednocześnie, niezadowoleni klienci mogą zniechęcić do odwiedzenia kawiarni innych potencjalnych klientów.

Aby zwiększyć poziom zadowolenia klientów, gracz może również wprowadzać ulepszenia w kawiarni, takie jak nowe meble, sprzęt kuchenny i dekoracje. To pozwala na zaoferowanie klientom wygodniejszego i przyjemniejszego miejsca do spędzenia czasu, co przekłada się na ich zadowolenie i pozytywny wpływ na biznes kawiarni.

W grze Moja Kawiarnia, klienci odgrywają bardzo ważną rolę i wpływają na sukces kawiarni. Dlatego, aby osiągnąć sukces w grze, gracz musi poznać preferencje swoich klientów i zaoferować im odpowiednie potrawy i napoje, a także dbać o ich komfort i zadowolenie.

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

POLECANE

Na górę