Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Kalkulator nagród My Cafe – Jak rozliczyć festyn Moja Kawiarnia?


Kalkulator nagród My Cafe

Aktualności

Kalkulator nagród My Cafe – Jak rozliczyć festyn Moja Kawiarnia?

Kalkulator nagród My Cafe. Dodatkowa aplikacja dla zarządcy lub jego asystenta w grze Moja Kawiarnia. Twoje miasteczko aktywnie uczestniczy w festiwalach? Nie wiesz jak rozliczyć nagrody dla swoich mieszkańców za zaangażowanie w festynie? W tym artykule znajdziesz wszystko o kalkulatorze Moja kawiarnia.

>> Moja Kawiarnia w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kalkulator nagród My Cafe – co to jest?

Bardzo dużym problemem zarządców miasteczek jest jak prawidłowo rozliczyć nagrody gry dla mieszkańców za uczestnictwo w weekendowych i tygodniowych festynach. Twórcy gry stworzyli arkusz kalkulacyjny, który ma pomóc w przeliczeniu zdobytych nagród odpowiednio do zdobytych trofeów w festynie. Arkusz ten znajdziecie do pobrania niżej.

>> Moja Kawiarnia Aktualizacja 2022.3 Zakochany KundelNikola i pies Bruce oraz Sezon Królewski! >>

Kalkulator nagród Moja Kawiarnia to bardzo przydatna aplikacja dla graczy My Café. Gracz może zarządzać rozliczeniem jednocześnie maksymalnie 5 równymi miasteczkami, w których jest po 20 mieszkańców. Dlaczego warto korzystać z kalkulatora nagród Moja kawiarnia?

Na pewno ułatwia przeliczenie zdobytych nagród bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych obliczeń wysokości nagrody do zdobytych pucharów. Nie należy zapominać, że również inni deweloperzy stworzyli specjalne aplikacje, które można zainstalować bezpośrednio na telefonie. Aplikacje te są najczęściej darmowe. 

Zalety aplikacji kalkulator My Cafe

Aplikacja Kalkulator działa wyłącznie w trybie offline, z kolei gdy jest używana online zawiera reklamy, jest to zarobek dewelopera który udostępnia apke za darmo. Przejrzysty interfejs, intuicyjne menu i wygoda w wprowadzenia danych to podstawa tych aplikacji. Programy obsługuje kilka  języków, dlatego jest idealny dla większości użytkowników.
Możesz w nim zarządzać do 5 miast indywidualnie. Z każdym mieście możesz dodać pełną listę 20 członków. Wszystkie nazwy graczy My Cafe zostaną zapisane i nie będziesz musiał dodawać za każdym razem, gdy otworzysz aplikację. 

>> Moja Kawiarnia Gablota na creme bruleeStylowe wyposażenie do My Cafe >>

Dodatkowe funkcje niektórych aplikacji 
– sekcja loterii, aby szybko i uczciwie rozdać dodatkowe diamenty, rubiny, prezenty i przyprawy.
– Diamenty i rubiny będą idealną liczbą w 99% przypadków.
– Funkcja Float pozwala otworzyć zarówno grę My Cafe, jak i kalkulator. Nie potrzebujesz już długopisu i papieru.

Co potrafi Kalkulator? 

Kalkulator obejmuje wszystkie podstawowe funkcje, takie jak:

– Dodaje dowolną ilość diamentów i rubinów do rozdysponowania.
– Opcjonalnie dodaje procent na przekazanie części nagrody do skarbca na rozwój 
– Możesz wybrać, czy chcesz obliczyć nagrody WEDŁUG TROFEÓW, WEDŁUG ZADANIA lub DOWOLNEGO PROCENTU. W każdej chwili możesz przełączyć się na dowolny tryb.
– Możesz łatwo dodać wartości w każdym oknie poszczególnego gracza, dzięki jednemu kliknięciu dalej.
– Wynik będzie obliczany natychmiast w kolejności malejącej.
– Możesz edytować wszystkie wartości bez powtarzania.
– Możesz również sprawdzić wyniki z wcześniejszych festiwali.

Kalkulator My Cafe – przykładowe aplikacje jak z nich korzystać:

Kalkulator w arkuszu kalkulacyjnym Excel znajdziesz pod tym >> LINKIEM 

Należy w pierwszej kolejności poprosić o prawa do edycji. Jak już je otrzymamy komórki będzie można edytować i dodawać ilość zdobytych pucharów, diamentów oraz rubinów. Specjalne przygotowane funkcje w odpowiednich tabelach i wierszach. W arkuszu Excel mamy możliwość rozliczania na trzy różne sposoby, pozwala edytować i zapisywać wyniki według własnego uznania.

Nagrody według pucharów

Kalkulator nagród My Cafe

Według wykonanych zadań

Kalkulator nagród My Cafe

Nagrody 50/50 (wg zadań i zdobytych pucharów)

Kalkulator nagród My Cafe

My Cafe Rewards Calculator

Specjalnie przygotowana aplikacja My Cafe REwards Calculator dostępna jest pod tym >> LINKIEM Program dostępny jest na telefon. Jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Zobacz jak prosto rozliczyć festyn.

W tym kalkulatorze znajdziesz również nagrody które możesz przyznać losowo swoim graczom. Zaznaczasz którzy mieszkańcy biorą udział w losowaniu a aplikacja dokonuje losowego wyboru wybranej ilości graczy, którym przyznasz dodatkowe nagrody ustalone wcześniej w swoich wewnętrznych regulaminach miasteczek.

Kalkulator My Cafe

Ostatnią rekomendowaną przez nas aplikacją jest aplikacja Kalkulator My Cafe (deweloper Grzegorz Antoniak) do pobrania >>TUTAJ. Aplikacja ta nie zawiera kilku funkcji wymienionych w programie wcześniejszym co nie oznacza, że jest gorsza. Dzięki tej aplikacji również przeliczymy nagrody dla naszych mieszkańców.  Aplikacja posiada zupełnie inny interfejs ale jest również przejrzysta i prosta w obsłudze. Menu posiada w górnej części (dodaj miasteczko, dodaj mieszkańca).

Kalkulator nagród Moja Kawiarnia ZAPOWIEDŹ TUTAJ

Jeśli macie jakieś sugestie lub w przypadku gdy w opisie wkradnie się błąd proszę o zostawienie komentarza pod postem albo napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. UWAGA czytajcie uważnie co kto proponuje, jeśli klient nie pisze, że za wykonanie jakiejś czynności da prezent to znaczy, że go nie otrzymacie.

Formularz kontaktowy Moja Kawiarnia Kalkulator nagród My Cafe

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

Advertisement
Na górę