Connect with us

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa

Family Island Rubiny za darmo – Jak zdobyć więcej rubinów?FAMILY ISLAND

Family Island Rubiny za darmo – Jak zdobyć więcej rubinów?

W grze mobilnej Family Island Adventures zdobywamy poza energią również rubiny, które pomagają w rozwijaniu twojej wyspy domowej. W Family Island rubiny możesz zdobywać zarówno za realne pieniądze o czym pisaliśmy  >>TUTAJ<<  jak również całkowicie za darmo. Gra online Family Island jak już wspominaliśmy wymaga zaangażowania, odpowiednich strategii oraz sumienności. Czy są Family Island kody na rubiny? Zdradzimy Ci jak szybko i łatwo zdobyć Family Island Rubiny za darmo, wszystko znajdziesz w artykule poniżej:

>> Family Island wskazówki w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Do czego służą rubiny w grze mobilnej Family Island

Rubiny są bardzo cennym zasobem – mogą zwiększyć Twoje postępy w grze oraz ją ułatwić i przyspieszyć. Za rubiny możesz kupować energię i dynamit, przyspieszać wytwarzanie przedmiotów, a także płacić nimi, jeśli nie masz wystarczającej ilości przedmiotów do ulepszenia sklepu. Możesz ich również użyć do wypełnienia brakującego zamówienia dla kupca lub szamana. Rubinami możesz także zapłacić za dekoracje do swojej Wyspy Domowej. Jednym słowem, to bardzo przydatne klejnoty!

Family Island Rubiny za darmo

Zaczynając przygodę z grą Family Island Adventures szybko zauważycie rubiny, są tutaj walutą premium i w dużych ilościach możemy je nabyć w sklepie gry płacąc realnymi pieniędzmi. Jednak sama gra umożliwia kilka prostych sposobów na ich zdobycie (ale w niewielkich ilościach) zupełnie za darmo. I właśnie na tym skupimy się w dzisiejszym poradniku. Pokażemy Wam wszystkie sposoby jakie poznaliśmy do tej pory na ich zdobycie, ale jeśli macie własne, których tutaj nie opisałem to podzielcie się Nimi w komentarzach pod artykułem.

W Family Island możesz zdobywać za darmo rubiny na kilka sposobów. Wystarczy zastosować się do kilku poniższych wskazówek a rubiny same będą do was wpadać!

>> Family Island Energia za darmoJak zdobyć więcej energii? >>

Muszle na plaży na Wyspie Domowej

Muszla jest generowana co 8 godzin. Reklamy są dostępne trzy razy dziennie. Po obejrzeniu reklamy otrzymuje się 1 rubin.

Family Island Rubiny za darmo - reklama

Oglądaj reklamy w sklepie gry

Rubiny za reklamy można oglądać w sklepach z gry. Pojawiają się one raz na kilka dni i można dzięki nim zdobyć 6 rubinów lub 30 punktów energii. Kiedy przy pasku z energią lub obok rubinów wyświetla się czerwony wykrzyknik❗oznacza to, że w sklepie pojawiła się oferta z reklamy.

Family Island Rubiny za darmo - reklama sklep

Wykonuj zadania na wyspach

Na wyspach tymczasowych, powiązanych np. z konkretnym wydarzeniem np. Wyspa Obfitości, możecie zdobywać punkty rankingowe i jeśli uda Wam się stanąć na podium, czyli zdobyć 1,2 lub 3 miejsce to możecie zdobyć od 20 do 50 rubinów całkowicie za darmo. Jednak w tym wypadku wymaga to ogromnej aktywności w grze, gdyż inni gracze również chcą zdobyć ich jak najwięcej i będą każdego dnia walczyli o jak najwięcej punktów rankingowych.

Skrzynie z prezentami małe i duże

Mała skrzynia pojawia się na brzegu co 24 godziny. Skrzynie znajdziesz nieopodal miejsca, do którego przypływa kupiec. Duża skrzynia pojawia się co 3 dni. Można ją znaleźć na brzegu w prawej części Wyspy Domowej. Pamiętaj, by usuwać rozgwiazdy, zamki z piasku i inne zasoby, by zrobić miejsce na skrzynie. Tam znajdziesz również darmowe rubiny. Do otwarcia skrzyń potrzeba kluczy które możesz uzyskać od kupca wykonując jego zamówienia. 

Nie zapomnij i skrzyniach i pniach, które je skrywają

Pierwszy pień zdobędziesz, wycinając drzewo (do którego potrzeba 5 złotych pił), które daje kłody, patyki i 3 żywice. Pień daje kłody, patyki, 1 żywicę i prezent. W tym prezencie znajdziesz 35 energii i 1 rubin. Drugi pień pozostawia drzewo za 143 energii. Samo drzewo nie daje żywicy, pien tez nie. Prezent po pniu daje 35 energii, ale nie zawiera rubinów.

Znajdź różowy woreczek

Nie zapomnij sprawdzić wysp eventowych pod kątem ukrytych „woreczków”. Różowe woreczki znaleźć można tylko na tych wyspach. W środku znajdziesz miedzy innymi rubiny.

Family Island Rubiny za darmo - różowy woreczek

Eventy i wykonywane zadania

W czasie działań na wyspach powiązanych z wydarzeniami, a także wieloma innymi, możemy dostać w nagrodę spore ilości energii. Zwróćmy uwagę na konkretne wydarzenia jak cyklicznie pojawiająca się Wyspa Skarbów czy wyspa obfitości. Podczas trwania wydarzenia w prawym, górnym rogu macie ikonę z zadaniami. Klikając na nią możecie zobaczyć co musicie zrobić i jakie są kolejne kroki milowe, za które otrzymujecie nagrody, zobaczcie obrazek poniżej:

 

Akcje społecznościowe

Na oficjalnym profilu fanpage gry, dostępnym również dla polskich graczy, możemy wziąć udział w licznych konkursach, za wygranie których administratorzy nagradzają darmowymi rubinami. Zabawy i konkursy na oficjalnej stronie gry na YT, Instagramie itp.

Dołącz do oficjalnej grupy na Facebook

W swojej skrzynce z wiadomościami z gry znajdziesz na początku gry prośbę o dołączenie do grupy. Zadanie proste i daje nam za darmo 5 rubinów.

Gorączka Nagród

Od aktualizacji styczniowej pojawiła się nowa możliwość zdobycia różnych zasobów w grze. Otrzymać można między innymi energię, rubiny, złote przedmioty, sztabki, kule do fontanny czasu,. Otrzymujemy je za wydatkowaną energię zdobywamy punkty i następnie po osiągnieciu danego poziomu otrzymujemy nagrodę.

Puzzle

Za wykonywanie zadań na wyspach eventowych otrzymujemy z osi prezenty (najczęściej energię) dodatkowo została wprowadzona kolejny element który pozwala zbierać energię. Puzzle mają kilka etapów i na każdym można otrzymać dodatkową energię i inne zasoby.

Stos prezentów 

Na wyspach eventowych co jakiś czas pojawia się Stos Prezentów. Wykonując zadania na wyspach zbieramy specjalne prezenty dzięki którym odblokowujemy poszczególne elementy stosu. Kończąc zadania na wyspie eventowej możemy odebrać wszystkie prezenty jakie były do zdobycia. Są to między innymi rubiny, energia, złote sztabki, sól, klucze, strefy czasu, złote narzędzia.

Wyspa fortuny

Pojawiła się nowa wyspa nazywa się wyspa fortuny obecnie można na niej produkować brązowe żetony które wymienia się w Kole Szczęścia na spiny. Jest również przewidziany ranking pod hasłem Impreza Pomyślności. W rankingu za wykonane zadania można zdobyć brązowe żetony. Nagrodami w Kole Szczęścia jest również energia do wygrania.

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w FAMILY ISLAND

Advertisement
Na górę