Connect with us

Ezel odc. 92 online – [Ezel] czytaj streszczenie – EZEL odcinek 92 na VOD TVP

Ezel odc. 92 online - [Ezel] czytaj streszczenie - EZEL odcinek 92 na VOD TVP

SERIALE

Ezel odc. 92 online – [Ezel] czytaj streszczenie – EZEL odcinek 92 na VOD TVP

Ezel odcinek 92 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP EZEL na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 92 serialu Ezel. JUŻ TERAZ KLIKNIJ:

>>Ezel odc. 91 onlineczytaj streszczenieEZEL odcinek 91 na VOD TVP >>

Ezel odc. 92 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. kiedy: poniedziałek-piątek
  3. Gatunek: Serial turecki

Ezel Sezon 1, odc. 92 emisja na jakim programie? (vod.tvp.pl) Czy serial Ezel jest za darmo? Niestety na chwilę obecną serial Ezel jest tylko i wyłącznie za odpłatnością w VOD TVP.

Streszczenie odcinka 92 EZEL

W 92 odcinku serialu “Ezel” Ali prosi Tefo o pomoc w odnalezieniu Ezela, ale Sebnem jest przeciwna temu pomysłowi. Wkrótce Ali, Cengiz, Eysan i Ezel ukrywają się w domu na odludziu. Ezel wyznaje swoim rodzicom, że Mert zginął pośrednio przez niego. Mumtaz jest wściekły i wyrzuca Ezela z domu.

W tym czasie Eysan musi wybrać, po czyjej jest stronie. Z jednej strony jest jej mąż Ezel, a z drugiej jej ojciec Ramiz, który był powiązany z przeszłością Ezela i Cengiza. Eysan zaczyna rozumieć, że przeszłość może wpływać na teraźniejszość i musi podjąć trudną decyzję.

Czy Ali, Tefo i reszta zdołają odnaleźć Ezela? Czy Ezel i Eysan będą razem pomimo przeciwności losu? Odpowiedzi na te pytania poznamy w kolejnych odcinkach serialu “Ezel”.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy powtórka odcinek 92 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Ezel odc. 92 – kliknij LINK i przejdź do serialu EZEL 92 ZOBACZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę