Connect with us

Ezel odc. 88 online – czytaj streszczenie – EZEL odcinek 88 na VOD TVP

Ezel odc. 88 online - czytaj streszczenie - EZEL odcinek 88 na VOD TVP

SERIALE

Ezel odc. 88 online – czytaj streszczenie – EZEL odcinek 88 na VOD TVP

Ezel odcinek 88 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP EZEL na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 88 serialu Ezel. JUŻ TERAZ KLIKNIJ:

>>Ezel odc. 87 onlineczytaj streszczenieEZEL odcinek 87 na VOD TVP >>

Ezel odc. 88 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. kiedy: poniedziałek-piątek
  3. Gatunek: Serial turecki

Ezel Sezon 1, odc. 88 emisja na jakim programie? (vod.tvp.pl) Czy serial Ezel jest za darmo? Niestety na chwilę obecną serial Ezel jest tylko i wyłącznie za odpłatnością w VOD TVP.

Streszczenie odcinka 88 EZEL

Ezel i jego przyjaciele Ali oraz Cengiz prowadzą warsztat samochodowy i planują przejąć jeden z klubów w rewirze Yusufa. Jednak Ramiz, ojciec Ezela, popada w depresję i chowa się w domu, nie chcąc rozmawiać z nikim poza Azad i Alego. Mężczyzna nie może pogodzić się z tym, że jest kaleką. Z kolei Eysan i Kenan zaczynają coraz mocniej współpracować.

Cengiz i Ezel dowiadują się o tajemniczym miejscu, gdzie odbywają się imprezy tylko dla wybranych, a wszystko wskazuje na to, że Kenan ma z tym związek. Ezel, wpadając w gniew, decyduje się samodzielnie udać się do tego domu, aby zobaczyć, co się tam dzieje.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy powtórka odcinek 88 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Ezel odc. 88 – kliknij LINK i przejdź do serialu EZEL 88 ZOBACZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę