Connect with us

Ezel odc. 83 – streszczenie online – EZEL odcinek 83 Gdzie obejrzeć?

Ezel odc. 83 - streszczenie online - EZEL odcinek 83 Gdzie obejrzeć?

SERIALE

Ezel odc. 83 – streszczenie online – EZEL odcinek 83 Gdzie obejrzeć?

Ezel odcinek 83 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP EZEL na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 83 serialu Ezel. JUŻ TERAZ KLIKNIJ:

>>Ezel odc. 82 – streszczenie onlineEZEL odcinek 82 Gdzie obejrzeć? >>

Ezel odc. 83 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. kiedy: poniedziałek-piątek
  3. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Ezel Sezon 1, odc. 83 emisja na jakim programie? Czy serial Ezel jest za darmo? Niestety na chwilę obecną serial Ezel jest tylko i wyłącznie za odpłatnością w VOD TVP.

Streszczenie odcinka 83 EZEL

W 83. odcinku serialu “Ezel” przekupiony lekarz decyduje się odłączyć Ramiza od aparatury podtrzymującej życie. Ezel, który jest w pobliżu, zdaje sobie sprawę z zagrożenia i w porę zabiera swojego przyjaciela w bezpieczne miejsce. Jednocześnie Ezel ostrzega Kenana Birkana, że weźmie odwet za swoje krzywdy.

Ezel wraz z Alim opracowują plan zemsty na Kenanie Birkana. Postanawiają wykorzystać jego słabość – kochającą żonę i dzieci. Przyjaciele planują porwanie rodziny Kenana i zmuszenie go do spełnienia ich żądań.

Tymczasem Eysan próbuje pogodzić się z Omerem i odzyskać jego zaufanie. Jednak Omer wciąż ma wątpliwości i nie jest gotowy na powrót do ich związku.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy powtórka odcinek 83 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Ezel odc. 83 – kliknij LINK i przejdź do serialu EZEL 83 ZOBACZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę