Connect with us

Ezel odc. 82 – streszczenie online – EZEL odcinek 82 Gdzie obejrzeć?

Ezel odc. 82 - streszczenie online - EZEL odcinek 82 Gdzie obejrzeć?

SERIALE

Ezel odc. 82 – streszczenie online – EZEL odcinek 82 Gdzie obejrzeć?

Ezel odcinek 82 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP EZEL na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 82 serialu Ezel. JUŻ TERAZ KLIKNIJ:

>>Ezel odc. 81 – streszczenie onlineEZEL odcinek 81 Gdzie obejrzeć? >>

Ezel odc. 82 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. kiedy: poniedziałek-piątek
  3. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Ezel Sezon 1, odc. 82 emisja na jakim programie? Czy serial Ezel jest za darmo? Niestety na chwilę obecną serial Ezel jest tylko i wyłącznie za odpłatnością w VOD TVP.

Streszczenie odcinka 82 EZEL

Odcinek 82 serialu Ezel zaczyna się od wizyty Kenana w szpitalu, gdzie leży nieprzytomny Ramiz. Kenan wyznaje mu, że kochał jego córkę i że zrobi wszystko, aby pomóc Ezelowi w zemście na Tefikim. Sekiz, człowiek zleceniodawcy, podejmuje kolejną próbę zabicia Ramiza, jednak zostaje powstrzymany przez jego ochroniarza.

Ezel spotyka się z Eysan, by porozmawiać o swoim synu. Chce wiedzieć, jak żyje i co się z nim dzieje. Eysan mówi mu, że dziecko jest w porządku i że dobrze się nim opiekuje. Ezel wyznaje jej, że bardzo ją kocha, ale że musi kontynuować swoją zemstę. Eysan prosi go, aby przestał i zaczął żyć na nowo, ale Ezel nie chce słuchać.

Tymczasem w więzieniu Ali wciąż podejmuje próby odnalezienia Sekiza. Pyta się swojego współwięźnia, czy zna jego tożsamość. W końcu udaje mu się zdobyć informacje o Sekizie i kontaktuje się z nim za pomocą ochroniarza Ramiza.

Odcinek kończy się sceną, w której Ezel spotyka się z Ramizem w szpitalu. Mężczyzna wciąż jest nieprzytomny, ale Ezel wyznaje mu, że w końcu udało mu się odnaleźć swojego syna. Ramiz nie reaguje, ale w jego oczach widać, że wciąż trwa w nim gniew i chęć zemsty.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy powtórka odcinek 82 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Ezel odc. 82 – kliknij LINK i przejdź do serialu EZEL 82 ZOBACZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę