Connect with us

Ezel odc. 81 – streszczenie online – EZEL odcinek 81 Gdzie obejrzeć?

Ezel odc. 81 - streszczenie online - EZEL odcinek 81 Gdzie obejrzeć?

SERIALE

Ezel odc. 81 – streszczenie online – EZEL odcinek 81 Gdzie obejrzeć?

Ezel odcinek 81 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP EZEL na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 81 serialu Ezel. JUŻ TERAZ KLIKNIJ:

>>Ezel odc. 80streszczenie onlineEZEL odcinek 80 Gdzie obejrzeć? >>

Ezel odc. 81 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. kiedy: poniedziałek-piątek
  3. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Ezel Sezon 1, odc. 81 emisja na jakim programie? Czy serial Ezel jest za darmo? Niestety na chwilę obecną serial Ezel jest tylko i wyłącznie za odpłatnością w VOD TVP.

Streszczenie odcinka 81 EZEL

W odcinku 81 serialu “Ezel” Kenan odwiedza nieprzytomnego Ramiza w szpitalu i wyznaje mu, że to on stoi za jego ranieniem. Ramiz, choć nieprzytomny, reaguje na słowa Kenana i jego wściekłość.

Sekiz podejmuje kolejną próbę zabicia dziadka, jednak zostaje powstrzymany przez Ezelego, który ostrzega Ramiza przed niebezpieczeństwem. Tymczasem Ezel spotyka się z Eysan, by porozmawiać o synu. Eysan wyznaje mu, że nie chce, aby ich syn wychowywał się w świecie przestępczym, co wywołuje duże emocje u Ezelego.

Cengiz, zaniepokojony brakiem wiadomości od Sekiza, postanawia odwiedzić go w więzieniu i dowiedzieć się, co się dzieje. Jednak Sekiz ukrywa przed nim swoje plany i udaje, że wszystko jest w porządku.

W trakcie pobytu w szpitalu, Kenan dowiaduje się od Yigita, że Azad zginęła. Kenan jest zszokowany tą wiadomością i zaczyna przypominać sobie swoje wspólne chwile z Azad.

Cengiz próbuje nakłonić Ezelego, by ten zrezygnował ze swoich planów zemsty i skupił się na rodzinie i przyszłości. Ezel nie jest jednak przekonany do jego argumentów i kontynuuje swoją misję.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy powtórka odcinek 81 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Ezel odc. 81 – kliknij LINK i przejdź do serialu EZEL 81 ZOBACZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę