Connect with us

Ezel odc. 79 – streszczenie online – EZEL odcinek 79 Gdzie obejrzeć?

Ezel odc. 79 - streszczenie online - EZEL odcinek 79 Gdzie obejrzeć?

SERIALE

Ezel odc. 79 – streszczenie online – EZEL odcinek 79 Gdzie obejrzeć?

Ezel odcinek 79 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP EZEL na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 79 serialu Ezel. JUŻ TERAZ:

>>Ezel odc. 78 – streszczenie onlineEZEL odcinek 78 Gdzie obejrzeć? >>

Ezel odc. 79 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. kiedy: poniedziałek-piątek
  3. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Ezel Sezon 1, odc. 79 emisja na jakim programie? Czy serial Ezel jest za darmo? Niestety na chwilę obecną serial Ezel jest tylko i wyłącznie za odpłatnością w VOD TVP.

Streszczenie odcinka 79 EZEL

W siedemdziesiątym dziewiątym odcinku serialu “Ezel” Ramiz jest pogodzony z faktem, że jego życie jest zagrożone, a więc przekonuje Ezela, by porozmawiał ze swoją rodziną i wyznał jej prawdę o swojej tożsamości. Ezel podąża za jego radą i postanawia spotkać się ze swoją rodziną, aby powiedzieć im, kim naprawdę jest.

W międzyczasie wnuk Ramiza spotyka się z Azad, która próbuje przekonać go, by nie zabijał jego dziadka. Azad mówi mu, że zabijanie nigdy nie rozwiązuje problemów i że zawsze istnieje inny sposób na rozwiązanie konfliktów. Chłopak zaczyna się zastanawiać nad swoim postępowaniem i pozytywnie reaguje na jej słowa.

Wraz z Ezela, Ramiz i Tefo spotykają się w miejscu, gdzie kiedyś mieszkali. Tam Ramiz mówi Ezelowi, że powinien skontaktować się z Eysan, by przekazać jej informacje na temat swojej prawdziwej tożsamości. W międzyczasie chłopak otrzymuje telefon od swojego dawnego wroga, który grozi mu, że jeśli nie dostanie pieniędzy, to zniszczy jego życie.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy powtórka odcinek 79 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Ezel odc. 79 – kliknij LINK i przejdź do serialu EZEL 79 ZOBACZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę