Connect with us

Ezel odc. 74 – streszczenie odcinka [EZEL] – Gdzie obejrzeć?

Ezel odc. 74 - streszczenie odcinka [EZEL] - Gdzie obejrzeć?

SERIALE

Ezel odc. 74 – streszczenie odcinka [EZEL] – Gdzie obejrzeć?

Ezel odcinek 74 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP EZEL na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 74 serialu Ezel. JUŻ TERAZ:

>>Ezel odc. 73 – streszczenie odcinków [EZEL]Gdzie obejrzeć? >>

Ezel odc. 74 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. kiedy: poniedziałek
  3. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Ezel Sezon 1, odc. 74 emisja na jakim programie? Czy serial Ezel jest za darmo? Niestety na chwilę obecną serial Ezel jest tylko i wyłącznie za odpłatnością w VOD TVP.

Streszczenie odcinka 74 EZEL

W 74 odcinku serialu “Ezel”, Ali zaczyna podejrzewać, że Kamil jest Ezelem. W międzyczasie Tefo dowiaduje się, że jego dziewczyna jest w ciąży. Eysan odwiedza jego matkę w więzieniu i mówi jej, że chce, aby Kenan został wypuszczony na wolność. Cengiz wyjawia Ezelowi, że przejął kontrolę nad jego firmą i chce zniszczyć jego życie. Ezel spotyka się z Ramizem, który wyjawia mu, że w czasie pożaru kryjówki, w której ukrywał się z Omerem, zginęła dziewczyna, która ich ukrywała.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy powtórka odcinek 74 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Ezel odc. 74 – kliknij LINK i przejdź do serialu EZEL 74 ZOBACZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę