Connect with us

Ezel odc. 73 – streszczenie odcinka [EZEL] – Gdzie obejrzeć?

Ezel odc. 73 - streszczenie odcinka [EZEL] - Gdzie obejrzeć?

SERIALE

Ezel odc. 73 – streszczenie odcinka [EZEL] – Gdzie obejrzeć?

Ezel odcinek 73 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP EZEL na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 73 serialu Ezel. JUŻ TERAZ:

>>Ezel odc. 72 – streszczenie odcinków [EZEL]Gdzie obejrzeć? >>

Ezel odc. 73 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. kiedy: poniedziałek
  3. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Ezel Sezon 1, odc. 73 emisja na jakim programie? Czy serial Ezel jest za darmo? Niestety na chwilę obecną serial Ezel jest tylko i wyłącznie za odpłatnością w VOD TVP.

Streszczenie odcinka 73 EZEL

W odcinku 73 serialu tureckiego “Ezel” Omer stara się powstrzymać Ali’ego przed zabiciem Tefikiego. Omer rozmawia z Ramizem i postanawia zaatakować Tefikiego w jego siedzibie. Tymczasem Ali wraz z Serdarem, Yakupem i Mertem planują porwanie Kenana i użyć go jako przynęty na Omera.

Eysan po raz kolejny próbuje przekonać Omera, by zostawił przeszłość za sobą i zaczął nowe życie z nią, ale Omer nie jest w stanie zapomnieć o swoim pragnieniu zemsty na Kenanie.

Wkrótce Omer dowiaduje się, że Tefiki przyjął pracę jako ochroniarz w jednym z klubów nocnych. Omer organizuje zasadzkę i wraz z Ramizem i jego ludźmi atakuje klub. Po zaciętej walce, Tefiki zostaje schwytany i przekazany policji.

Tymczasem Ali i jego ludzie porwali Kenana i ukryli go w jednym z magazynów. Omerowi udaje się jednak odnaleźć miejsce, gdzie przetrzymywany jest Kenan. Wkrótce dochodzi do kolejnej walki między Omerem a Ali’m, w której Omer zostaje poważnie ranny.

Odcinek kończy się tym, że Omer trafia do szpitala, a Eysan i Ramiz modlą się za jego zdrowie. Tymczasem Ali odkrywa, że Serdar i Yakup pracują dla Omera i postanawia ich ukarać.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Ezel Opis tureckiego serialu:

Serial “Ezel” to turecka produkcja z 2009 roku, która zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Opowiada ona historię Omera, który wraz z przyjacielem Cengizem zostaje niesłusznie skazany na 10 lat więzienia za morderstwo. Po wyjściu z więzienia, Omer przyjmuje nową tożsamość – Ezel – i planuje zemstę na ludziach, którzy zniszczyli jego życie.

Główny bohater szybko odkrywa, że jego była dziewczyna, Eysan, jest teraz związana z jego największym wrogiem – Ramizem, który kieruje potężnym biznesem i jest odpowiedzialny za skazanie Omera na więzienie. Ezel wraz z przyjaciółmi podejmuje walkę z Ramizem, ale na drodze stoją mu liczne przeszkody, a także tajemnice z przeszłości, które zagrażają jego zemście.

Serial “Ezel” to emocjonująca opowieść o miłości, zdradzie, przyjaźni i zemście. Z jednej strony mamy bohaterów, którzy są gotowi poświęcić wszystko dla swoich celów, a z drugiej – ludzi, którzy w imię władzy i pieniędzy nie cofną się przed niczym. Akcja serialu toczy się w pięknych tureckich sceneriach, a w rolach głównych występują Kenan Imirzalioglu, Cansu Dere, Baris Falay i Tuncel Kurtiz.

Obsada serial turecki Ezel

Reżyser: Mert Akbas, Uluç Bayraktar
Obsada: Bade Iscil, Baris Falay, Cansu Dere, Kenan Imirzalioglu, Sarp Akkaya, Tuncel Kurtiz, Yiğit Özşener

Kiedy powtórka odcinek 73 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Ezel odc. 73 – kliknij LINK i przejdź do serialu EZEL 73 ZOBACZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę